2. Керівництво змаганнями


Скачати 158.93 Kb.
Назва2. Керівництво змаганнями
Дата16.06.2013
Розмір158.93 Kb.
ТипКерівництво
bibl.com.ua > Спорт > Керівництво

“ЗАТВЕРДЖЕНО”


Виконкомом Федерації футболу

Миколаївської області
_______________ М.Л.Єропунов


„ЗАТВЕРДЖЕНО”

Виконкомом Дитячо-юнацької футбольної Ліги Миколаївської області
_______________ О.П.Лівік


“УЗГОДЖЕНО”

Начальник управління з питань фізичної

культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації
_____________ О.В.Садовський


“УЗГОДЖЕНО”

Начальник обласного управління з фізичного виховання та спорту комітету

МОН України_______________ О.Ю.Кулішов


“УЗГОДЖЕНО”

Голова Миколаївської облради

фізкультурно-спортивного товариства “Колос”
_______________ В.В.Борухов


Р Е Г Л А М Е Н Т

обласних змагань з футболу серед дитячо-юнацьких команд

у 2009– 2010 роках.


м. Миколаїв – 2009 рік

I. Мета та завдання

1.1 Метою обласних юнацьких змагань є популяризація та подальший розвиток дитячо-юнацького футболу Миколаївської області.

1.2 Завдання змагань:

 • поліпшення якості навчально-тренувального процесу в дитячо-юнацьких спортивних закладах, в футбольних клубах і на цій основі підвищення рівня майстерності юних футболістів;

 • визначення місць у турнірній таблиці відповідно до вимог Регламенту;

 • виявлення найбільш обдарованих футболістів та поповнення ними професіональних футбольних клубів і збірних команд України;

 • популяризація футболу в області.


2. Керівництво змаганнями

2.1 У відповідності до Закону України „Про фізичну культуру і спорт” виключне право контролю за організацією та проведенням національних змагань з футболу належить ФФУ.

  1. Обласні змагання з футболу серед дитячо-юнацьких команд проводить "Дитячо-юнацька
   футбольна ліга", спільно з Управління з питань фізичної культури та спорту Миколаївської облдержадміністрації, Управління з фізичного виховання та спорту МОН, управліннями відділу освіти міскої та районної адмністрації. ФСТ „Колос” у регіонах забезпечує підготовку футбольних полів до проведення змагань.

  2. Безпосереднє керівництво і контроль за цими змаганнями здійснює комітет дитячо-юнацького футболу, якому належить виключне право в оперативному рішенні всіх питань, які стосуються організації та проведення змагань. Всі питання, що не передбачені цим регламентом, регулюються виконкомом ФФМО.

  3. Рішення комітету дитячо-юнацького футболу щодо дисциплінарних санкцій в разі потреби розглядає та затверджує Контрольно-дисциплінарний комітетФФМО (далі КДК).

3. Учасники та умови проведення змагань

 1. Учасниками змагань є дитячо-юнацькі спортивні заклади (СДЮШОР, ДЮСШ,ДЮФК)та ЗОШ.

 2. У обласних змаганнях серед дитячо-юнацьких команд беруть участь:

старші юнаки - 1994-1995 р.н. ( одночасно на полі може перебувати не більше 3-х юнаків 1993р.н.)

молодші юнаки _- 1996-1997 р.н.

  1. Першість області з футболу проводиться в два кола за системою "осінь" (перше коло) -"весна" (друге коло) в два етапи у двох зонах за територіальним принципом:

I етап ­- групові змагання у два кола з роз’їздами

-І коло вересень-листопад 2009р.

-II коло квітень-травень 2010р.

II етап - фінальні турніри

До фінального турніру першості допускаються команди, що посіли перше та друге місця в своїх групах.

  1. Ігри проводяться на полях команд, вказаних у календарі першими. Команда господар поля не піздніше ніж за 5 днів до початку матчів повинна узгодити місце та час проведення матчів згідно з вимогами команди гостей.


Початок ігор Чемпіонату та першості о 12.00, в будні о 15.00. Вказана послідовність ігор обов'язкова (першими грають молодші юнаки, другими – старші). Зміна дати та часу початку ігор без офіційного узгодження з комітетом дитячо-юнацького футболу заборонена

Час гри:

молодші юнаки – 60 хвилин ( 2 тайми по 30 хвилин з 10 хвилинною перервою);

старші юнаки - 70 хвилин (2 тайми по 35 хвилин з 10 хвилинною перервою)

3.5. Команда гостей має переважне право на вибір кольору форми на гру.

3.6 Керівництво команд зобов’язане за 45 хвилин до початку матчу:

- внести до рапорту арбітра прізвища та імена гравців, заявлених на даний матч, вказавши їх номери на футболках надати для перевірки арбітру матчу посвідчення учасників; підписати рапорт арбітра до початку гри (тренер і капітан команди);

 • команда-господар поля заповнює рапорт арбітра першою;

 • перед будь-якою грою, після закінчення розминки (перед виходом команд на гру), тренери, спільно з арбітром, мають право перевіряти по посвідченням особу кожного з 11 футболістів команд-учасниць гри, заявлених на дану гру згідно рапорту арбітра.

 • футболісти, які виходять на заміну, повинні пред'явити арбітру матчу посвідчення учасника для встановлення його особи.

3.7 Командам, які фальсифікували результати будь-якої гри, зараховується поразка, та вони

можуть бути зняті з подальшої участі у обласних змаганнях серед дитячо-юнацьких команд

за рішенням Виконкому Ліги.

3.8 Командам, в складі яких приймали участь в змаганнях незаявлені або гравці старшого віку,

зараховується поразка в іграх, в яких вони приймали участь. При повторному порушені

положення цього пункту команди можуть бути зняті з подальшої участі у змаганнях за

рішенням Виконкому Ліги.

3.9 При проведенні матчів чемпіонату області до рапорту арбітра вносяться: прізвища 18 футболістів (11 основних та 7 запасних). Запасний гравець, чиє прізвище не було внесене до рапорту арбітра до початку гри, не має право вийти на заміну.

3.10 Футболіст внесений до рапорту арбітра, вважається учасником гри, навіть якщо він знаходився у резерві і не виходив на заміну.

3.11 Під час матчів чемпіонату дозволяється заміна 7 гравців. Заміни проводяться з числа футболістів, внесених у рапорт арбітра матчу.

3.12 Команді, яка не з'явилася на гру або запізнилася до початку гри більш ніж на 45 хвилин, зараховується поразка (-: +), а команді суперниці перемога (+: -). Команда, яка в першому колі змагань не виїхала до команди суперників на календарну зустріч, в другому колі згідно календаря ігор знову повинна грати на виїзді. За неявку на гру без попереднього повідомлення комітету дитячо-юнацького футболу, команда зобовязана компенсувати ДЮФЛ витрати на суддівство. Без виплати компенсації до наступних ігор команда не допускається. За повторну неявку команда може бути знята зі змагань, згідно рішення Виконкому Ліги.

3.13 Якщо команда, яку було знято зі змагань, провела менше 50% ігор, то її результати анулюються. Якщо вона провела 50% і більше ігор, то дані команді зараховується поразки у матчах, що залишились (-:+).

3.14 3а участь у матчі неоформленого у встановленому порядку або дискваліфікованого футболіста, команді зараховується поразка (-:+), а команді суперниці перемога (+:-).

3.15 Футболіст, який отримав три попередження, пропускає наступну гру. Він же пропускає гру після кожного наступного попередження. Ретельний облік дисциплінарних порушень (попереджень, вилучень) своїх футболістів ведуть керівники команд і несуть за це відповідальність.

3.16 Футболіст, вилучений з поля, автоматично дискваліфікується на одну гру та до наступних матчів допускається лише з дозволу комітету дитячо-юнацького футболу. Футболіст, вилучений з поля за два попередження в одній грі або за "фол останньої надії”, пропускає тільки наступну гру.

3.17 При переході футболістів в іншу команду (клуб), його дисциплінарні порушення(попередження, вилучення) не анулюються.

3.18 Команди, які беруть участь у обласних змаганнях серед дитячо-юнацьких команд, зобов’язані виконувати всі вимоги Правил та Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організацію, повагу до суперників та глядачів.
3.19 У випадку недисциплінованої поведінки футболістів та офіційних осіб однієї з команд (або двох команд) за рішенням арбітра (інспектора) гра може бути припинена.

3.20 Якщо гру було припинено з причин недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд, то цій команді зараховується поразка (-:+). Якщо гру не закінчено з вини обох команд, то їм обом зараховується поразка (-:-) та по рішенню Виконкому Ліги ці команди можуть бути зняті з подальшого розиграшу.

3.21 Керівництво та тренери команд несуть відповідальність за поведінку своїх футболістів, офіційних осіб, членів клубу, глядачів а також будь-якої іншої особи, що виконують якусь місію на будь-якому матчі від імені місцевої федерації, клубу. Команди (школи), які проводять матчі, несуть відповідальність за громадський порядок і безпеку до, під час та після гри на стадіоні території, що до нього прилягає.

3.22 Підставами для притягнення до дисциплінарної відповідальності можуть бути: рапорт арбітра (інспектора) матчу; письмова заява представників команд та районних федерацій футболу.

3.23 Футболісти, спортивний одяг яких не виповідає Правилам гри, до ігор не допускаються.

Гравці команд зобов'язані проводити ігри в щитках. Панталони (велотруси) повинні мати

однаковий колір з трусами, у які одягнена команда, і не сягати верхньої частини коліна.

3.24 Футболка гравця може мати емблему спортивного клубу та обов'язково номер на спині, під яким гравець вказаний у рапорті арбітра.

3.25 Форма воротаря за кольором повинна відрізнятися від форми обох команд і арбітрів.

3.26 Право переносу матчів, тільки у випадку надзвичайних умов, належить Виконкому Ліги.

3.27 Представники команди-господаря зобов'язані зустріти команду гостей та арбітра.

3.38 Команда господар надає команді-гостей та арбітрам:

- футбольне поле встановлених розмірів з трав'яним покриттям для проведення гри - акт прийому стадіону подається арбітру за 45 хвилин до початку гри (місцеві спорткомітети і федерації футболу, керівництво футбольних клубів зобов’язані сприяти проведенню юнацьких змагань на кращих футбольних полях міста);

- рапорт арбітра;

 • роздягальні та душ з теплою водою;

 • необхідний для гри інвентар (м'ячі, прапорці та інше);

 • чай та мінеральну воду;

 • забезпечити чергування лікаря під час ігор;

- виключити можливість присутності у кімнаті арбітрів, сторонніх осіб.

4. Визначення місць у турнірній таблиці

 1. Місця команд у групах і фінальних турнірах визначаються за найбілішою сумою очок, набраних в усіх зустрічах. За виграш нараховується 3 очки, за нічию і очко, за поразку очки не нараховуються.

4.2 При визначені місць у групах та підгрупах фінального турніру перевага надасться команді,
яка має кращі показники в особистих зустрічах з конкурентом (конкурентами):

- кількість очок;

- кількість перемог

- різниця забитих і пропущених м’ячів;

За рівності цих показників у двох і більше команд перевагу отримують команди, які в усіх матчах мають кращі показники :


- різниця забитих і пропущених м’ячів в усіх зустрічах;

- найкраща різниця забитих та пропущених м’ячів в усіх зустрічах;

- найбільша кількість м’ячів, забитих в усіх зустрічах;

- найменша кількість балів за попередження та вилучення (попередження — 1 бал, вилучення –3 бали)

За абсолютної рівності цих показників місце команд визначає жереб.

4.3 У фінальних турнірах переможці стикових ігор, півфіналів та фіналу при нічийному
результаті визначається по серії післяматчевих 11метрових ударів (додатковий час не
призначається).

5. Порядок оформлення заявочної. документації та заявка на участь у змаганнях

 1. Команди, які своєчасно підтвердили участь у всеукраїнських змаганнях з футболу серед
  дитячо-юнацьких команд, реєструються Виконкомом Ліги та допускаються до заявки в
  змаганнях згідно графіка. Приїзд шкіл (команд) на заявку згідно вказаної дати обов'язково.


5.2 За кожну команду дозволяється заявляти не більше 25 футболістів. На фінальні змагання
дозволяється використовувати не більше 18 футболістів з числа заявлених.

  1. Заявка команд та гравців на участь першості області 2009-2010 рр. Будуть проводитись у м.
   Миколаєві в приміщенні обласної Федерації футболу.

 • до першого кола з 15 серпня по 15 вересня 2009 р.

 • до другого кола з 1 березня по 15 березня 2010 р.

 1. Заявочні листи команд (надрукований текст) засвідчують регіональні федерації футболу,
  президент (директор) футбольного клубу (школи), лікар, головний тренер команди.

 2. При реєстрації команд-учасниць чемпіонату та першості області подаються наступні
  документи:

- Заявочний лист;

 • Довідка з навчального закладу з фотокарткою гравця за встановленою формою;

 • фотокартка гравця (на посвідчення)

- на юнаків, які досягли паспортного віку - тільки громадянський паспорт;

 1. Гравці, на яких не будуть подані вище вказані документи, до участі у обласних змаганнях
  допускатися не будуть. Гравці мають право виступати тільки за ту вікову групу, за яку заявлені.

 2. Команди, які не виконають вказані вимоги в повному обсязі, до заявки допускатися не будуть.

 3. Відповідальність за невірні дані в довідках з місця навчання несуть директора навчальних закладів, тренери команд і особи ,які завірили заявочні листи.

6. Фінальні змагання

6.1 Витрати по проведенню фінальних турнірів (харчування, проїзд та проживання арбітрів, оренда полів, оплата обслуговуючого персоналу, інше) - за рахунок Федерації футболу Миколаївської області.

Витрати по відрядженню команд-фіналістів (харчування, проживання, проїзд до місця
фінальних турнірів та зворотний проїзд, добові в дорозі) за рахунок відряджуючих
організацій.

7. Арбітраж

 1. Арбітраж змагань здійснюється арбітрами, рекомендованими Суддівським комітетом
  Федерації футболу області. Арбітраж здійснюється у відповідності до "Правил гри футбол"
  (видання 2006 р.), а також у відповідності до змін і доповнень. затверджених ФІФА.

 2. До початку матчу арбітр повинен оглянути футбольне поле, оцінити його якість за 5-ти
  бальною системою і зробити відповідний запис у рапорті. У випадку, якщо стадіон не готовий до гри, арбітр зобов'язаний вимагати від місцевих команд і дирекції стадіону як найшвидше ліквідувати виявлені недоліки.

  1. Арбітр зобов'язаний перевірити посвідчення гравців. внесених до рапорту. Він, разом з
   керівниками команд, несе відповідальність за дотримання правил допуску футболістів до гри.

 1. У випадку надзвичайних обставин, неможливості проведення матчу по метеоумовах або
  з інших причин, які, на думку арбітра, небезпечні для здоров'я гравців, матч повинен бути
  перенесений на інший стадіон або відмінений. Рішення про неможливість проведення матчу
  виносить арбітр. Місце і дату проведення гри у цьому випадку визначає Виконком Ліги.

 2. Після закінчення гри арбітр зобов'язаний на протязі 15 хвилин оформити рапорт. Якщо під
  час гри мали місце попередження, вилучення, травми, а також порушення порядку на
  стадіоні, тощо, арбітр зобов'язаний зробити вичерпний запис про це у рапорті і поставити до відома представників команд.

 3. За проханням команд-учасниць на окремі ігри юнацької першості можуть бути призначені
  інспектори ФФМО, витрати по їх відрядженню в тому числі: проїзд в обидва
  кінця, добові в дорозі, розміщення та оплату за інспектування несуть команди, які письмово
  звернулись з проханням призначити інспектора (делегата) ФФМО.

 4. У випадку подачі протесту або якщо мали місце інциденти до, під час і після гри, інспектор та
  арбітр матчу зобов’язані направити до Виконкому Ліги пояснення (не пізніше 24 години після
  гри).


8. Протести

 1. Тренер команди зобов'язаний негайно після закінчення гри попередити арбітра матчу про
  подання протесту. Якщо арбітр вважає протест мотивованим його короткий зміст фіксується
  ним у рапорті. Заява про надання протесту передається по факсу або телеграмою на адресу
  ФФМО. Протест має бути підписаний тренером і протягом 24 години направлений до
  комітету дитячо-юнацького футболу. Про подання протесту арбітр повинен повідомити команду суперницю.

  1. Не приймаються до розгляду несвоєчасно подані протести або такі, що подані на рішення
   арбітра у зв'язку з подіями, які мали місце у грі:

- призначення або не призначення вільних штрафних чи одинадцятиметрових ударів;

- визначення положення "поза грою";

- визначення виходу м'яча за межі поля і надання права введенням м'яча у гру;

- зараховане чи не зараховане взяття воріт;

- попередження і вилучення гравців з поля.

8.3 Протести розглядаються комітетом дитячо-юнацького футболу. Випадки, непередбачені Регламентом, розглядає та приймає по ним рішення Виконком ФФМО.
9. Нагородження

9.1 Команда , яка посіла перше місце у Чемпіонаті-області отримує звання „ Чемпіон Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд”. Команди - призери нагороджуються кубками та дипломами ФФМО. Футболісти та тренери команд нагороджуються медалями та дипломами ФФМО.

9.2 Команда, яка посіла перше місце у фіналі першості , отримує звання ''Переможець першості області з футболу серед дитячо-юнацьких команд".Команди-призери нагороджуються кубками та дипломами ФФМО. Футболісти та тренери команд нагороджуються медалями та дипломами ФФМО.

9.3 Кращі футболісти фіналів (воротар, захисник, півзахисник, нападник, бомбардир)
нагороджуються пам'ятними призами та дипломами.

10. Фінансові витрати

10.1 Витрати, пов'язані з участю команд у обласних змаганнях з футболу серед дитячо-юнацьких команд (проїзд до місця змагань зворотно, харчування учасників – до 30 грн.) відносяться за рахунок відряджуючих організацій та здійснюються згідно регламентуючих документів не залежно від відомчої приналежності .

10.2 Виграти по відрядженню арбітра на чемпіонаті області (харчування в день гри - з розрахунку до 30 грн.) несуть команди, організації що приймають за рахунок відділів у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрацій, (проїзд до місця змагань і назад, суддівство – за рахунок ДЮФЛ Миколаївської області).

 • Харчування лікаря в день гри - до 30 грн.

В Чемпіонаті області арбітраж проводять арбітр та 2 асистента арбітра:

Оплата арбітру за суддівство складає 60 грн (за 2 гри)

Харчування асистентів арбітра ( 2 чол. ) - до 30 грн. ( за 2 гри )

10.3 У фінальних турнірах витрати по відрядженню арбітрів (проїзд, харчування, проживання _-) , харчування лікарів, обслуговуючого персоналу – за рахунок ФФМО.

Нагородження переможців у старшої вікової групи (3 кубки, медалі, грамоти) – за рахунок ФФМО.

Нагородження переможців молодшої вікової групи ( 3 кубка, медалі, грамоти) – за рахунок управління з фізичного виховання та спорту МОН України.

10.4 Оплата звітів арбітрів, у тому числі витрат на зворотній проїзд (або видача проїзних документів), а також оплата за арбітраж, повинні бути проведені не пізніше ніж за 45 хвилин до початку гри.

11. Виконком

11.1 Оперативно вирішує питання, що виникають у ході обласних змагань з футболу серед дитячо-юнацьких команд. застосовує санкції і дисциплінарні заходи до вимог Регламенту. Розглядає питання і приймає рішення щодо перенесення календарних ігор і корегування календаря змагань. Приймає рішення із форс-мажорних обставин. Розглядає питання щодо зняття команд зі змагань і виносить рішення на затвердження Виконкому Ліги.

11.2 Засідання Виконкому ліги проводиться в міру необхідності, як правило, один раз на місяць

11..3 Матеріали які надішли до Виконкому Ліги, повинні бути розглянути не пізніше ніж

протягом 20 календарних днів, починаючи від дня, що наступав за днем реєстрації..

11.4 Бюро Ліги має право приймати рішення, не заслуховуючи зацікавлені сторони, на основі

документів, що стосуються справи.

11.5 Рішення Виконкому Ліги мають обов'язковий характер для дитячо-юнацьких футбольних команд-учасниць обласних змагань, керівників, тренерів, футболістів.

12. Перелік штрафних санкцій, що застосовуються бюро л1ги

12.1 Стосовно команд шкіл (клубів):

- попередження;

- суворе попередження;

- анулювання результату матчу;

- присудження команді поразки з рахунком 0-3 (у разі більшої різниці м’ячів результат залишається),

- позбавлення турнірних очок;

- обов’язковий грошовий внесок - 50грн.

- дискваліфікацію стадіону;

- виключення зі складу учасників обласних змагань з футболу серед дитячо-юнацьких команд.

12.2 3азначення санкцій застосовується:

- за самовільне залишення поля командою, відмовою продовжувати гру;

- за неявку команд на гру;

- за провокаційні дії футболістів, команди чи офіційних осіб, що викликали безладдя на

стадіоні, на футбольному полі або на прилеглій території;

- за неетичну, некоректну, неспортивну поведінку футболістів, керівників команд, офіційних осіб до, під час та після гри;

- за незабезпечення прийому, відправки команди гостей, арбітрів у відповідності до Регламенту;

- за внесення до рапорту арбітра незаявленого або дискваліфікованого футболіста;

- за надання фіктивних документів з оплати заявочних внесків;

- за грубе порушення вимог та положень Регламенту, рішень Бюро Ліги, за повторну неявку на
гру без поважних причин;

- за незабезпечення участі футболіста у планових заходах збірних команд України;

- за порушення школами (клубами) термінів перерахування заявочних внесків;

- за порушення термінів заявки (до заявки) встановлених Бюро Ліги;

- за спізнення команди на календарну гру;
12 .3 Стосовно футболістів:

дискваліфікація за провини, допущені під час проведення матчів юнацької першості України;

а) за повторне порушення після отримання попередження в одній грі (друга "жовта" картка - 1
гра);

б) за навмисну гру рукою, за грубу гру проти суперника з метою зірвати атаку ("фол останньої
надії" - 1 гра);

в) за грубу гру з ризиком нанесення травми супернику - до 5 ігор;

г) за образливі жести на адресу партнера, суперника, арбітра і його асистентів, офіційних осіб,
глядачів — до 5 ігор;

д) за нецензурні вирази на адресу партнера, суперника, арбітра і його асистентів, офіційних осіб, глядачів - до 6 ігор;

ж) за удар суперника під час гри - до 5 ігор, після гри - до 10 ігор, за бійку - до 10 ігор;

з) за грубу гру з нанесенням важкої травми - до 10 ігор.


Федерація футболу Миколаївської області

м. Миколаїв
2009 р.

Схожі:

Керівництво змаганнями Керівництво змаганнями здійснює: Херсонський...
Директор Херсонського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
2. Керівництво змаганнями
Миколаївської області та управлінням з питань фізичної культури та спорту Миколаївської облдержадміністрації виключне право на загальне...
Керівництво змаганнями
Безпосереднє проведення та організація змагань покладається на головну суддівську колегію (Центр ТОВРДМ)
Керівництво визначає загальні цілі розвитку підприємства і основні способи їх досягнення
У процесі формування стратегії діяльності підприємства беруть участь вище керівництво, команда плановиків, керівники та спеціалісти...
Керівництво проведенням змагань та суддівство Загальне керівництво...
Місце проведення змагань у розділі «нокдаун»: гімназія №257 м. Київ, пр-т. Георгія Гонгадзе 7б
Керівництво оглядом Загальне керівництво та проведення огляду здійснює...
Про проведення огляду-конкурсу виховної роботи в таборах відпочинку системи освіти
Керівництво та завдання до лабораторної роботи з дисципліни «ОСНОВИ ЦИФРОВОЇ КОМУТАЦІЇ»
Методичне керівництво для виконання лабораторної роботи з дисципліни «Основи цифрової комутації»
Керівництво поняття більш широке ніж управління. Управління є адміністративною...
Керівництво – поняття більш широке ніж управління. Управління є адміністративною функцією і передбачає реалізацію загальних функцій...
Керівництво проекту

2 Керівництво Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «Сприяння»
Керівництво Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «Сприяння»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка