Про розгляд заяви щодо погодження проведеного перепланування квартири


Скачати 83.86 Kb.
НазваПро розгляд заяви щодо погодження проведеного перепланування квартири
Дата24.04.2013
Розмір83.86 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Право > Документи
1376 3 вересня

Про розгляд заяви щодо погодження проведеного перепланування квартири

1377 3 вересня

Про надання дозволу на укладання договорів дарування будинку та земельної ділянки на ім’я малолітньої дитини

1378 3 вересня

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу частин квартир від імені малолітніх дітей

1379 3 вересня

Про припинення функціонування прийомної сім’ї

1380 3 вересня

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав стосовно дітей

1381 3 вересня

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу та дарування частин квартир від імені малолітніх дітей

1382 3 вересня

Про надання дозволів неповнолітнім дітям на укладання договору купівлі-продажу частини квартири
1383 3 вересня

Про розміщення тематичної соціальної реклами

Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про рекламу”, рішенням міської ради від 30 квітня 2009 року №5/26/11 «Про затвердження міської програми інформування населення на 2009-2010 роки» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради: 1.1.Виготовити та розмістити тематичну соціальну рекламу в кількості та обсягах визначених в додатку до рішення. 1.2.Профінансувати роботи наведені в пункті першому цього рішення згідно договору та акту виконаних робіт, на підставі рішення одинадцятої сесії Тернопільської міської ради «Про затвердження статуту комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради в новій редакції» від 21.08.2008 р. №5/20/10. 1.3.На період розміщення реклами, наведеної в пункті першому цього рішення, не стягувати плату за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності, з Розповсюджувачів (власників рекламних засобів).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки Гринчишина П.С.
1384 3 вересня

Про продовження договорів оренди, внесення змін та призупинення нарахування орендної плати
1385 3 вересня

Про виділення коштів

В зв'язку з проведенням XIII Всеукраїнського чемпіонату з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска'2009» 15-16 жовтня 2009 року в м. Ялта, враховуючи рішення оргкомітету ОДА з питань підготовки команди перукарів до участі в чемпіонаті, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Провести оплату в сумі 3 000 (три тисячі) грн. за участь у чемпіонаті кращих майстрів перукарської справи за рахунок коштів, передбачених в бюджеті на фінансову підтримку громадських та інших організацій і заходів (КФК 250404).

2.Відділу фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.
1386 3 вересня

Про виділення коштів з цільового фонду для КП «Тернопільміськліфт»

З метою забезпечення комплексного благоустрою та збереження комунального майна міста по вул. Стадникової, 1, де знаходиться диспетчерська КП «Тернопільміськліфт» та керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням міської ради від 07.06.2007р. № 5/10/5 “Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства та екології виділити з цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя кошти для поточного ремонту покрівлі та для внутрішнього ремонту приміщення (заміна санвузла та побілка стін) на загальну суму 18000 грн.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства М.Я. Марценюка.
1387 3 вересня

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ЗАТ КБ «Приватбанк»

Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про рекламу”, Постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” від 29.12.2003 р. № 2067, „Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті Тернополі”, Положенням про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають в комунальній власності у м. Тернополі, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.05.2008 р. № 893, протоколу засідання ради з питань зовнішньої реклами від 25 лютого 2009 року, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати закритому акціонерному товариству комерційному банку «Приватбанк», дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресою вул. Микулинецька – 1 шт.

2.Комунальному підприємству «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради в п’ятиденний термін видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення.

3.Зобов’язати закрите акціонерне товариство комерційний банк «Приватбанк» в трьохмісячний термін з дня видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами встановити рекламний засіб згідно збірника примірних спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин Дідича В.Є.
1388 3 вересня

Про розгляд звернення з питань будівництва за адресою пр. Злуки, 8, приміщення 156, 157

1389 3 вересня

Про оформлення права власності на квартири та автостоянку в 76-квартирному житловому будинку з аптекою, магазином продовольчих товарів, закладом громадського харчування за адресою вул. М.Карпенка, 15а
1390 3 вересня

Про оформлення права власності на приміщення в багатоквартирному житловому будинку за адресою проспект Злуки, 3б

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестиційна компанія «Комфорт-Інвест», керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Скасувати в п.3 рішення виконавчого комітету міської ради від 13.08.2009р. №1266 «Про оформлення права власності на квартири та приміщення в багатоквартирному житловому будинку за адресою проспект Злуки,3б» абзац щодо оформлення права власності на приміщення №№IX-XII (згідно інвентаризаційної справи) в житловому будинку за адресою проспект Злуки,3б.

2.Оформити право власності за товариством з обмеженою відповідальністю «Інвестиційна компанія «Комфорт-Інвест» на приміщення №№VIII-XII (згідно інвентаризаційної справи) загальною площею 184,4 кв.м. в житловому будинку за адресою проспект Злуки, 3б.

3.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.2.
1391 3 вересня

Про оформлення права власності на квартири в 30-квартирному житловому будинку (І черга) об’єкту будівництва групи багатоквартирних житлових будинків за адресою вул. Лисенка, 9а
1392 3 вересня

Про оформлення права власності за товариством з обмеженою відповідальністю «Ватра-Укр»

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Ватра-Укр», керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Оформити право власності за товариством з обмеженою відповідальністю «Ватра-Укр» на приміщення загальнозаводської їдальні загальною площею 1488,5 кв.м. за адресою вул. Микулинецька, 46. Видати свідоцтво.

2.Товариству з обмеженою відповідальністю “Міське бюро технічної інвентаризації“ зареєструвати право власності згідно п.1.
1393 3 вересня

Про оформлення права власності
1394 3 вересня

Про оформлення права власності за приватним малим підприємством «Фенікс-буд»

Розглянувши клопотання приватного малого підприємства «Фенікс-буд», керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Оформити право власності за приватним малим підприємством «Фенікс-буд» на приміщення стоматологічного кабінету загальною площею 101,0 кв.м. за адресою вул. Карпенка, 28/37. Видати свідоцтво.

2.Товариству з обмеженою відповідальністю “Міське бюро технічної інвентаризації“ зареєструвати право власності згідно п.1.
1395 3 вересня

Про оформлення права власності

1396 3 вересня

Про розгляд звернення з питань реконструкції за адресою вул. Замкова, 3

1397 3 вересня

Про розгляд звернення з питань зміни функціонального призначення за адресою пр. С.Бандери, 72
1398 3 вересня

Про оформлення права власності за відкритим акціонерним товариством «Тернопільагроспецмонтаж»

Розглянувши клопотання відкритого акціонерного товариства «Тернопільагроспецмонтаж», керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Оформити право власності за відкритим акціонерним товариством «Тернопільагроспецмонтаж» на будівлі: - адмінбудинку загальною площею 625,1кв.м., - профілакторію для автомобілів загальною площею 862,1 кв.м., - заготівельного складу загальною площею 442,3 кв.м., - виробничого цеху загальною площею 881,6 кв.м., - цеху для ізоляції труб загальною площею 400,9кв.м. за адресою вул. Текстильна, 34. Видати свідоцтво.

2.Товариству з обмеженою відповідальністю “Міське бюро технічної інвентаризації“ зареєструвати право власності згідно п.1.
1399 3 вересня

Про виділення коштів на капітальний ремонт ліфтового обладнання на 2009 рік

З метою забезпечення своєчасного виконання робіт по капітальному ремонту ліфтового обладнання в житловому фонді, на виконання рішення міської ради від 23.01.2009 р. № 5/24/9 „Про бюджет міста Тернополя на 2009 рік”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Виділити кошти в сумі 759 000,00 грн.(сімсот п'ятдесят дев'ять тисяч гривень 00 коп.) на капітальний ремонт ліфтового обладнання (згідно додатку) за рахунок коштів спеціального фонду "Капітальний ремонт житлового фонду".

2.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства та екології.
1400 3 вересня

Про оформлення права державної власності на будівлі за адресою вул. Ю.Федьковича, 13

Розглянувши клопотання державного закладу «Тернопільська обласна санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства охорони здоров’я України, керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, виконавчий комітет міської ради вирішив :

1.Оформити право державної власності на будівлі: - основного корпусу під літерою «А» (згідно інвентаризаційної справи) загальною площею 873,5 кв.м.; - господарського корпусу під літерою «Б» (згідно інвентаризаційної справи) загальною площею 338,9 кв.м.; - прохідної під літерою «Д» (згідно інвентаризаційної справи) загальною площею 13,8 кв.м. за адресою вул. Ю.Федьковича, 13, які перебувають в оперативному управлінні державного закладу «Тернопільська обласна санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства охорони здоров’я України. Видати свідоцтво.

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.1.
1401 3 вересня

Про поселення провідних спортсменів та тренерів м. Тернополя

Схожі:

Про розгляд заяви суб’єкта підприємницької діяльності фізичної особи...
Про розгляд заяви суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи щодо виведення квартири з житлового фонду міста
Про розгляд заяви щодо надання дозволу на реконструкцію квартири
Про затвердження акта державної приймальної комісії Тернопільській шляхобудівельній пересувній механізованій колоні-1
Про розгляд заяви щодо виведення надання дозволу на реконструкцію квартир
Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради, враховуючи лист головного управління економіки облдержадміністрації...
ЗАЯВА про розгляд інвестиційного проекту або проектної (інвестиційної) пропозиції
Про затвердження форми заяви про розгляд інвестиційного проекту або проектної (інвестиційної) пропозиції
В. Й. Бесага Про розгляд звернення гр. Щепановської О.І. з питань...
Дмитра Вишневецького, 1 на завершення реконструкції власної квартири №24 з надбудовою мансардного поверху. Контроль за виконанням...
Рішення, прийняті на засіданні
Про дозвіл громадянам на перепланування квартир в багатоповерхових житлових будинках
Рішення, прийняті на засіданні
Про дозвіл громадянам на перепланування квартир в багатоповерхових житлових будинках
Ключові слова: фінансова діяльність, принципи, фінансові ресурси, управління
У статті проаналізовано існуючі погляди науковців щодо сутності фінансової діяльності підприємств. Результатом проведеного дослідження...
9 Житлові будинки та квартири з водопроводом і
...
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА
Висновок щодо погодження проектів відведення земельних ділянок для юридичних осіб
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка