Довжоцька середня школа (СШ) Кам'янець-Подільського району загальноосвітній навчально-виховний заклад для навчання, освіти і виховання дітей. Вона покликана


Скачати 31.54 Kb.
НазваДовжоцька середня школа (СШ) Кам'янець-Подільського району загальноосвітній навчально-виховний заклад для навчання, освіти і виховання дітей. Вона покликана
Дата18.04.2013
Розмір31.54 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Культура > Документи
Історія школи
Довжоцька середня школа (СШ) Кам'янець-Подільського району - загальноосвітній навчально-виховний заклад для навчання, освіти і виховання дітей. Вона покликана здійснювати розумове, ідейно-політичне, трудове, моральне, фізичне й естетичне виховання учнів, прилучати підростаюче покоління до духовної культури й матеріального виробництва, озброюючи його необхідними знаннями і способами діяльності.

Організована відповідно до наказу Кам'янець-Подільського районного відділу народної освіти з 1 вересня 1950 р. У 1950-1954рр., - це семирічна школа, 1955-1957 рр. - восьмирічна, а з 1957 р. - середня школа.

Довжоцька середня школа (СШ) Кам'янець-Подільського району - загальноосвітній навчально-виховний заклад для навчання, освіти і виховання дітей. Вона покликана здійснювати розумове, ідейно-політичне, трудове, моральне, фізичне й естетичне виховання учнів, прилучати підростаюче покоління до духовної культури й матеріального виробництва, озброюючи його необхідними знаннями і способами діяльності. 

Організована відповідно до наказу Кам'янець-Подільського районного відділу народної освіти з 1 вересня 1950 р. У 1950-1954рр., - це семирічна школа, 1955-1957 рр. - восьмирічна, а з 1957 р. - середня школа.

Відповідно до Закону України "Про освіту" від 4 червня 1991 р. Довжоцьку середню школу перейменовано в Довжоцьку загальноосвітню школу (ЗОШ) І-ІІІ ступенів. Функції і повноваження Довжоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів закріплені в статуті школи 1994 р., який був затверджений рішенням Кам'янець-Подільської районної ради народних депутатів від 25 січня 1995 р. 

Згідно з постановою загальних зборів трудового колективу від 26 березня 1999 р. Довжоцьку ЗОШ І-ІІІ ступенів реорганізовано в Довжоцький колегіум, статут якого затверджено сесією Довжоцької сільської ради 6 квітня 1999 р.

За статутом 1999 р. Довжоцький колегіум - середній загальноосвітній навчально-виховний заклад нового типу, що інтегрує загальноосвітню школу з підготовкою учнівської молоді до роботи в сфері обслуговування в умовах ринкової економіки. Колегіум здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України "Про освіту", Положення про середній загальноосвітній навчально-виховний заклад, власного статуту. 

Головна мета колегіуму - здобуття освіти понад державний освітній мінімум, гуманітарна, суспільно-гуманітарна підготовка учнівської молоді до роботи в умовах ринкової економіки і надання їй професії в сфері обслуговування з таких спеціальностей: офіціант, бухгалтер, телемайстер, тракторист-ремонтник, авторемонтник, кулінар, швея-вишивальниця, столяр-оформлювач, перукар, маркетинг. Головні завдання колегіуму: надання освітніх послуг понад державний мінімум, розвиток дитини як особистості, її нахилів, інтересів, здібностей; самовизначення, самореалізація з подальшим навчанням у середньому спеціальному, вищому навчальних закладах або організація трудової діяльності в сфері обслуговування; навчання, виховання, розвиток дітей, збагачення інтелектуального, творчого, культурного потенціалу України; створення оптимальних умов для навчання та морального, психологічного, фізичного розвитку учнів; пошук і відбір дітей, які мають нахили до роботи в сфері обслуговування. 

Навчання в колегіумі проводиться за планами і програмами загальноосвітнього закладу українською мовою. За бажанням учнів запроваджується поглиблене вивчення іноземної мови, спецкурсів та спецпредметів відповідно до профілю навчання. Встановлено таку мережу класів: 1-4 - спеціалізовані з поглибленим вивченням іноземної мови з першого класу; 5-7 - колегіальні класи, в яких забезпечується культурна, науково-теоретична і гуманітарна підготовка обдарованих і здібних учнів до навчання в профільних класах; 8-11 - колегіальні класи, в яких забезпечується здобуття освіти понад державний освітній мінімум відповідно до профілю навчання. 

З метою підвищення якості навчально-виховного процесу в колегіумі працюють науково-методичні об'єднання вчителів, творчі групи, психологічна і медична служба. 

Навчання в колегіумі завершується складанням випускних екзаменів, за результатами яких видаються документи про освіту та отриману професію.

Управління колегіумом здійснюється його засновником - Кам'янець-Подільською районною радою та управлінням освіти Кам'янець-Подільської райдержадміністрації. Безпосереднє керівництво закладом здійснюється його директором, який призначається і звільняється Кам'янець-Подільською районною радою. Вищим органом самоврядування в колегіумі є конференція трудового колективу, у період між конференціями - педагогічна рада та батьківська рада колегіуму. Внутрішнє управління колегіуму здійснюється на основі розподілу функцій за компетенцією. Для цього створені педагогічна рада, науково-методична рада та учнівська рада колегіуму. Функції та повноваження органів управління колегіуму закріплені в статуті колегіуму. 

Протягом 1950-2000 рр. колегіум (школа) підпорядковувалися: 1950-1993 рр. - Кам'янець-Подільському районному відділу народної освіти, з 1994 р. - Кам'янець-Подільському районному відділу освіти.

Схожі:

Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 Хмельницької області...
...
Миролюбівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний...
КЗО Миролюбівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІступенів – дошкільний навчальний заклад»
Суперника – 3 бали
Комунальний заклад Явдотівська неповна середня загальноосвітня школа – загальноосвітній навчальний заклад І – ІІ ступенів
Комунальний заклад освіти Миролюбівський навчально-виховний комплекс...
Комунальний заклад освіти Миролюбівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний...
Навчально-виховний комплекс №3 Т. В. Пілець Веселкове різнобарв '...
Бондарчук О. М., вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
СТАТУТ
...
Комунальний заклад освіти Жовтоводська середня загальноосвітня школа...
Місце проведення: комунальний заклад освіти Жовтоводська середня загальноосвітня школа №10 з профільними класами
Mykola Pavlovych Kovalevs'kyi, b. Dec. 28, 1918, at Kholodna Hora...
Отак батько переїхав у Кам'янець—Подільський, біля Кам'янець— Подільського —кілометрів, не далеко містечка Смотрич, там я ріс. Закінчив...
Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат...
Концепція художньо-естетичного виховання учнів Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа...
Навчально виховний комплекс №24 «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітній...
Вихователь: Ідучи сьогодні до дитячого садка, я зустріла Вовчика і він мені розповів, що з ним трапилась пригода. Ви хочете дізнатись,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка