Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України


Скачати 42.18 Kb.
НазваНаказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
Дата29.03.2013
Розмір42.18 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Право > Документи

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
___________________ № _______
Перелік питань

для здійснення Державною інспекцією сільського господарства України

та її територіальними органами планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог щодо експлуатації та технічного стану тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів
1. При здійсненні планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог щодо експлуатації та технічного стану тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів (далі – машини) перевіряється:
1.1. Виконання вимог припису, виданого за результатами раніше здійснених контрольних заходів.
1.2. Здійснення реєстрації (перереєстрації) машин протягом десяти діб після їх придбання, митного оформлення, одержання або виникнення обставин, що потребують внесення змін до реєстраційних документів.
1.3. Дотримання суб’єктом господарювання, який здійснює обов’язковий технічний контроль машин, графіка проведення обов’язкового технічного контролю.
1.4. Наявність на машини, які підлягають обов'язковому технічному контролю, протоколів перевірки технічного стану машин.
1.5. Здійснення кріплення реєстраційних обліково-ідентифікаційних табличок з використанням спеціальних заклепок.
1.6. Здійснення суб’єктами господарювання кріплення реєстраційних облiково-iдентифiкацiйних табличок на машинах та складових частинах у визначених місцях.
1.7. Наявність сертифіката відповідності на машини, механізми, конструкція і технічний стан яких відповідають вимогам діючих в Україні правил, нормативів і стандартів.
1.8. Обладнання дизелів машин електростартерною системою пуску або пусковим двигуном, керування якими здійснюється з кабіни машини.
1.9. Відсутність на машинах прогарів, механічних пробоїн та нещільностей в системі випуску відпрацьованих газів двигунів, слідів витоку палива, оливи та охолоджувальної рідини та інших несправностей, що впливають на безпеку дорожнього руху.
1.10. Укомплектованість машин приладами, запасними частинами та інструментами відповідно до настанови щодо експлуатації.
1.11. Наявність у навчальних закладів власних або орендованих тракторів та машин тих категорій, згідно яких здійснюється підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації трактористів-машиністів, проходження їх обов’язкового технічного контролю та здійснення реєстрації в інспекції.
1.12. Наявність у осіб, які керують машинами, реєстраційних документів, документів на право керування, а також медичної довідки про стан здоров’я.
1.13. Внесення суб’єктом господарювання результатів перевірок та вимірювань до протоколу перевірки технічного стану машини.
1.14. Проходження працівниками, які вносять інформацію про результати проведення обов’язкового технічного контролю машин до уніфікованої автоматизованої електронно-облікової системи, підготовки до роботи з такою системою.
1.15. Застосування суб’єктом господарювання для здійснення обов’язкового технічного контролю машин сертифікованих засобів вимірювальної техніки.
1.16. Постановка на облік у Держсільгоспінспекції України суб'єкта господарювання, який здійснює торгівлю машинами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, ведення ним в електронному вигляді обліку надходжень, продажу та передачі машин та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, дотримання умов зберігання бланків суворої звітності, проходження відповідної підготовки працівниками суб'єкта господарювання, які здійснюють огляд і звіряння ідентифікаційних номерів машин, виконання гарантійних зобов’язань перед покупцями машин.
1.17. Дотримання суб'єктами господарювання, які виробляють та/або вводять в обіг сільськогосподарські та лісогосподарські трактори, їх причепи і змінні причіпні машини, вимог до їх безпечності.
1.18. Проведення перед початком серійного виробництва спеціальних випробувань машин; відповідність конструкції машин вимогам сучасних правил, нормативів і стандартів, встановленим рівням викидів забруднюючих речовин в атмосферу; узгодженість нормативно-технічної документації з відповідними уповноваженими державними органами.
1.19. Забезпечення реалізації прав покупців сільськогосподарських машин на вільний вибір продавця машини й способів її доставки, а також виконавця робіт, послуг з технічного сервісу; інформацію про машини, їх виробників та виконавців робіт, послуг з технічного сервісу; безпечність для їх життя і здоров'я, навколишнього середовища і майна, придбаних машин або виконаних робіт, послуг за звичайних умов їх використання, зберігання, обслуговування, транспортування й утилізації; належну якість машин та робіт, послуг з технічного сервісу; відшкодування збитків, завданих машинами, роботами, послугами з технічного сервісу неналежної якості, а також майнової та моральної (немайнової) шкоди, заподіяної небезпечними (шкідливими) для життя і здоров'я людей машинами, роботами, послугами з технічного сервісу у випадках, передбачених законом; звернення до суду, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій за захистом порушених прав.
2. Зазначений перелік є вичерпним. Здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог щодо експлуатації та технічного стану тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів з інших питань, які не включені до цього Переліку, забороняється.

Директор Департаменту землеробства О.А. ДемидовСхожі:

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
Міністерства аграрної політики України від 26 жовтня 2009 року №755, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2009...
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
Виконання вимог припису, виданого за результатами раніше здійснених контрольних заходів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
Міністерстві юстиції України 12 січня 2012 року за №34/20347 та з метою впорядкування організації та здійснення державного нагляду...
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
Транзит" суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з реалізацією машин, що підлягають реєстрації та обліку в інспекціях...
Наказ Міністерства аграрної політики України

НАКАЗ
Відповідно до підпункту 3 пункту 6, пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого...
Міністерство аграрної політики та продовольства України

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України
Порядок провадження у справах про адміністративні правопорушення визначається Кодексом України про адміністративні правопорушення...
НАКАЗ
Відповідно до статті 33 Закону України «Про охорону праці», пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства...
ПРОГРАМА
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ ПОЛТАВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка