Положення про врегулювання земельних відносин до моменту укладання договору оренди земельної ділянки


Скачати 34.41 Kb.
НазваПоложення про врегулювання земельних відносин до моменту укладання договору оренди земельної ділянки
Дата15.04.2013
Розмір34.41 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Право > Документи
Додаток №1

до рішення міської ради

від ___________ №___
Положення

про врегулювання земельних відносин до моменту укладання договору оренди земельної ділянки.
1. Положення розроблено відповідно до Конституції України, Земельного кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших нормативно-правових актів з питань регулювання земельних відносин в Україні.

2. Положення про врегулювання земельних відносин до моменту укладання договору оренди земельної ділянки розроблено з метою врегулювання відносин Синельниківської міської ради з юридичними та фізичними особами на період здійснення землевпорядних робіт до моменту державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, для захисту від непослідовних контрагентів і скорочення термінів укладання договорів оренди земельних ділянок.

3. На підставі рішення міської ради про надання дозволу на проведення робіт із землеустрою, власники об’єктів нерухомості, протягом місяця після прийняття цього рішення обов’язково повинні укласти попередній договір щодо укладання договору оренди земельної ділянки в майбутньому (далі – попередній договір, додаток 1).

4. Попередній договір діє з моменту його підписання до моменту державної реєстрації договору оренди земельної ділянки (основного договору) та зобов’язує майбутнього Орендодавця та майбутнього орендаря в термін одинадцять місяців укласти договір оренди земельної ділянки.

При виготовленні технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки попередній договір укладається на площу, що визначена договором оренди попереднього землекористувача. При виготовленні технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок попередній договір укладається на орієнтовну площу, що підтверджена плановими матеріалами та вказана в рішенні міської ради. Зобов’язати юридичних та фізичних осіб в 5-ти денний термін з моменту укладання попереднього договору надати його копію в об’єднану Синельниківська податкову інспекцію. Спір щодо невчасного укладання попереднього договору оренди та невчасне внесення змін до нього сторони вирішують в судовому порядку.

У термін одинадцять місяців майбутні Орендарі зобов’язані:

  • укласти договір на розроблення документації із землеустрою з розробником (юридичною або фізичною особою, яка отримала ліцензію на проведення робіт відповідно до діючого законодавства);

  • контролювати строк виконання робіт;

  • не пізніше 30-го числа дев’ятого місяця з дня укладання Попереднього договору надати до відділу комунального майна та земельних відносин проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої підготовки проекту рішення про затвердження документації із землеустрою та надання в оренду земельної ділянки.

5.Для укладання попереднього договору особа, якій надано дозвіл на розроблення землевпорядної документації надає на ім’я міського голови заяву про укладання Попереднього договору .

6. До заяви про укладання Попереднього договору особа надає такі документи:

Для фізичних осіб – копія 1,2,11 сторінки паспорта громадянина України, копію ідентифікаційного коду, для фізичної особи (суб’єкта підприємницької діяльності) – копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності , копію правовстановлюючих документів на будівлю, споруду (у разі наявності).

Юридичні особи – довідку про включення до ЄДРПОУ, свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, копію установчих документів, копію правовстановлюючих документів на будівлю, споруду (у разі наявності).

7. На підставі заяви та наданих документів відділ комунального майна та земельних відносин міської ради готує проект попереднього договору.

8. Попередній договір містить умови, по-перше ті, що належать до його змісту і, по-друге, ті, що належать до змісту основного договору.

9. У випадку, коли майбутній орендар необґрунтовано (без поважних причин) ухиляється від укладення договору оренди (основного договору) земельної ділянки, майбутній орендодавець має право звернутися з вимогою про спонукання до укладення договору та про відшкодування збитків, завданих таким простроченням, у вигляді сплати неодержаних доходів , а саме в розмірі орендної плати, визначеної згідно затверджених міською радою відсоткових ставок від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, за період прострочення.

10.У випадку, якщо внаслідок ухилення (прострочення) однієї із сторін друга сторона втратила інтерес щодо укладення основного договору, вона відповідно до ст. 612 ЦКУ може відмовитися від укладення основного договору і вимагати відшкодування збитків (ст. 623 ЦКУ), відповідно:

Орендар - у розмірі понесених витрат на виготовлення землевпорядної документації;

Орендодавець - у розмірі неодержаної орендної плати визначеної згідно затверджених міською радою відсоткових ставок від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з дати укладання попереднього договору до дати прийняття міською радою відповідного рішення .
Міський голова Д.І.Зражевський

Схожі:

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Синельниківської міської ради
Про Положення про врегулювання земельних відносин до моменту укладання договору оренди земельної ділянки ”
Положення про врегулювання земельних відносин до моменту укладання...
Конституції України, Земельного кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,...
Виконавчий комітет Вознесенської міської ради
Укладання договору про внесення змін та доповнень до договору оренди земельної ділянки
Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки або припинення права постійного користування земельною ділянкою
Щодо рішення сесії міської ради «Про затвердження тексту договору...
З метою громадського обговорення та згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»...
Рішення про передачу земельної ділянки в оренду
Реєстрація заяви державним адміністратором та передача пакету документів заявника в управління архітектури, регулювання забудови...
П\п Прізвище, ім’я та по батькові адреса земельної ділянки
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним Кодексом України та беручи до уваги рекомендації постійної комісії...
Про розгляд заяви щодо погодження проведеного перепланування квартири
Про надання дозволу на укладання договорів дарування будинку та земельної ділянки на ім’я малолітньої дитини
61050, м. Харків, пл. Свободи, 5,                                                                       Держпром,...
ДП «Вовчанський держлісгосп» (позивач) про розторгнення договору оренди земельної ділянки від 15. 12. 1999р, який укладено Між Старосалтівською...
Тимчасовий порядок продажу земельних ділянок або права оренди на них в м. Синельниковому
Відповідно до Земельного кодексу України, до законодавчого врегулювання питань продажу вільних земельних ділянок на конкурсних засадах...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка