ШОСТЕ СКЛИКАННЯ


НазваШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Дата09.11.2013
Розмір180 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Культура > Документи


УКРАЇНА

Д Н І П Р О П Е Т Р О В С Ь К А О Б Л А С Т Ь

СИНЕЛЬНИКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про Положення про надання

послуг у сфері розваг

на території м. Синельникового
З метою належного впорядкування та врегулювання порядку розміщення об'єктів соціально-культурного призначення на території м. Синельникового для провадження підприємницької діяльності, створення належних умов для масового відпочинку мешканців та гостей міста, покращення його благоустрою, відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Синельниківська міська рада вирішила:

  1. Затвердити Положення про порядок надання послуг у сфері розваг на території м. Синельникового згідно з додатком 1.

  2. Затвердити форму заяви про отримання погодження для надання послуг у сфері розваг та розміщення об'єкта соціально-культурного призначення у м.Синельниковому згідно з додатком 2.

  3. Затвердити форму обхідного листа для узгодження умов роботи та ознайомлення з правилами перебування в місті згідно з додатком 3.

  4. Встановити, що дія цього Положення поширюється на всю територію міста Синельникового.

5. Доручити відділу містобудування і архітектури міської ради /Штурман/ визначити місця для розміщення об'єктів для надання послуг у сфері розваг.

6. Головному спеціалісту з питань внутрішньої політики Ісаєвій С.О. опублікувати дане рішення в Синельниківській міськрайонній газеті «Синельниківські вісті» та оприлюднити його в інших засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію міської ради з питань соціальної політики та праці, освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту (Кірко).

Міський голова Д.І.Зражевський

м. Синельникове

25 грудня 2012 року

№460-28/VІ


Додаток 1

до рішення міської ради

25.12.2012 №460-28/VІ
ПОЛОЖЕННЯ

про порядок надання послуг у сфері розваг на території м. Синельникового
І. Загальні положення

1.1. Це Положення розроблено відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про регулювання містобудівної діяльності», Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 01.03.2006 р. № 110, інших нормативно-правових актів та визначає єдині умови щодо розміщення на території м. Синельникового об'єктів соціально-культурного призначення для провадження підприємницької діяльності.

1.2. Положення встановлює вимоги до організації надання послуг у сфері розваг з врахуванням архітектурних, санітарно - гігієнічних, пожежних, функціонально - планувальних та історико - культурних чинників.

1.3. Дія цього Положення поширюється на всі підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та відомчої належності, а також фізичних осіб-підприємців, що здійснюють підприємницьку діяльність у сфері розваг на території міста.

1.4. Надання послуг у сфері розваг здійснюється суб’єктами господарювання (юридичними та фізичними особами-підприємцями) на території міста після отримання в відділі культури та туризму міської ради витягу з розпорядження міського голови про погодження щодо надання певного виду послуг у сфері розваг.
ІІ. Визначення термінів

2.1. Послуги у сфері розваг – це послуги, які передбачені цим Положенням та надаються суб’єктами господарювання, які не мають закритого приміщення для тимчасового перебування людей на території міста (простонеба), а саме: послуги прокату іграшкових машинок, дитячих мотоциклів, електро-вело-мобілів, послуги прокату дитячих атракціонів, розміщення батутів, цирків, спортивно - розважальних автоматів, послуги, які надаються при використанні тварин, та інші.
Примітка. До стаціонарних, пересувних і мобільних атракціонів належать атракціони катальні механізовані та немеханізовані, у тому числі каруселі, гойдалки, качалки, катальні гори, гірки, колеса огляду, вежі, дороги, автодроми, катапульти тощо; атракціони з еластичними елементами (катапульти, стрибки з висоти на еластичному тросі тощо); водні, у тому числі гірки, спуски тощо; спортивні, у тому числі силові, тренажери, тири, батути тощо; обладнання дитячих ігрових майданчиків, у тому числі каруселі, гойдалки, качалки, гірки тощо.
2.2.Погодження на надання послуг у сфері розваг (далі – Погодження) – є документом, який надає право його власнику на здійснення певного виду послуг у місці, визначеному в схемі розташування.

2.3. Схема розташування – планово - картографічні матеріали, які виготовлені відділом містобудування і архітектури міської ради та погоджені у встановленому порядку.

2.4. Терміни, що не визначені у цьому Положенні, вживаються у значенні, встановленому чинним законодавством.

ІІІ. Умови надання послуг у сфері розваг

3.1 На території міста надання послуг у сфері розваг здійснюється згідно зі схемою розташування, яка погоджується у встановленому порядку для кожного суб’єкта господарювання окремо.

3.2. Усі об’єкти, що стосуються сфери розваг, повинні мати належний естетичний вигляд, архітектурно вписуватись в навколишнє середовище, відповідати вимогам нормативних документів щодо санітарії, охорони праці, техніки безпеки.

3.3. Режим роботи встановлюється суб’єктом господарювання, але повинен обмежуватись з 9.00 год. до 22.00 год.

Режим роботи об'єктів з надання послуг у сфері розваг погоджується у розпорядженні міського голови «Про надання певного виду послуг у сфері розваг»
IV. Порядок отримання погодження на надання послуг у сфері розваг

4.1. Для отримання погодження на надання послуг у сфері розваг суб’єкт господарювання подає відділу культури та туризму міської ради такі документи:

- заява на ім’я міського голови (додаток 1 до положення);

- копія паспорта;

- копія свідоцтва про державну реєстрацію/копію виписки з єдиного

державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;

- копія схеми розташування місця надання послуг у сфері розваг в масштабі М 1:2000, погодженої відділом містобудування і архітектури міської ради, органом Державтоінспекції (при наданні послуг з прокату веломобілів та послуг з використанням тварин у межах червоних ліній міських вулиць і доріг);

- ветеринарний паспорт на тварину (при наданні послуг з використанням тварин);

- копія дозволу підрозділів Держгірпромнагляду України на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, обладнання підвищеної небезпеки за запитуємою адресою – для тимчасових автомобільних газозаправних пунктів, паркових атракціонів, на виконання робіт підвищеної небезпеки (у разі, коли атракціон входить в перелік робіт підвищеної небезпеки);

- обхідний листок для узгодження умов роботи та ознайомлення з правилами перебування в місті (додаток 2)

- фотофіксація майбутнього місця надання послуг у сфері розваг.

Заява та документи, що додаються до неї, подаються особисто суб’єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою – підприємцем) або уповноваженою ним особою, на підставі нотаріально засвідченої довіреності.

Зазначений перелік документів є вичерпним.

Заявник несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної в заяві та документах, що додаються до неї.

Заяви розглядаються в порядку їх чергового надходження згідно з реєстрацією.

4.2. Відділ культури та туризму міської ради в термін до 30- ти днів забезпечує:

- підготовку відповідного проекту розпорядження міського голови

- підготовку витягу з розпорядження міського голови/обґрунтованої відмови у видачі вказаного погодження;

- передачу витягу з розпорядження виконкому/обґрунтованої відмови у видачі вказаного погодження суб’єктам господарювання.

4.3. Погодження видається суб’єктам підприємницької діяльності за зверненням у кожному окремому випадку і діє протягом терміну, на який він був виданий.
V. Умови тимчасового утримання місць для надання послуг у сфері розваг

5.1. Місця для надання послуг у сфері розваг утримуються особами, яким зазначені території надаються тимчасово з метою надання цих послуг.

5.2. Організація робіт з надання послуг у сфері розваг має відповідати санітарним, протипожежним нормам і правилам благоустрою.

5.3. Майданчики для дозвілля та відпочинку повинні бути безпечними для життя та здоров'я громадян, наявне обладнання, спортивні, розважальні та інші споруди, інші елементи повинні підтримуватися у належному стані, своєчасно очищатися від бруду, сміття, снігу, льоду.

5.4. Не допускається наявність поламаного, небезпечного для життя та здоров'я громадян обладнання, елементів благоустрою.

5.5. Особи, яким дозволяється надання послуг у сфері розваг, зобов'язані:

- забезпечити належне утримання території, у тому числі санітарне очищення, відповідно до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", Санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 17.03.2011 р. №145, Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Синельникове» затверджених рішенням Синельниківської міської ради 22.04.2011 № 109-8/VI ;

- забезпечити належне утримання тварин у цирках, зоопарках, на виставках та інших видовищних заходах, у сфері відпочинку і розваг людей відповідно до Законів України "Про тваринний світ", "Про ветеринарну медицину", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про захист населення від інфекційних хвороб" та інших нормативно-правових актів, що прийняті відповідно до цих законів;

- укласти договір на вивезення твердих побутових відходів та вторинної сировини;

- встановити сміттєзбірники, урни для збирання відходів та сміття, (біотуалети) на відстані не ближче ніж 50 метрів від місць надання послуг у сфері розваг у кількості, визначеній згідно з санітарними нормами та правилами;

- забезпечити збереження всіх елементів благоустрою, у тому числі зелених насаджень на наданій території;

- встановити громадські санітарні вузли відповідно до державних санітарних норм і правил.

Кількість встановлених урн та біотуалетів визначається згідно з санітарними нормами та правилами.

5.6. Протягом дня та після закінчення роботи господарюючий суб’єкт повинен забезпечувати чистоту на прилеглій до сфери розваг території.
VІ. Вимоги щодо дотримання тиші в громадських місцях

6.1. Суб’єкти підприємницької діяльності, підприємства, установи, організації та громадяни при здійсненні будь-яких видів діяльності з надання послуг у сфері розваг з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу шуму та інших фізичних факторів на здоров'я населення міста зобов'язані:

1) здійснювати відповідні організаційні, господарські, технічні, технологічні та інші заходи з попередження утворення та зниження шуму до рівнів, установлених санітарними нормами;

2) забезпечувати під час роботи об’єктів з надання послуг у сфері розваг рівень шуму звуковідтворювальної апаратури та музичних інструментів у приміщеннях і на відкритих майданчиках, близько прилеглих до житлових будинків, згідно вимог, установлених санітарними нормами;

3) вживати заходи з недопущення впродовж доби перевищень рівнів шуму, встановлених санітарними нормами.

6.2. Шум на захищених об'єктах при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами, для відповідного часу доби.
VІІ. Забороняється

7.1. Гучний спів, викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою, створювання шуму при використанні виробничого обладнання та інструментів, вибухових матеріалів та піротехнічних виробів та інших гучномовних установок, в безпосередній близькості до будинків, гуртожитків, прибудинкових територій, зон відпочинку та інших захищених об'єктів з 22.00 год. до 8.00 год.
VІІІ. Обмеження при використанні об'єктів благоустрою

8.1. На об'єктах благоустрою забороняється:

1) виконувати земляні, будівельні та інші роботи без дозволу, виданого в установленому порядку;

2) вчиняти дії, що негативно впливають на архітектуру фасадів будівель і споруд, у тому числі робити написи, малюнки на стінах будинків, споруд;

3) самовільно пошкоджувати або знищувати газони, дерева, кущі та інші зелені насадження;

4) вивозити та/або звалювати в не відведених для цього місцях відходи, траву, гілки, деревину, листя, сніг, влаштовувати звалища;

5) забруднювати довкілля, місця загального користування, засмічувати побутовими відходами, недопалками тощо;

6) захаращувати пожежні проїзди на територіях, прилеглих до житлових будинків, інших споруд;

7) складувати будь-які матеріали, конструкції, обладнання за межами місць, відведених для надання послуг у сфері розваг;

8) захаращувати території, відведені для надання послуг у сфері розваг, будівельними та іншими матеріалами, конструкціями, сміттям, побутовими відходами, відходами діяльності, накопиченням снігу та льоду тощо;

9) порушувати правила складування, зберігання, розміщення, транспортування, утилізації та використання відходів;

10) використовувати не за призначенням контейнери, урни для збору сміття та твердих побутових відходів;

11) виливати рідину, викидати сміття через вікна автотранспортних засобів, в прорізи приміщень;

12) наклеювати оголошення та інформаційно-агітаційні плакати, рекламу, листівки тощо у невизначених спеціально для цього місцях;

13) самовільно встановлювати засоби зовнішньої реклами, вивіски, лотки тощо;

14) встановлювати, демонтувати технічні засоби регулювання дорожнього руху без погодження з Державною автомобільною інспекцією МВС України та управлінням житлово – комунального господарства міської ради;

15) випасати худобу, вигулювати та дресирувати тварин у не відведених для цього місцях, залишати на об'єктах благоустрою та їх елементах фекалії тварин; спеціальні місця (майданчики) для вигулу тварин визначаються у встановленому порядку, з урахуванням санітарних норм та правил;

16) здійснювати ремонт, обслуговування та миття транспортних засобів, машин, механізмів у не відведених для цього місцях (крім випадків проведення негайного ремонту при аварійній зупинці);

17) самовільно підключатися до мереж електро -, водо - та газопостачання, зливової та господарсько-побутової каналізації;

18) самовільно займати і використовувати земельні ділянки з порушенням схеми розташування, наданої для надання послуг у сфері розваг у встановленому законодавством порядку;

19) здійснювати діяльність, яка негативно впливає на довкілля при відсутності позитивного висновку державної екологічної експертизи, відповідної документації об'єктів з надання послуг у сфері розваг ;

20) здійснювати викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного на те дозволу;

21) засмічувати водні об'єкти та забруднювати водні ресурси;

22) перевищувати норми забруднення атмосферного повітря та рівня шуму, у тому числі від транспортних засобів;

23) вчиняти дії, що тягнуть порушення умов благоустрою, пошкодження (руйнування чи псування) вулично-дорожньої мережі, інших об'єктів та елементів благоустрою, ускладнення умов руху пішоходів та транспорту, та інші дії, заборонені цим Положенням та чинним законодавством України;

24) влаштовувати стоянки транспортних засобів,

25) будувати та переобладнувати будь-які елементи благоустрою без погодження з виконавчим комітетом міської ради, іншими відповідальними службами на територіях, тимчасово відведених для надання послуг у сфері розваг.
ІХ. Обмеження щодо куріння тютюнових виробів

9.1. Під час надання послуг у сфері розваг забороняється куріння тютюнових виробів на робочих місцях та в громадських місцях (за винятком місць, спеціально для цього відведених), а саме:

1) в будівлях, спорудах (їх частинах), доступних або відкритих для відвідування вільно чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу;

2) на територіях та безпосередньо поряд з територіями дитячих розважальних атракціонів, майданчиків для відпочинку та дозвілля;

3) на стадіонах.
Х. На території розташування зелених насаджень, газонах та зелених зонах забороняється:

1) складувати будь-які матеріали;

2) влаштовувати звалища сміття, снігу та льоду;

3) обладнувати стоянки або розміщувати автомашини, мотоцикли, велосипеди та інші транспортні засоби, у тому числі, якщо це не призводить до пошкодження зелених насаджень, квітників та газонів;

4) будь-яке розміщення об’єктів надання послуг у сфері розваг тимчасових споруд комерційного та некомерційного призначення без погодження, виданого у встановленому порядку;

5) використовувати тимчасові споруди не за призначенням;

6) ходити та влаштовувати ігри на газонах, кататися верхи, на ковзанах, санчатах;

7) випалювати суху рослинність, розпалювати багаття;

8) підвішувати на деревах гамаки, гойдалки, вірьовки для сушіння білизни, прикріплювати рекламні щити, електропроводи, електрогірлянди та інші предмети, наклеювати об'яви, рекламу;

9) добувати з дерев сік, смолу, робити надрізи, надписи, пошкоджувати зелені насадження у будь-який спосіб, рвати квіти, витоптувати газони, квітники;

10) заправляти, ремонтувати автотранспортні засоби і механізми на прибудинкових територіях, газонах, у парках та скверах, інших «зелених зонах».
Відповідальність за збереження зелених насаджень, газонів та зелених зон покладається на суб'єкт господарювання, який отримав відповідне погодження для надання послуг у сфері розваг згідно із законодавством.
ХІ. Контроль за дотриманням цього Положення та відповідальність за його порушення

11.1. Будівлі та приміщення, що використовуються для надання послуг у сфері розваг, і обладнання, що належать до них, мають відповідати проектним рішенням, вимогам цього Положення, інших нормативно-правових актів, стандартів, санітарних норм, будівельних норм і правил.

11.2. Відповідальність за технічний стан та зовнішній вигляд об'єктів з надання послуг у сфері розваг, порушення вимог техніки безпеки під час розташування (монтажу), експлуатації та демонтажу цих об'єктів, безпеку відвідувачів, дотримання санітарно-гігієнічних норм та правил пожежної безпеки несе суб'єкт господарювання згідно із законодавством.

11.3. Суб'єкт господарювання повинен своєчасно за свій рахунок усувати всі дефекти, що виникають в процесі експлуатації об'єктів з надання послуг у сфері розваг.

11.4. Шкода, завдана при розміщенні об’єктів з надання послуг у сфері розваг внаслідок порушення законодавства у сфері благоустрою, підлягає компенсації у встановленому законодавством порядку.

11.5. Контроль за додержанням цього Положення здійснюють міський голова та інші органи відповідно до законодавства.

11.6. У разі виявлення порушень цього Положення міський голова звертається до суб'єкта господарювання з вимогою щодо усунення порушень у визначений строк.

У разі невиконання цієї вимоги, виконавчим комітетом застосовуються заходи щодо примусового усунення встановлених порушень в порядку визначеному законодавством.

11.7. За порушення вимог цього Положення винні особи несуть відповідальність, встановлену Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про благоустрій населених пунктів».

11.8. У разі, коли особи, винні у порушенні цього Положення, не виконують обов'язок щодо усунення наслідків порушення у встановлений строк, балансоутримувач об'єкта або елементу благоустрою має право здійснити усунення наслідків порушення цього Положення власними силами або шляхом укладення відповідного договору про залучення для виконання певних дій третіх осіб. У такому випадку балансоутримувач, а також особа, що здійснює усунення наслідків порушення, має право на відшкодування витрат (збитків), понесених у зв'язку з усуненням наслідків порушення вимог цього Положення.
ХІІ. Скасування погодження

12.1. Скасування виданого погодження на надання послуг у сфері розваг може бути здійснено у разі повторних порушень (більше трьох) суб’єктами господарювання, які його отримали.

12.2. Погодження анулюється органом, що його видав.
Міський голова Д.І.Зражевський


Додаток 2

до рішення міської ради

25.12.2012 №460-28/VІ

Міському голові м.Синельникового

______________________________
ЗАЯВА

про отримання погодження

для надання послуг у сфері розваг та розміщення об'єкта

соціально-культурного призначення у м.Синельниковому
____________________________________________________________________________________________________________________________________

(об'єкт, на який видається документ)

____________________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________

(місцезнаходження / адреса об'єкта, на який видається документ)

____________________________________________________________________________________________________________________________________

(повне найменування юридичної особи/ім'я, по-батькові та прізвище фізичної особи-підприємця)

____________________________________________________________________________________________________________________________________

(ідентифікаційний код згідно ЄДРПОУ, ідентифікаційний номер фізичної особи-підприємця,

платника податків та інших обов'язкових платежів)

____________________________________________________________________________________________________________________________________

(ім'я, по-батькові та прізвище керівника юридичної особи/фізичної особи-підприємця/уповноваженої особи)

____________________________________________________________________________________________________________________________________

(місцезнаходження юридичної особи/місце проживання фізичної особи-підприємця)

____________________________________________________________________________________________________________________________________

(контактний телефон)
Прошу погодити розміщення __________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________

(назва об'єкта)

____________________________________________________________________________________________________________________________________

надання послуг у сфері розваг_______________________________________

(призначення об'єкта)

____________________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________

(адреса або приблизне місце розміщення)
Технічні характеристики об'єкта ____________________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________

(атракціон, батут, цирк, каруселі тощо, розміри, місце розташування, площа кв. метрів)
Термін розміщення об'єкта з ________________ по_________________

Документи, що додаються (на звороті аркуша):

1.

2.

3.

___ _______20__ р. _____________

(підпис)
____________________

(прізвище, ім'я та по батькові заявника або уповноваженої ним особи)
Міський голова Д.І.Зражевський

Додаток 3

до рішення міської ради

25.12.2012 №460-28/VІ
Обхідний лист

для узгодження умов роботи та ознайомлення з правилами

перебування в місті
(назва об'єкта, на який видається документ)


(термін розміщення об'єкта)
(адреса або приблизне місце розміщення об'єкта)
Підрозділи

Підпис і печатка

1

Синельниківське міське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора-2», вул. Миру, 34

тел. 4-13-10
2

Синельниківське комунальне підприємство «Виробничого об'єднання житлово-комунального господарства», вул. Богми, 26

тел. 4-18-98
3

Санітарно-епідеміологічна станція, вул. Кримська, 8

тел. 4-23-56
4

Синельниківський міськрайонний відділ Головного управління державної інспекції техногенної безпеки України в Дніпропетровській області, вул. Петровського, 37

тел. 4-00-41
5

Синельниківський район електричних мереж, вул. Інтернаціональна, 96
6

Синельниківське міське комунальне підприємство «Водоканал», вул. Богми, 26

тел. 4-90-08
7

Інспекція держпромгірнагляду
8

Відділ культури та туризму Синельниківської міської ради, вул. Виконкомівська, 30

тел. 4-36-27
Міський голова Д.І.Зражевський

Схожі:

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та рішенням 5 сесії районної ради...
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Проводити щорічно, до Дня Незалежності України, районний конкурс «Краща сільська рада»
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
До 01. 01. 2014 створити центр надання адміністративних послуг при виконавчому комітеті Синельниківської міської ради
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Про програму підвищення енергоефективності у Новоушицькому районі на 2013-2017 роки
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Створити комунальну установу «Новоушицький центр первинної медико-санітарної допомоги»
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Про надання дозволу відділу освіти Новоушицької районної державної адміністрації
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Про програму розвитку та підтримки тваринництва в Новоушицькому районі на 2013-2015 роки
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Про програму поліпшення кінообслуговування населення Новоушицького району на 2013-2017 роки
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка