Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України


Скачати 50.79 Kb.
НазваНаказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
Дата19.05.2013
Розмір50.79 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Право > Документи

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
___________________ № _______
Перелік питань

для здійснення Державною інспекцією сільського господарства України

та її територіальними органами планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог щодо експлуатації та технічного стану тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів
1. При здійсненні планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог щодо експлуатації та технічного стану тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів (далі – машини) перевіряється:
1.1. Виконання вимог припису, виданого за результатами раніше здійснених контрольних заходів.
1.2. Здійснення реєстрації (перереєстрації) машин протягом десяти діб після їх придбання, митного оформлення, одержання або виникнення обставин, що потребують внесення змін до реєстраційних документів.
1.3. Дотримання суб’єктом господарювання, який здійснює обов’язковий технічний контроль машин, графіка проведення обов’язкового технічного контролю.
1.4. Наявність на машини суб’єктів господарювання, які підлягають обов'язковому технічному контролю, протоколів перевірки технічного стану машин.
1.5. Відповідність присвоєння реєстраційних обліково-ідентифікаційних табличок на машинах та складових частинах вимогам нормативно-правовим актам.
1.6. Здійснення суб’єктами господарювання кріплення реєстраційних облiково-iдентифiкацiйних табличок на машинах та складових частинах у визначених місцях.
1.7. Наявність сертифіката відповідності на машини, механізми, конструкція і технічний стан, яких відповідають вимогам діючих в Україні правил, нормативів і стандартів.
1.8. Здійснення контролю роботодавцем за додержанням працівниками правил безпеки під час експлуатації машин.
1.9. Правильність експлуатації та відповідність правилам безпеки машин, механізмів, устаткування та інших засобів захисту, які забезпечують безпеку виробництва.
1.10. Наявність електростартерного запуску двигуна на самохідних машинах.
1.11. Відсутність на машинах прогарів, механічних пробоїн та нещільностей в системі випуску відпрацьованих газів двигунів, слідів витоку палива, оливи та охолоджувальної рідини та інших несправностей, що впливають на безпеку дорожнього руху.
1.12. Укомплектованість машин приладами, запасними частинами та інструментами відповідно до настанови щодо експлуатування.
1.13. Наявність у навчальних закладів, які здійснюють підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації трактористів-машиністів, ліцензії на право надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти за відповідними категоріями, відповідної матеріально-технічної бази та методичного забезпечення.
1.14. Наявність у осіб, які користуються і керують машинами, документів на право користування і керування відповідними машинами, а також медичної довідки про стан здоров'я.
1.15. Проведення суб’єктом господарювання перевірки технічного стану машин згідно з вимогами до їх технічного стану.
1.16. Наявність у суб’єкта господарювання атестата акредитації відповідної галузі щодо відповідності вимогам ДСТУ ISO/IEC 17020-2001, виданий Національним агентством з акредитації України.
1.17. Проходження працівниками, які вносять інформацію про результати проведення обов’язкового технічного контролю машин до уніфікованої автоматизованої електронно-облікової системи, підготовки до роботи з такою системою.
1.18. Застосування суб’єктом господарювання для здійснення обов’язкового технічного контролю машин сертифікованих засобів вимірювальної техніки.
1.19. Проходження відповідної підготовки працівниками суб'єкта господарювання, які здійснюють огляд і звіряння ідентифікаційних номерів машин.
1.20. Дотримання суб'єктом господарювання вимог ДСТУ ISO/IEC 17020-2001.
1.21. Постановка на облік у Держсільгоспінспекції суб'єкта господарювання, який здійснює торгівлю машинами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, ведення ним в електронному вигляді обліку надходжень, продажу та передачі транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, дотримання умов зберігання бланків суворої звітності, здійснення послуг з технічного сервісу під час гарантійного періоду, дотримання суб’єктом господарювання умов технічних регламентів.
1.22. Виконання вимог до оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, які визначені, правилами, технічними регламентами, нормативно-правовими актами.
1.23. Забезпечення реалізації прав покупців сільськогосподарських машин під час придбання, замовлення або використання машин, робіт, послуг з технічного сервісу для виробництва сільськогосподарської продукції.
1.24. Наявність та функціонування служби охорони праці, яка забезпечує вирішення конкретних питань праці.
1.25. Наявність розроблених у встановленому порядку положень, інструкцій та актів з охорони праці, що діють у межах підприємства, встановлюють правила виконання робіт і поведінки працівників на території підприємства, у виробничих приміщеннях, на будівельних майданчиках, робочих місцях відповідно нормативно-правових актів з охорони праці,.
1.26. Проведення навчань та перевірки знань з охорони праці працівників та спеціалістів з охорони праці проводяться та відповідають вимогам чинних нормативно-правових актів.
1.27. Забезпеченість працівників суб’єкта господарювання засобами індивідуального і колективного захисту та спецодягом.
1.28. Відповідність утримання та застосування засобів індивідуального і колективного захисту встановленим вимогам.
1.29. Відповідність механізмів, устаткування, транспортних засобів, технологічних процесів вимогам нормативно-правових актів з охорони праці.
1.30. Розроблення спеціальних заходів з безпечного виконання робіт (відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці).
1.31. Правильність експлуатації та відповідність правилам безпеки та машин, механізмів, устаткування, в тому числі контрольно-вимірювальних приладів.
1.32. Відповідність машин, механізмів, устаткування та інструментів, що використовується, паспортам (сертифікатам).
2. Зазначений перелік є вичерпним. Здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог щодо експлуатації та технічного стану тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів з інших питань, які не включені до цього Переліку, забороняється.

Директор Департаменту землеробства О.А.ДемидовСхожі:

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
Міністерства аграрної політики України від 26 жовтня 2009 року №755, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2009...
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
Виконання вимог припису, виданого за результатами раніше здійснених контрольних заходів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
Міністерстві юстиції України 12 січня 2012 року за №34/20347 та з метою впорядкування організації та здійснення державного нагляду...
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
Транзит" суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з реалізацією машин, що підлягають реєстрації та обліку в інспекціях...
Наказ Міністерства аграрної політики України

НАКАЗ
Відповідно до підпункту 3 пункту 6, пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого...
Міністерство аграрної політики та продовольства України

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України
Порядок провадження у справах про адміністративні правопорушення визначається Кодексом України про адміністративні правопорушення...
НАКАЗ
Відповідно до статті 33 Закону України «Про охорону праці», пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства...
ПРОГРАМА
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ ПОЛТАВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка