РОЗПОРЯДЖЕННЯ


Скачати 86.11 Kb.
НазваРОЗПОРЯДЖЕННЯ
Дата27.03.2013
Розмір86.11 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Право > Документи


УКРАЇНА
РОЗПОРЯДЖЕННЯГОЛОВИ НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА ГОЛОВИ НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ


КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
від 13 серпня 2004 року № 805-р

м. Новомиргород


Про затвердження порядку

представлення до нагородження


Відповідно до рішення Новомиргородської районної ради від 12 вересня 2003 року № 267 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради“ :
1. Затвердити Порядок представлення до нагородження Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради та її вручення ( додаються ).
2. Контроль за дотриманням вимог вищевказаного Порядку покласти на заступника голови – керівника апарату районної державної адміністрації, Барвінка В.С. та керуючого справами районної ради Гурічева В.О.
3.Дане розпорядження оприлюднити в засобах масової інформації.
Голова районної Голова районної ради

державної адміністрації
В.АВКСЕНТЬЄВ С.ШЕВЧЕНКО

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови Новомиргородської районної державної адміністрації та

голови Новомиргородської районної ради

Кіровоградської області

від серпня 2004 року №

П О Р Я Д О К


представлення до нагородження Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради


Цим порядком визначається процедура представлення до нагородження Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради, а також її вручення.
Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради нагороджуються громадяни України, іноземці, депутати місцевих рад, посадові особи органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, працівники та колективи підприємств, установ та організацій, військові частини і з‘єднання за заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, здійсненні ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність.

Нагородження Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради проводиться за поданням, яке вноситься на ім‘я голови районної державної адміністрації та голови районної ради, міським, селищним та сільськими головами, керівниками районних підприємств, установ, організацій, а про нагородження керівників – їх заступниками, головами постійних комісій районної ради, заступниками голови райдержадміністрації.
Клопотання про нагородження Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради, перед головами місцевих рад, керівниками районних підприємств, установ, організацій, головами постійних комісій районної ради, заступниками голови райдержадміністрації можуть порушувати керівники підприємств, установ, організацій комунальної і спільної власності територіальних громад, структурних підрозділів райдержадміністрації, тощо.

2

Подання про нагородження Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради, надсилаються до райдержадміністрації та районної ради не пізніше як за 10 днів до визначеної дати.
Подання про нагородження Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради оформляється за формою згідно з додатком 1.
До подання додаються оформлені в установленому порядку:
Відомості про виробничі, творчі, наукові та інші досягнення особи, колективу, що представляються до нагородження, характеристика конкретних заслуг особи згідно з додатком 2;

Біографічна довідка за формою згідно з додатком 3 ;

Довідка про паспортні дані, ідентифікаційний код, домашня адреса особи, яка нагороджується, згідно з додатком 4.
При висунені трудових колективів до нагородження у зв‘язку з ювілеями ( 50-, 75-, 100- річчя і т.д. )подається довідка архівного відділу райдержадміністрації, яка посвідчує дату заснування підприємства.
Порядок проходження документів в апараті

районної державної адміністрації.
Подання, які надійшли до райдержадміністрації, реєструються у загальному відділі апарату райдержадміністрації і передаються для погодження заступнику голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Після письмового погодження заступника голови районної державної адміністрації подаються на розгляд голові райдержадміністрації для прийняття остаточного рішення з даного питання.

Подання про нагородження Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради, з доданими до них документами та резолюцією голови райдержадміністрації передаються заступнику голови – керівнику апарату райдержадміністрації, а потім в організаційний відділ апарату райдержадміністрації.

У дводенний термін із дня отримання документів організаційний відділ апарату райдержадміністрації готує для розгляду головою райдержадміністрації та головою районної ради проект розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради, текст вкладки Почесної грамоти Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради.
3

Загальний відділ апарату районної державної адміністрації на підставі розпорядження голови райдержадміністрації і голови районної ради друкує текст Почесної грамоти Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради.
Порядок проходження документів у виконавчому апараті

районної ради.
Подання, які надійшли до районної ради, реєструються в загальному відділі районної ради і передаються голові районної ради для прийняття відповідного рішення.

Подання про нагородження Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради, з доданими до них документами та резолюцією голови районної ради, який передає матеріали в організаційний відділ районної ради та особисто контролює виконання.

Організаційний відділ апарату районної ради після вручення нагороди подає список осіб, яких нагороджено, для оприлюднення в газеті “ Новомиргорощина “.
Відповідно до п.6 Положення про Почесну грамоту Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради затвердженого рішенням Новомиргородської районної ради від 12 вересня 2003 року № 267, на підставі розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради, не пізніше ніж за три дні до вручення даної грамоти організаційний відділ районної ради готує відомість на виплату грошової винагороди.

Вручення Почесної грамоти Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради здійснюється в урочистій обстановці виключно головою райдержадміністрації та головою районної ради.

Почесна грамота Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради та грошова винагорода вручаються особисто нагородженому. Перед врученням оголошується текст відповідного розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради.

У трудових книжках осіб, яких нагороджено Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради, робиться відповідний запис із зазначенням дати та номеру розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради.

Почесною грамоти Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради повторно може бути нагороджена особа не раніше ніж через 2 роки. Скорочення терміну не допускається.

Втрачена Почесна грамота Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради повторно не видається.
_______________________


Додаток 1

до порядку представлення до нагородження Почесною грамотою

Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради,

затвердженого розпорядженням голови Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради

Кіровоградської області

від “_____“ ________2004 р. №____
Зразок змісту подання для представлення до нагородження Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради
Голові Новомиргородської районної державної адміністрації

_______________________

Голові

Новомиргородської

районної ради
Про нагородження

Шановний _________________________ !
Капітанівська селищна рада порушує клопотання про нагородження Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради ( прізвище, ім‘я, по батькові особи, посада відповідно до штатного розпису ) за заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району ( далі по змісту, відповідно до професійної діяльності ).


Голова селищної ради _______________ ___________________ ( підпис ) ( ініціал імені, прізвище )

_________________

Додаток 2

до порядку представлення до нагородження Почесною грамотою

Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради,

затвердженого розпорядженням голови Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради

Кіровоградської області

від “_____“ ________2004 р. №____

Зразок змісту відомостей про виробничі, творчі, наукові та інші досягнення особи, яка представляється до нагородження Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради

В І Д О М О С Т І
Про досягнення ІВАНОВА Івана Івановича –

лікаря – терапевта Капітанівської дільничної

лікарні ( або колективу Капітанівської дільничної лікарні )

Голова селищної ради _______________ ___________________ ( підпис ) ( ініціал імені, прізвище )
____________________
Додаток 3

до порядку представлення до нагородження Почесною грамотою

Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради,

затвердженого розпорядженням голови Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради

Кіровоградської області

від “_____“ ________2004 р. №____


Зразок біографічної довідки для представлення до нагородження Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради
Б І О Г Р А Ф І Ч Н О Ї Д О В І Д К И
ІВАНОВ Іван Іванович
Працює лікар – терапевт Капітанівської

дільничної лікарні
Громадянство громадянин України

Число, місяць і рік народження 21.11.1960 року

Місце народження м. Київ

Освіта вища, Одеський медичний інститут,

лікар

Нагороди, почесне звання не має

Депутат ради депутат Капітанівської селищної ради

Т Р У Д О В А Д І Я Л Ь Н І С Т Ь

( коротко про трудову діяльність особи )
Керівник кадрової служби _____________ ____________________

(підпис) (ініціал імені, прізвище)
______________________

Додаток 4

до порядку представлення до нагородження Почесною грамотою

Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради,

затвердженого розпорядженням голови Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради

Кіровоградської області

від “_____“ ________2004 р. №____

Д О В І Д К А
на особу, яка представляється до нагородження Почесною грамотою Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородської районної ради

ІВАНОВ Іван Іванович
Проживає за адресою : 26010

Кіровоградська область

Новомиргородський район

смт. Капітанівка

вул. Шевченка 23
Паспорт ЕА № 6020051, виданий

Новомиргородським РВ УМВС

України в Кіровоградській області

12.12.1977 року

Ідентифікаційний код 3003601976

Довідка видана Новомиргородській районній раді .
Керівник кадрової служби _____________ ____________________

(підпис) (ініціал імені, прізвище)

____________________

Схожі:

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації
Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 04. 08. 2011 року №351
Позивач: Відповідач
Розпорядження Київської міської державної адміністрації (далі – відповідач) №1574 30. 10. 2006 року «Про впорядкування розмірів квартирної...
Екологічна група ПЕЧЕНIГИ
Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2008 р. N 610-р «Деякі питання розпорядження земельними лісовими ділянками»...
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
України та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році”, розпорядження голови облдержадміністрації від 17. 12. 2012р. №431...
РОЗПОРЯДЖЕНН Я
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2007 року №731-р „Про затвердження плану дій щодо поліпшення...
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Для службового користування", "Конфіденційно" розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 8 червня...
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Відповідно до статті 53 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” на виконання розпорядження голови районної державної...
РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації
Міністрів України від 05. 07. 04 №835, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31. 01. 08 №27 «Про порядок контролю...
РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації
Міністрів України від 05. 07. 04 №835, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31. 01. 08 №27 «Про порядок контролю...
РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації
Міністрів України від 05. 07. 04 №835, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31. 01. 08 №27 «Про порядок контролю...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка