Про розгляд заяви щодо надання дозволу на реконструкцію квартири


Скачати 117.37 Kb.
НазваПро розгляд заяви щодо надання дозволу на реконструкцію квартири
Дата10.04.2013
Розмір117.37 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Право > Документи
Про розгляд заяви .щодо надання дозволу на реконструкцію квартири
Про затвердження акта державної приймальної комісії Тернопільській шляхобудівельній пересувній механізованій колоні-1

Розглянувши акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, у відповідності з “Порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів”, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004 р. №1243, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію багатоквартирного (30 квартир) житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Володимира Великого загальною площею 2456,4 кв.м., житловою площею 1115,1 кв.м, збудованого Тернопільською шляхобудівельною пересувною механізованою колоною-1” (ід. код 14051596) на підставі рішення міської ради від 24.06.2004 р. №4/11/123 “Про затвердження проекту відведення земельної ділянки під розташування багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями за адресою вул. Володимира Великого Тернопільській шляхобудівельній пересувній механізованій колоні-1” (акт додається).

2. Присвоїти об’єкту, вказаному в п.1 даного рішення, адресний номер вул. Володимира Великого, 12.
Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

З метою усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування, керуючись Законом України” ст. 31 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 376 Цивільного кодексу України „ Про планування та забудову території ”, Земельним кодексом України і на виконання припису державного управління екології та природних ресурсів в Тернопільській області від 25 травня 2005р., виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Управлінню житлово-комунального господарства та екології із залученням комунального підприємства „ Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця”, у відповідності з чинним законодавством демонтувати самочинно збудовану споруду на території регіонального ландшафтного парку „ Загребелля” (квартал 1 таксаційний виділ 45), в районі вулиці Львівської.

2.Проведення робіт по демонтажу споруди оформити відповідним актом.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на управління житлово-комунального господарства та екології ( Г. Муца ).
"Про внесення доповнення в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.11.2005 р. №1439"

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Планета" та з метою впорядкування території, прилеглої до діючого будинку торгово-адміністративного приміщення за адресою бульвар Т.Шевченка, 23, керуючись Законами України "Про основи містобудування", "Про планування і забудову територій", "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести доповнення в пункт 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 23.11.2005 року №1439 "Про розгляд звернення ТОВ "Планета ЛТД" і після слів "...бульвар Т.Шевченка, 23" читати: "...з влаштуванням тимчасового критого торговельного майданчика із збірно-розбірних конструкцій".
Про встановлення опіки над малолітньою дитиною його майном та надання йому соціального статусу
Про забезпечення продуктами харчової промисловості дитячих навчальних закладів

З метою недопущення збою постачання товарів харчової промисловості в дитячі навчальні заклади та керуючись ст. 2 Закону України „ Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти ” розглянувши доповідну записку, виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Інформацію начальника управління освіти О.М. Остапчука щодо постачання товарів харчової промисловості в дитячі навчальні заклади взяти до відома.

2.Рекомендувати управлінню освіти на період проведення процедури закупівлі для поточних потреб здійснювати закупівлю необхідного товару харчової промисловості без застосування процедур закупівлі, на суму коштів, яка не перевищує 10 відсотків загальної очікуваної вартості предмета закупівлі, про що протягом трьох робочих днів повідомляти Антимонопольний комітет України, Міжвідомчу комісію з питань державних закупівель та Тендерну палату України.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на начальника управління освіти О.М Остапчука.
Про оформлення права власності на кооперативні квартири

Про надання квартир

Про оформлення права власності та прийняття на баланс 81-квартирного житлового будинку за адресою вул.Зелена,16

Про оформлення права власності на приміщення, будівлі, споруди

Про оформлення права власності на гаражі
Про відмову в реєстрації змін до статуту Тернопільської міської громадської організації „Центр медико – соціальної реабілітації”

На підставі поданих документів та керуючись Законом України “Про об'єднання громадян”, п.12 Положення „Про порядок легалізації об’єднань громадян”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.1993р. № 140, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Відмовити в реєстрації змін до Статуту Тернопільської міської громадської організації “Центр медико – соціальної реабілітації”.
Про розгляд заяви .щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви .щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви .щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви .щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви .щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви .щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви .щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви .щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви .щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви .щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про продовження терміну перебування малолітньої дитини в обласному комунальному спеціалізованому будинку дитини
Про розгляд звернення ПП “Інтеграл-сервіс” з питань будівництва

Розглянувши звернення ПП “Інтеграл-сервіс”, керуючись Законами України “Про основи містобудування”, “Про планування і забудову територій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити приватному підприємству “Інтеграл-сервіс” (ід.код 25347660) будівництво торгово-адміністративної будівлі на наданій в оренду земельній ділянці площею 0,1494 га за адресою вул. Довженка, 2.

2.Зобов’язати приватне підприємство “Інтеграл-сервіс”:

2.1.Проектну документацію погодити в управліннях містобудівного та архітектурного комплексу, житлово-комунального господарства та екології.

2.2Приступити до будівельних робіт після отримання дозволу на виконання будівельних робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю управління містобудівного та архітектурного комплексу.
Про затвердження акта державної приймальної комісії суб’єкту підприємницької діяльності

Про затвердження акта державної приймальної комісії суб’єкту підприємницької діяльності
Про розгляд звернення ВАТ “Галичина”з питань будівництва

Розглянувши звернення ВАТ “Галичина”, керуючись Законами України “Про основи містобудування”, “Про планування і забудову територій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміни в рішення виконавчого комітету міської ради №165 від 14.02.2007 р. “Про розгляд звернення ВАТ “Галичина” з питань добудови” і після слів “...власних приміщень...” читати: “...та реконструкцію цеху по виробництву сиру...”, далі – по тексту.
Про розгляд звернення з питань будівництва

Про розгляд звернення суб’єкта підприємницької діяльності з питань реконструкції
Про розгляд звернення ТОВ «Галс ЛТД» з питань будівництва

Розглянувши звернення ТОВ «Галс ЛТД», керуючись Законами України “Про основи містобудування”, “Про планування і забудову територій”, «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи технічний висновок «Про стан конструкцій викуплених приміщень по вул. Руська,21 в м. Тернополі», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити виконане товариством з обмеженою відповідальністю «Галс ЛТД» (ід. код 22602797) перепланування власних приміщень за адресою вул. Руська,21 із зменшенням загальної площі на 2,2 м2, в результаті чого загальна площа приміщень становить 113,5 м2.

2.Зобов’язати ТОВ «Галс ЛТД», ТОВ «Міське бюро технічної інвентаризації» внести відповідні зміни в технічну документацію.
Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 28.12.2005 р. №1693 "Про розгляд звернення ТзОВ "АКС" ЛТД"

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю "АКС" ЛТД, керуючись Законами України "Про основи містобудування", "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміни в рішення виконавчого комітету міської ради від 28.12.2005 р. №1693 "Про розгляд звернення ТзОВ "АКС" ЛТД" і після слів "...орендованих..." читати: "...і власних...", далі - по тексту.
Про реєстрацію договорів

Керуючись статтями 18, 28, 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий міської ради вирішив:

1.Зареєструвати договори укладені між виконавчим комітетом Тернопільської міської ради та:

1.1.Суб'єктом підприємницької діяльності-фізичною особою Степанко Василем Володимировичем (додається);

1.2.Фізичною особою - підприємцем Кіцкай Андрієм Юрійовичем (додається);

1.3.Приватним підприємством "ВІВА-плюс" (додається);

1.4.Відкритим акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації "Тернопільгаз" (додається);

1.5.Приватним малим підприємством "Тернопільська фірма "Будівельник" (додається);

1.6.Відкритим акціонерним товариством "Алтек" та товариством з обмеженою відповідальністю "Технотерн-Плюс" (додається).

2.Контроль за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О. Лакому.
Про затвердження акта державної технічної комісії ПП "МВМ"

Розглянувши ухвалу Вищого адміністративного суду України від 06 грудня 2006 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Затвердити акт державної технічної комісії про прийняття в експлуатацію реконструкції з надбудовою приміщень бару "Максим" комплексу "Каскад" за адресою вул. Білецька, 1, загальною площею 419,9 кв.м, збудованого приватним підприємством "МВМ" (ід.код 24628453) на підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 26.06.2003 р. №725 "Про розгляд звернення 1111 "МВМ" (акт додається).
Про розгляд звернення з питань будівництва
Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2004 р. №1342 «Про розгляд звернення ВАТ «Тернопільбуд» з питань будівництва.

Розглянувши звернення ВАТ «Тернопільбуд», керуючись Законами України "Про основи містобудування", "Про планування і забудову територій", «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміни в рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2004 р. № 1342 «Про розгляд звернення ВАТ «Тернопільбуд» і замість слів «...будівництво 11-тиквартирного житлового будинку...» читати «...будівництво 13-тиквартирного житлового будинку...» а далі по тексту.
Про затвердження Положення про порядок врегулювання питань самочинного будівництва у м. Тернополі

Керуючись м.1 б/3/ ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.31 Закону України “Про планування і забудову територій”, Законами України “Про охорону культурної спадщини”, “Про відповідальність підприємств, їх об’єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування”, ст.ст.275,298 Кримінального кодексу України, ст.ст. 331, 375, 376, 377, 383, 417 Цивільного кодексу України, Кодексом України “Про адміністративні правопорушення”, Положенням “Про порядок надання дозволу на виконання будівельних робіт”, з метою вдосконалення порядку врегулювання питань самочинного будівництва у м. Тернополі, посиленням контролю за самочинним будівництвом, відповідальності фізичних осіб, юридичних осіб, фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності щодо ведення будівництва, дотримання правил користування будинками і спорудами, пам’ятками архітектури, житловими і нежитловими приміщеннями, прибудинковими територіями, зонами охорони пам’яток, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити Положення про порядок врегулювання питань самочинного будівництва у місті Тернополі (додаток №1додається).

2. Затвердити склад постійнодіючої комісії з питань, пов’язаних із самочинним будівництвом на території міста Тернополя (додаток №2 додається).

3. Затвердити зразок Договору про погодження самочинного будівництва (додаток №3 додається).

4. Надати право заступнику міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин представляти інтереси виконавчого комітету міської ради при укладанні договорів, пов’язаних із самочинним будівництвом, та на підпис цих договорів.

5. Вважати таким, що втратив чинність п.2 рішення виконавчого комітету від 22.10.2003р. №1179 "Про тимчасову заборону проектування і будівництва прибудинкових приміщень і балконів до багатоповерхових будинків".

6. Рішення набирає чинності з 1 червня 2007року.

7. Рішення вступає в силу з дня опублікування в засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань житлово-комунального господарства, з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин.
Про відкриття руху транспорту на вул. Вояків дивізії "Галичина"

З метою розвантаження руху транспортних засобів на вул. Б. Хмельницького, враховуючи виконання капітального ремонту на вул. Вояків дивізії "Галичина", керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити: 1.1.Управлінню житлово - комунального господарства та екології з 05.04.2007р. відкрити рух транспорту на вул. Вояків дивізії „ Галичина" згідно погодженої схеми організації дорожнього руху. 1.2.Управлінню транспорту та зв'язку запровадити вулицею Вояків дивізії „ Галичина" від вул. Збаразької до просп. С.Бандери рух тролейбусів маршруту №8 „Вул. В.Великого - газопровід" та автобусів маршруту №21 „Вул. Л.Українки - просп. Злуки - центр".

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на управління житлово - комунального господарства та екології (Г.М. Муца) і управління транспорту та зв'язку (І.Г. Мединський).
Про розгляд звернення ТзОВ “Сендс” з питань будівництва

Розглянувши звернення ТзОВ “Сендс”, керуючись Законами України “Про основи містобудування”, “Про планування і забудову територій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю “Сендс” (ід.код 33198893) реконструкцію незавершеної будівництвом прохідної з прибудовою нового адміністративного корпусу на наданій в користування на умовах оренди земельній ділянці за адресою вул. Поліська, 11.

2.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю “Сендс”: 2.1. Проектну документацію на реконструкцію незавершеної будівництвом прохідної з прибудовою нового адміністративного корпусу погодити в управліннях: містобудівного та архітектурного комплексу, житлово-комунального господарства та екології. 2.2. Приступити до будівельних робіт після отримання дозволу на виконання будівельних робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю управління містобудівного та архітектурного комплексу.
Про розгляд клопотання КЖЕП “Житловик”

Розглянувши клопотання комунального житлово-експлуатаційного підприємства “Житловик”, керуючись Законами України “Про основи містобудування”, “Про планування та забудову територій”, погодження управління охорони здоров’я та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, угоду з житлово-експлуатаційним підприємством “Житловик” про відшкодування шкоди на випадок виникнення аварійної ситуації під час проведення робіт по переплануванню кухні, звернення мешканців гуртожитку кімнат №№507,508,511,512, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити комунальному житлово-експлуатаційному підприємству “Житловик” реконструкцію кухні у спільних блоках кімнат №№507,508,511,512 з розмежуванням загальної кухні гуртожитку за адресою вул. К.Савури, 3.

2.Реконструкцію кухні у спільних блоках кімнат №№507,508,511,512 з розмежуванням загальної кухні гуртожитку провести без використання бюджетних коштів.

3.Після завершення робіт з реконструкції кухні у спільних блоках кімнат КЖЕПу “Житловик” внести відповідні зміни в інвентарну справу будинку, вказаному в п.1 даного рішення.
Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про впорядкування діяльності в сфері поводження з безпритульними тваринами.

Дане рішення обумовлене відсутністю нормативно-правових актів, які б передбачали механізми реалізації Закону України „Про захист тварин від жорстокого поводження” та необхідністю забезпечення нормальних умов проживання для мешканців міста.

Згідно з рішенням, комунальне автотранспортне підприємство Тернопільської міської ради виконуватиме роботу щодо регулювання чисельності безпритульних тварин та вирішуватиме питання стерилізації і тимчасового утримання тварин.
З метою недопущення неблагополучної ситуації щодо сказу та, враховуючи скарги громадян на випадки укусів людей безпритульними тваринами, виконавчий комітет міської ради вирішив дозволити Тернопільській районній організації Українського товариства мисливців та рибалок застосовувати, як виняток, вогнепальну зброю для окремих безпритульних тварин, які хворі на сказ чи інше особливо небезпечне захворювання, або є носіями особливо небезпечних захворювань.

Для виконання робіт, спрямованих на недопущення неблагополучної ситуації щодо сказу безпритульних тварин, буде створено оперативні групи із представників управління ЖКГ, міської санепідстанції, МВ УМВС України в Тернопільській області, підприємств, що утримують будинки і прибудинкові території, Тернопільської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок.

Схожі:

Про розгляд заяви щодо погодження проведеного перепланування квартири
Про надання дозволу на укладання договорів дарування будинку та земельної ділянки на ім’я малолітньої дитини
Про розгляд заяви щодо виведення надання дозволу на реконструкцію квартир
Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради, враховуючи лист головного управління економіки облдержадміністрації...
Про розгляд заяви суб’єкта підприємницької діяльності фізичної особи...
Про розгляд заяви суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи щодо виведення квартири з житлового фонду міста
Про надання дозволу на укладання договору купівлі продажу частини...

Рішення, прийняті на засіданні
Про надання дозволу ТОВ Керуюча компанія «Коменерго-Нікополь», КП «ЖЕК-3» на переоформлення договорів найму та особових рахунків...
Рішення, прийняті на засіданні
Про надання дозволу ТОВ Керуюча компанія «Коменерго-Нікополь», КП «ЖЕК-3» на переоформлення договору найму та особового рахунку на...
Надання дозволу на зміну прізвища дитини
Заяви батьків (складаються в присутності працівників служби у справах неповнолітніх та дітей або нотаріально посвідчені)
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення...
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,60га для завершення будівництва...
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення...
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,30га для завершення будівництва...
Інформаційна картка Адміністративної послуги
Рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка