ЛИТЕРАТУРА НКУ, р. XIV Cпециальные налоговые режимы. ЗУ від 4 листопада 2011 року №4014-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності»


НазваЛИТЕРАТУРА НКУ, р. XIV Cпециальные налоговые режимы. ЗУ від 4 листопада 2011 року №4014-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності»
Сторінка1/6
Дата18.03.2013
Розмір0.49 Mb.
ТипЛитература
bibl.com.ua > Право > Литература
  1   2   3   4   5   6
ЛИТЕРАТУРА

  1. НКУ, р. XIV Cпециальные налоговые режимы.

  2. ЗУ від 4 листопада 2011 року № 4014-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» (далі – Закон № 4014

  3. Про затвердження форми свідоцтва платника єдиного податку та порядку видачі свідоцтва, форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік, затв. Наказом МФУ від 20.12.2011 N 1675

  4. Порядок ведения книги учета доходов плательщиков единого налога первой и второй групп и плательщиков единого налога третьей группы, которые не являются плательщиками налога на добавленную стоимость, утв. приказом МФУ от 15.12.2011 г. № 1637

Порядок ведения книги учета доходов и расходов плательщиков единого налога третьей группы, которые являются плательщиками налога на добавленную стоимость, утв. приказом МФУ от 15.12.2011 г. № 1637
1. Який був термін подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування ФОП, які прийняли рішення сплачувати ЄП з 1 січня 2012 року?

2. Чи враховуються при розрахунку загальної кількості осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником ЄП - ФОП, наймані працівники, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю і пологами та у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею передбаченого законодавством віку

3. Які види послуг розуміються під «побутовими послугами населенню», які надаються ФОП платниками ЄП, що віднесені до першої та другої групи платників ЄП?

4. За яких умов ФОП платники ЄП мають право на застосування спрощеної системи оподаткування в наступному календарному році?

5. Чи може ФОП на ЄП здійснювати виробництво та продаж ювелірних виробів?

6. З якої дати ФОП будуть вважатися платниками ЄП, якщо заяву про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування подано до 25 січня 2012 року?

7. Чи може ФОП - платник ЄП перейти на спрощену систему оподаткування з 2012 року, якщо за підсумками 2011 виникло перевищення обсягу виручки 500 тис. грн.?

8. За якою формою ФОП подають заяву щодо обрання або переходу на спрощену систему оподаткування на 2012 рік?

9. Яким чином у заяві щодо обрання або переходу на спрощену систему оподаткування зазначати місце провадження господарської діяльності, якщо така діяльність здійснюється у кількох місцях?

10. Який порядок переходу ФОП на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності протягом звітного року?

11. Чи може адвокат застосовувати спрощену систему оподаткування?

12. За якою формою ФОП подається розрахунок доходу за попередній календарний рік при переході на спрощену систему оподаткування?

13. Чи може ФОП, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, бути платником ЄП першої групи?

14. Які дії ФОП - платника ЄП у разі перевищення обсягу доходу, визначеного для платника ЄП відповідної групи?

15.. Як ФОП відмовитись від застосування спрощеної ситеми оподаткування?

16. В яких випадках та у які строки ФОП - платники ЄП зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів?

17. Чи передбачено надсилання поштою заяви про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування ФОП та яка дата буде вважатись датою подання заяви?

18. Які дії ФОП платника ЄП у разі порушення умов перебування на спрощеній системі оподаткування?

19. В яких випадках ФОП разом з заявою необхідно подавати розрахунок доходу за попередній рік для переходу на спрощену систему?

20. Яким чином буде оподатковуватись дохід фізичної особи – підприємця - платника єдиного податку першої або другої групи, отриманий від суб’єктів господарювання (не платників єдиного податку) у звітному році за роботи (послуги), виконані у минулому році та чи може такий платник далі перебувати на першій або другій групі платників єдиного податку?

21. За яких умов ФОП - платник ЄП має право на застосування спрощеної системи оподаткування в наступному календарному році?

22. Чи може ФОП бути платником ЄП другої групи, якщо вона виконує роботи (надає послуги) на замовлення ФО, а оплата здійснюється за рахунок страхового відшкодування коштів профспілкової організації або інших ЮО -не платника ЄП?

23. Чи повинна ФОП – платник ЄП, віднесена до другої групи, перейти до іншої групи, якщо у Свідоцтві платника ЄП зазначений вид діяльності «Роздрібна торгівля», але продаж товару здійснено ФО, яка діє від імені ЮО та товар буде використаний в комерційних цілях?

24. Чи передбачено подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування в електронному вигляді?

25. Які відомості зазначаються в рядку 4 заяви про застосування спрощеної системи оподаткування?

26. В якому випадку ФОП проставляє позначку навпроти слова «первинна» або «повторна» при заповненні рядка «Відомості щодо державної реєстрації протягом календарного року: первинна або повторно» п.4 Розрахунку доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування?

27. Чи має право ФОП при заповнені заяви про застосування спрощеної системи оподаткування у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» зазначити на всій території України», якщо діяльність здійснюється у заздалегідь не визначених місцях (торгівля на виставках, по запрошеннях)?

28. Чи необхідно ФОП платнику ЄП, яка здає в оренду власне нерухоме майно, зазначати у графі «Місце провадження господарської діяльності» заяви про застосування спрощеної системи адреси майна, яке буде здаватися в оренду?

29. Чи має право ФОП платник ЄПу відкликати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування, якщо дана заява зареєстрована в органі ДПС?

30. Чи є підставою для відмови у видачі свідоцтва платника ЄП ФОП, яка протягом календарного року подала другу заяву про застосування спрощеної системи оподаткування, якщо на першу заяву була надана офіційна відмова?

31. Чи має право ФОП - турагент на обрання другої групи єдиного податку в разі здійснення діяльності на підставі агентських договорів, укладених з туроператорами - неплатниками ЄП?

32. Чи може ФОП бути платником ЄП якщо вона надає послуги з проведення ігор на більярді, в тому числі прокат інвентаря (стіл, киї та інше)?

33. Яку групу платників ЄП має право обрати ФОП, яка здійснює господарську діяльність з автотранспортного перевезення пасажирів, якщо оплата за проїзд здійснюється пасажирами через касу автостанції?

34. Яку групу платників ЄП має право обрати ФОП, яка здійснює пасажирські перевезення на підставі договору з підприємством, який не є платником ЄП, та проводить продаж квитків самостійно?

35.Яку групу платників ЄП має право обрати ФОП, яка здійснює господарську діяльність з ремонту автотранспортних засобів та надає зазначені послуги безпосередньо ФО, при цьому оплату за виконані роботи отримує від страхової компанії?

36. Чи може ФОП бути платником ЄП другої групи, у разі здавання в оренду частини нежитлового приміщення як ФО, а решту приміщення використовувати для здійснення підприємницької діяльності (виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства) за умови, що загальна площа нежитлового приміщення, яка знаходиться у власності ФО не перевищує 300 кв. метрів?

37. Чи має право ФОП платник ЄП другої групи перейти до третьої групи у зв’язку з перевищенням кількості найманих працівників?

38. Чи може бути платником ЄП ФОП, яка здійснює діяльність за кодом 47.81 КВЕД ДК 009:2010 - роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами, але продаж тютюнових виробів не здійснює?

39. З якого періоду платник ЄП першої групи має перейти на сплату інших податків і зборів у разі використання праці найманих осіб?

40. Чи має право ФОП - платник ЄП надавати побутові послуги населенню з виготовлення ювелірних виробів із власного матеріалу виробника за індивідуальним замовленням та з ремонту ювелірних виробів?

41. Як здійснюється анулювання органом ДПС свідоцтва платника ЄП, яке видається ФОП?

42. Чи можуть ФОП- платники ЄП здійснювати виробництво та продаж ювелірних виробів?

43. Чи має право ФОП - платник ЄП самостійно (добровільно) перейти на сплату ЄП, встановленого для інших груп?

44. Чи вважається порушенням умов перебування на другій групі платника ЄП ФОП, яка надала послуги іншій ФО (працівнику ЮО), що перебувала у відряджені?

45. Чи може бути платником ЄП ФОП, що надає послуги інтернет-зв’язку, телебачення та здійснює кур’єрську діяльність?

46. Чи може ФОП - платник ЄП здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, в тому числі за межами території України?
ОГРАНИЧЕНИЯ

1. Від нарахування, сплати та подання податкової звітності з яких податків і зборів звільняються ФОП платники ЄП?

2. Чи має право ФОП, яка здійснює діяльність у сфері бухгалтерського обліку, перейти на спрощену систему оподаткування?

3. Чи може ФО, яка має у власності нерухоме майно нежитлового призначення загальною площею 400 кв. м. надавати 110 кв. м. в оренду як ФО, а решту 290 кв. м., як ФОП на спрощеній системі оподаткування ?

4. Чи має право ФОП - платник ЄП здійснювати продаж паливно-мастильних матеріалів (ПММ) у тарі місткістю 20 літрів включно?

5. Чи має право ФОП платник ЄП здавати в оренду частину нерухомого майна як ФО, а іншу частину як ФОП, якщо площа такої нерухомості не перевищує норми, встановлені пп. 291.5.3 п. 291.5 ст. 291 ПКУ?

6. Чи поширюються норми пп.291.5.3 п.291.5 ст.291 ПКУ на ФОП-платників ЄП, які надають послуги з тимчасового проживання в готелях?

7. Діє до 01.07.2012 Чи може ФОП перебувати на спрощеній системі оподаткування та здавати в оренду частину нежитлового приміщення (споруди, будівлі) до 300 кв. метрів, а іншу частину безоплатно передавати в оренду (користування)?

8. Що є доходом ФОП платника ЄП?

9. Яка дата вважається датою отримання доходу ФОП - платником ЄП?

10. Яка дата вважається датою отримання доходу ФОП - платником ЄП у разі здійснення торгівлі товарами або послугами з використанням торгівельних автоматів чи іншого подібного обладнання, що не передбачає наявності реєстратора розрахункових операцій?

11. Яка дата вважається датою отримання доходу ФОП - платником ЄП у разі якщо торгівля товарами (роботами, послугами) здійснюється через торгівельні автомати з використанням жетонів, карток та/або інших замінників грошових знаків?

12. Як визначається дохід ФОП -платниками ЄП, який здійснює комісійну торгівлю?

13. Яким чином визначається дохід ФОП в разі отримання виручки в іноземній валюті?

14. Що є доходом для платника ЄП – ФО у разі надання послуг, виконання робіт за договорами доручення, транспортного експедирування або за агентськими договорами?

15. Чи може ФОП платник ЄП використовувати кошти з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, для власних потреб?

16. Чи включаються до доходу ФОП - платника ЄП відшкодування орендарем комунальних платежів, що згідно договору не включаються до орендної плати?

17. Чи включаються до доходу ФОП - платника ЄП власні кошти, внесені на розрахунковий рахунок, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності?

18. Чи можуть ФОП – платники ЄП проводити розрахунки через електронні платіжні системи, у тому числі через систему «Web Money» (електронні гроші)?

19. Яка сума вважається доходом ФОП - платника ЄП у разі використання платіжних терміналів при здійсненні розрахунків: загальна сума розрахунків чи сума, що надійшла на розрахунковий рахунок за мінусом комісії банку?

20. Що є доходом ФОП - платника ЄП при безоплатному отримані товарів (робіт, послуг)?

21. Як визначається дохід ФО - платника ЄП від продажу іноземної валюти, отриманої від здійснення операцій з експорту товарів (робіт, послуг)?

22. Чи має право ФОП - платник ЄП третьої групи зменшити свій оподатковуваний дохід на суму сплаченого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

23. Чи включається до доходу ФОП - платника ЄП другої групи сума коштів, помилково перерахована на його розрахунковий рахунок від СГ - неплатника ЄП, і чи може він продовжувати застосовувати спрощену систему оподаткування?

24. Чи має право ФОП - платник ЄП укладати договори переуступки прав вимоги за зобов’язаннями (переведення боргу) щодо відвантажених товарів (виконаних робіт, наданих послуг)?

25. Як ФОП платник ЄП відображає у книзі обліку доходів (книзі обліку доходів і витрат) сплачену суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

26. Чи включається повторно до доходу ФОП - платника ЄП сума доходу, отримана в готівці від продажу товарів (робіт, послуг), відображена в книзі обліку доходів (книзі обліку доходів і витрат), при внесенні її на розрахунковий рахунок?

27. Чи включаються транзитні кошти, які отримуються ФОП на підставі договору доручення або агентського договору до доходу, з метою визначення права перебування на спрощеній системі оподаткування?

28. Чи здійснюється перерахунок іноземної валюти за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком України, яка на дату закінчення звітного періоду обліковується на поточному рахунку ФОП - платника ЄП?

29. Чи включається до доходу ФОП - платника ЄП сума повернутої йому фінансової допомоги, що раніше надавалася таким платником?

30. Чи включаються до доходу ФОП-платника ЄП кошти, перераховані на розрахунковий рахунок з депозитного рахунку, відкритого на ФО?

31. Чи зменшується дохід ФОП - платника ЄП на суми податків і зборів, утримані (нараховані) під час здійснення нею функцій податкового агента?

32. Чи включаються до доходу ФОП платника ЄП проценти (відсотки), отримані від банку за користування коштами на рахунку (депозитному, поточному)?

33. Чи є доходом ФОП-платника ЄП кошти, повернуті банком з депозитного рахунку ФОП на його поточний рахунок після закінчення депозитного договору?

34. Що є доходом ФОП - платника ЄП у разі отримання виручки в іноземній валюті за надані товари (роботи, послуги): сума визначена в контракті чи сума, що надійшла за контрактом на валютний рахунок, але зменшена на суму комісії банку?
  1   2   3   4   5   6

Схожі:

Спрощеної системи оподаткування та ставок єдиного податку на 2013 рік
України від 2 грудня 2010 року №2755VІ (далі ПК), яка включена до Податкового Кодексу України Законом України «Про внесення змін...
Спрощеної системи оподаткування та ставок єдиного податку на 2012 рік
України від 2 грудня 2010 року №2755VІ (далі ПК), яка включена до Податкового Кодексу України Законом України «Про внесення змін...
Спрощеної системи оподаткування та ставок єдиного податку на 2014 рік
України від 2 грудня 2010 року №2755VІ (далі ПК), яка включена до Податкового Кодексу України Законом України «Про внесення змін...
Спрощеної системи оподаткування та ставок єдиного податку на 2012 рік
України від 2 грудня 2010 року №2755VІ (далі ПК), яка включена до Податкового Кодексу України Законом України «Про внесення змін...
МАКАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ШОСТОГО СКЛИКАННЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ РІШЕННЯ...
Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи...
Положення про механізм справляння та порядок сплати єдиного податку Розділ І. Загальні положення
Положення розроблено на підставі Податкового Кодексу України та Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України...
Н ІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку...
Н ІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку...
КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ позачергова ХV сесія...
На виконання Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної...
НОВОУШИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» від 04. 11. 2011 року №4014-VІ (набрання чинності з 01. 01. 2012...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка