ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


Скачати 277.59 Kb.
НазваВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Сторінка1/3
Дата27.08.2013
Розмір277.59 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Військова справа > Документи
  1   2   3


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Д н і п р о п е т р о в с ь к а о б л а с т ьР

І Ш Е Н Н Я

2
9.07
.13 м.Нікополь № 632

Про підготовку та черговий призов

громадян м. Нікополя 1988-1995 років

народження на строкову військову

службу у жовтні - листопаді 2013 року

Відповідно до статті 15 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” , постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”, із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2005 року № 1249, з метою якісної підготовки та організованого проведення призову на строкову військову службу громадян міста 1988-1995 років народження в жовтні - листопаді 2013 року, керуючись пунктом 1 статті 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, виконавчий комітет Нікопольської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Призов і відправлення на строкову військову службу громадян 1988-1995 року народження, які втратили право на відстрочку від призову, провести в жовтні - листопаді 2013 року.

2. Затвердити склад призовної комісії для проведення восени 2013 року призову громадян 1988-1995 року народження на строкову військову службу (додаток 1) та склад комісії у справах альтернативної /невійськової/ служби при виконавчому комітеті міської ради (додаток 2). Призов громадян 1988-1995 років народження на строкову військову службу в жовтні - листопаді 2013 року проводити згідно з вимогами Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” від 04 квітня 2006 року № 3597-IV, Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”, із змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2005 року № 1249”.

3. Військовому комісару Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату Пескову В.А. здійснювати контроль за своєчасним прибуттям до призовної дільниці громадян 1988-1995 років народження, які підлягають призову на строкову військову службу в жовтні - листопаді 2013 року. Про всі випадки неприбуття громадян до призовної дільниці Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату повідомляти правоохоронні органи для їх розшуку, а також повідомляти керівників підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, голів квартальних комітетів, керівників підприємств, які є виконавцями послуг з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Нікополі, для належного реагування.

4. Затвердити графік проведення призову громадян м. Нікополя 1988-1995 років народження для проходження строкової військової служби восени 2013 року(додаток 3).

5. Затвердити “План заходів з підготовки і проведення призову громадян 1988-1995 років народження восени 2013 року в місті Нікополі” (додаток 4).


6. Рекомендувати міської призовній комісії:

- проводити засідання з 1 жовтня до 29 листопада 2013 року;

- в період відправлення призовників до лав Збройних Сил України подавати до Нікопольського міського відділу (з обслуговування міста Нікополь і Нікопольського району) ГУМВС України в Дніпропетровській області поіменні списки тих, кого відправляють;

- щотижня інформувати виконавчий комітет Нікопольської міської ради (через відділ з питань оборонної та мобілізаційної роботи) про підсумки призову та відправлення призовників до обласного збірного пункту.

7. Затвердити склад лікарів-спеціалістів і молодшого медичного персоналу для проведення медичного огляду призовників на період з 01 серпня 2013 року по 31 грудня 2013 року, який складається з лікарів-фахівців, що мають досвід роботи у складі експертних комісій для проведення медичного огляду призовників (військовозобов’язаних та допризовників) (додаток 5).

8. Керівникам медичних закладів міста:

8.1 Звільнити від основної роботи на період призову громадян 1988-1995 років народження на строкову військову службу лікарів-фахівців, середній та молодший медичний персонал, які залучені до роботи у складі міської призовної, медичної комісій із збереженням основного місця роботи, заробітної плати та направити до призовної дільниці Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату.

8.2 Направляти дублерів лікарів-фахівців до призовної дільниці Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату негайно після повідомлення військового комісара про відсутність основного члена медичної комісії. Зобов’язати особовий склад медичної комісії додержуватися встановленого розпорядку дня Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату.

9. Для проведення професійно-психологічного відбору призовників та раціонального їх розподілу за видами Збройних Сил України та родами військ створити позаштатну групу професійно-психологічного відбору призовної дільниці Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату в період призову громадян 1988-1995 років народження на строкову військову службу восени 2013 року у складі згідно з додатком 6.

10. Начальнику відділу охорони здоров’я Самойленко В.М.:

10.1 Передати до 01.08.2013 року до призовної дільниці Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату на громадян 1988-1995 років народження амбулаторні диспансерні картки Ф-025, 025-І/У, а також списки, які перебувають на обліку з приводу трахоми, туберкульозу, нервово-психічних, шкіряно-венеричних та інших інфекційних захворювань.

10.2 Забезпечити до 01.08.2013 року призовну дільницю Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату необхідним інструментарієм, перев’язувальним матеріалом, антисептиками та медикаментами згідно з переліком (додаток 7).

10.3 Організувати проведення необхідних щеплень громадянам, які підлягають призову на строкову військову службу.

10.4 Усім громадянам 1988-1995 років народження, які підлягають призову на строкову військову службу, провести флюорографію грудної клітини, для чого забезпечити рентген-кабінети необхідною кількістю фотоплівки.

10.5 Через лабораторії міських лікарень організувати проведення усіх необхідних лабораторних обстежень. Видачу результатів обстежень проводити згідно з режимом роботи лабораторних відділень.

10.6 Відшукати можливість забезпечення усім призовникам безкоштовного проведення серологічного аналізу крові на антитіла до вірусів імунодефіциту людини та гепатиту «С», антиген до вірусу гепатиту «В», реакцію мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном.

10.7 Для стаціонарного обстеження призовників у лікарнях міста мати резерв (5-6 місць) і забезпечити повне та якісне обстеження у терміни, вказані в приписах призовної комісії.

10.8 Забезпечити повне, якісне та своєчасне обстеження громадян 1988-1995 років народження, які підлягають призову на строкову військову службу. Обстеження проводити позачергово з консультаціями лікарів-фахівців та інших спеціалістів. Направляти до призовної дільниці Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату тільки зареєстровані акти дослідження стану здоров’я, заповнені чорнилом, або кульковою ручкою, підписані та скріплені особистими печатками лікарів, які проводили обстеження, та завірені підписом головного лікаря лікувальної установи і печаткою лікувального закладу. Секретар медкомісії зобов’язаний вести контроль та укомплектовувати особові справи актами обстеження. Лікування або обстеження призовників здійснювати на безоплатній основі за рахунок закладу охорони здоров’я.

11. Головам квартальних комітетів, ОСББ та керівникам підприємств, які є виконавцями послуг з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Нікополі, відповідно до статті 38 п.9 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” своєчасно оповіщати призовників про їх виклик на призовну дільницю Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату.

12. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій міста:

12.1 Членів призовної комісії, що залучені до роботи на призовній дільниці Нікопольського ОМВК, звільнити від основної роботи на період призову громадян 1988-1995 років народження на строкову військову службу восени 2013 року із збереженням основного місця роботи, заробітної плати та направити до призовної дільниці Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату.

12.2 Виділити для роботи на призовній дільниці Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату технічних працівників з каліграфічним почерком та навиками канцелярської роботи із збереженням заробітної плати за основним місцем роботи (додаток 8).

12.3 Виділяти пасажирський автотранспорт на призовну дільницю Нікопольського ОМВК (за заявками міської призовної комісії) для розшуку і виклику призовників 1988-1995 років народження, що ухиляються від явки до призовної дільниці та призову на строкову військову службу.

13. Рекомендувати начальнику Нікопольського міського відділу (з обслуговування м. Нікополя та Нікопольського району) ГУМВС України в Дніпропетровській області Венедиктову С.Ю.:

13.1 Надавати призовній дільниці Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату допомогу в забезпеченні правопорядку на призовній дільниці у дні направлення призовників до обласного збірного пункту. Забезпечити охорону громадського порядку на міській призовній дільниці у денний час (нарядом міліції у кількості 2 осіб) у період з 1 жовтня по 29 листопада 2013 року.

13.2 Подати до 10 серпня 2013 року до Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату списки призовників 1988-1995 років народження, які знаходяться під слідством та підлягають призову на строкову військову службу.

13.3 Затвердити склад групи розшуку і доставки призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу у жовтні - листопаді 2013 року згідно додатку 9.
  1   2   3

Схожі:

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Згідно з «Положенням про відділ з питань спорту та туризму Нікопольської міської ради», затвердженого рішенням міської ради від 23....
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Розглянувши лист відділу освіти і науки Нікопольської міської ради, з метою забезпечення комунального дошкільного навчального закладу...
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Програми соціального захисту ветеранів війни міста Нікополя на 2012-2015 роки «ВЕТЕРАН», затвердженою рішенням Нікопольської міської...
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Економічної ради (протокол засідання від 20. 07. 2012), керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,...
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації економічної ради (протокол засідання...
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Нікополя, затверджених рішенням Нікопольської міської ради від 26 грудня 2008 року №13-35/V, згідно зі статтею 255 Кодексу України...
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Нікополя, затверджених рішенням Нікопольської міської ради від 26 грудня 2008 року №13-35/V, згідно зі статтею 255 Кодексу України...
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Нікополя, затверджених рішенням Нікопольської міської ради від 26 грудня 2008 року №13-35/V, згідно зі статтею 255 Кодексу України...
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Нікополя, затверджених рішенням Нікопольської міської ради від 26 грудня 2008 року №13-35/V, згідно зі статтею 255 Кодексу України...
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Нікополя, затверджених рішенням Нікопольської міської ради від 26 грудня 2008 року №13-35/V, згідно зі статтею 255 Кодексу України...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка