РІШЕННЯ Від 11 червня 2013 року м. Городище № /VI Про затвердження проекту рішення


Скачати 57.17 Kb.
НазваРІШЕННЯ Від 11 червня 2013 року м. Городище № /VI Про затвердження проекту рішення
Дата17.08.2013
Розмір57.17 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Математика > Документи


ПроектРІШЕННЯ

Від 11 червня 2013 року м.Городище № /VIПро затвердження проекту рішення

«Про встановлення мінімальної вартості

місячної оренди 1 кв. метра загальної

площі нерухомого майна фізичних осіб,

яке розташовано на території міста

Городище та с.Набоків»

З метою визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб, яке розташовано на території міста Городище та с.Набоків, керуючись частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпунктом 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», -

міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект рішення «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, яке розташовано на території міста Городище та с.Набоків, яким встановлено:

- розрахунок мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб (згідно додатку №1);

- мінімальну вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості, при передачі в оренду ( суборенду), житлового найму ( піднайму) нерухомого майна ( включаючи земельну ділянку, на якій розміщується нерухоме майно, присадибну ділянку), крім земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки ( паю), майнового паю ( далі – оренда нерухомого майна), в м.Городище та с.Набоків на 2014 рік ( згідно додатку №2)

  1. Рекомендувати Городищенському відділенню Корсунь-Шевченківської МДПІ Черкаської області ДПС України при здійсненні контролю за повнотою надходжень податку на доходи фізичних осіб від надання нерухомості в оренду ( суборенду), житловий найм ( піднайм), керуватися даним рішенням.

  2. Спеціалісту міської ради зі зв’язків з громадськістю Медведєву О.С. оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, фінансів, економічного розвитку.

За дорученням сесії

Міський голова В.П. Мирошник

Додаток 1

до рішення Городищенсько міської ради

від ________.№ __________/ VI

Розрахунок

мінімальної суми орендної платежу

за нерухоме майно фізичних осіб
1. Відповідно до цього розрахунку орендарі (крім орендарів – фізичних осіб, що не є суб’єктами господарювання), які згідно з підпунктом 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України є податковими агентами платників податку – орендодавців, визначають під час нарахування доходу від надання в оренду (суборенду), житлового найму (піднайму) нерухомого майна (включаючи земельну ділянку, на якій розміщується нерухоме майна, присадибну ділянку), крім земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю (далі – оренда нерухомого майна), мінімальну суму орендного платежу за повний чи неповний місяць такої оренди.

Мінімальний розмір плати за користування житловим приміщенням за договором піднайму визначається відповідно до цієї формули з урахуванням статті 95 Житлового кодексу Української РСР.

2. Мінімальна сума орендного платежу за нерухоме майно визначається виходячи з мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна за такою формулою:
П = З х Р,
де П – мінімальна сума орендного платежу за нерухоме майно у гривнях;

З – загальна площа орендованого нерухомого майна у кв. метрах;

Р – мінімальна вартість місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна з урахуванням його місцезнаходження, інших функціональних та якісних показників, у гривнях.

3. Мінімальна вартість місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна визначається за такою формулою:

Р = Р н х М х Ф,

К х 12

де Рн – середня вартість 1 кв.метра новозбудованого об’єкта, подібного до орендованого, яка обчислюється залежно від ринкової вартості, у гривнях. Визначена згідно наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, від 27.08.2012 №434 „Про прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України на 2013 рік”  і становить по Черкаській області - 5108 грн.

К – коефіцієнт окупності об’єкта у разі надання  його в оренду, що відповідає проектному строку експлуатації такого обєкту ( від 5 до 100 років). Прийняти  - 75 років.

Ф – коефіцієнт функціонального використання об’єкта.

– для провадження виробничої діяльності зазначений коефіцієнт дорівнює 2,

– комерційної діяльності – 3,

– некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб – 1;

М – місцезнаходження об’єкта нерухомого майна.

Враховуючи незначні розміри міста, та його розташування, прийняти для всіх об’єктів 1,0.
Додаток 2

до рішення Городищенської міської ради

від ________р., № _______/ VI
Мінімальна вартість місячної оренди, одного

квадратного метра загальної площі нерухомості

при передачі в оренду ( суборенду).
       Мінімальна вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості при передачі в оренду (суборенду) на території Городищенської міської ради, складає:

               Р = 5108 / (75 х 12) = 5,68 грн. ( з урахуванням ПДВ)

В залежності від місця розташування об’єкту оренди, а також від функціонального використання об’єкту під час визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. м загальної площі нерухомого майна застосовуються додаткові коефіцієнти :

5,68 х 3 х 1 = 17,04 грн., - у разі використання для провадження комерційної діяльності.

5,68 х 2 х1 = 11,36 грн., - у разі використання для провадження виробничої діяльності;;

5,68 х 1 х 1 = 5,68 грн., - у разі використання для некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб .

Схожі:

РІШЕННЯ Від 11 червня 2013 року м. Городище №26-5/VI
Відповідно до п. 22 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та керуючись статтею 31 Закону України...
Щодо обґрунтування регуляторного акта-проекту рішення
Кабінету Міністрів України від 11. 03. 2004 р. №308 та визначає правові та організаційні засади реалізації проекту рішення Нікопольської...
РІШЕННЯ Від 15 червня 2011 року м. Городище №9-16/VI
Відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про плату за землю”, Закону України “Про...
20. 11. 2013 року Позачерговими загальними зборами власників Приватного...
Позачерговими загальними зборами власників Приватного підприємства «МЕТАЛ-СЕРВІС» (Рішення від 20. 11. 2013 року №2011/ЦП) було прийнято...
РІШЕННЯ Від 11 червня 2013 року
Комунальник”, на підставі статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п. 5 ст. 57 Господарського кодексу України,...
На виконання вимог ст ст. 9,13, 36 Закону України «Про засади державної...
Шполянська міська рада повідомляє, про оприлюднення рішення «Про затвердження проекту рішення міської ради «Про затвердження Положення...
КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Кременчука від 23. 01. 2012 року №94-908вих12 на рішення Кременчуцької міської ради від 27. 12. 2011 року «Про внесення змін до рішення...
РІШЕННЯ Від 10 квітня 2013 року м. Городище №25-1/VI Про внесення змін
Відповідно до ст. 78 Бюджетного кодексу України, п. 23 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись...
Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення міської ради „Про...
Про внесення змін до рішення міської ради від 21. 10. 2004р. „Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Кременчука”
РІШЕННЯ від 11 червня 2013 року №26-1/VI
Відповідно до п. 17 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,частини четвертої статті 80 Бюджетного...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка