Customer Solution Case Study


Скачати 227.24 Kb.
НазваCustomer Solution Case Study
Дата05.03.2016
Розмір227.24 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Інформатика > Документи

Microsoft Dynamics

Customer Solution Case Study


Zepter International Ukraine розраховує зарплату з допомогою ERP-системи Microsoft Dynamics NAV
Огляд

Країна: Україна

Сфера: Торговельні організації
Про компанію

Zepter International Ukraine продає ексклюзивні високоякісні споживчі товари, маючи понад 10 000 штатних і позаштатних співробітників. В Україні компанія працює з 1995 року та має 8 структурних підрозділів, а також 6 фірмових салон-магазинів по всій країні: Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Львів і Одеса.

Ситуація

Ведення бізнесу вимагало розширення функціональності системи керування зарплатою та кадрами.
Рішення

Впровадження рішення IW HR&Payroll на основі ERP-системи Microsoft Dynamics NAV.
Переваги

вдосконалення процесу керування кадрами

оптимізація обліку заробітної плати та бонусів

скорочення часу на складання регламентованої звітності«Рішення для обліку зарплати й кадрів IW HR&Payroll, впроваджене на основі Microsoft Dynamics NAV, дозволило суттєво прискорити процес розрахунку зарплати та підготовки обов'язкової звітності»

Тетяна Благодарова, генеральний директор Zepter International UkraineZepter International Ukraine є українським представником компанії Zepter, що працює в понад 40 країнах світу. У Zepter International Ukraine була впроваджена ERP-система Microsoft Dynamics NAV, але були відсутні ефективні й зручні інструменти, які дозволили б розраховувати заробітну плату й винагороду (бонуси) для численних співробітників. Впровадження для обліку зарплати й кадрів рішення IW HR&Payroll дало можливість вдосконалити процес керування кадрами, оптимізувати облік заробітної плати й бонусів, а також скоротити час на складання звітності, необхідної за вимогами українського законодавства.
Ситуація

Дочірнє підприємство «Цептер Інтернаціональ Україна» зі 100% іноземними інвестиціями продає ексклюзивні високоякісні споживчі товари. Дизайн і якість продукції Zepter покликані покращити якість життя людини, поширюючи місію здоров'я й краси. Штаб-квартира Zepter International розташована у Валерау (Wollerau), Швейцарія. Представництва компанії відкриті в 40 країнах світу на 5 континентах.
В Україні ДП «Цептер Інтернаціональ Україна» працює з 1995 року. Компанія має 8 структурних підрозділів, а також 6 фірмових салон-магазинів у містах Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Львів і Одеса.

«Нам необхідна була доробка модулю «Зарплата» для повноцінного його використання під час роботи з позаштатними співробітниками (презентантами)»

Тетяна Благодарова, генеральний директор Zepter International UkraineПрактика постійного вдосконалення технологій ведення бізнесу Zepter International Ukraine є основною причиною розширення функціональності системи керування компанії.
До 2010 року в Zepter International Ukraine були відсутні ефективні й зручні інструменти, які дозволяли б розраховувати заробітну плату й винагороду (бонуси) для штатних і позаштатних співробітників компанії, загальна кількість яких становить понад 10 000 людей. Дані про представників компанії (презентантах) зберігалися в різних системах, і процес їх обробки був ускладнений. Також існувала необхідність вести кадровий облік і розраховувати зарплату відповідно до вимог українського законодавства.
Раніше в компанії вже була впроваджена функціональність «Фінанси» і «Логістика» на базі Microsoft Dynamics NAV. Був впроваджений також модуль «Зарплата», який використовувався тільки для штатних співробітників. Облік зарплати позаштатних співробітників вівся в системі «Парус».

«Нам необхідна була доробка стандартної функціональності модулю IW HR&Payroll для повноцінного його використання під час роботи з позаштатними співробітниками (презентантами)», – згадує Тетяна Благодарова, генеральний директор Zepter International Ukraine.
Zepter є корпоративним користувачем Microsoft Dynamics NAV у різних країнах. Тому для українського замовника також було важливо, щоб нова система розрахунків зарплати інтегрувалася з Microsoft Dynamics NAV, а в ідеалі – була розроблена на тій самій платформі.
Існуюча в Zepter International Ukraine система дозволяла зберігати тільки утримання, що не влаштовувало компанію. За словами співробітників бухгалтерії, вони потребували функціональності, яка дозволяла б:

розраховувати зарплату співробітникам-презентантам;

депонувати зарплату презентантів, а також її виплату;

складати звітність по зарплаті, передбачену законодавством.
Рішення

Для виконання завдань оптимізації обліку зарплати й кадрів в Zepter International Ukraine звернулися до компанії Innoware. Це одна із провідних українських консультаційних компаній, яка спеціалізується на впровадженні сучасних технологій управління з метою підвищення ефективності бізнесу клієнта. Innoware була заснована в 2001 році, і за 10 років роботи реалізувала понад 100 проектів впровадження на провідних українських і міжнародних підприємствах, що робить її однією з найдосвідченіших компаній в області ERP-консалтингу на українському ринку.
Експертиза Innoware, а також успішний досвід співробітництва з Zepter International Ukraine у рамках впровадження Microsoft Dynamics NAV стали ключовими факторами продовження співробітництва компаній у проекті вдосконалювання обліку зарплати й кадрів.
Для впровадження в Zepter International Ukraine обрали авторську розробку компанії Innoware – рішення IW HR&Payroll. У рішенні IW HR&Payroll закладений гнучкий інструментарій і функціональні засоби, необхідні для організації й контролю кадрової політики, обліку й планування робочого часу, розрахунків заробітної плати, формування звітів у фонди, статистичних і аналітичних звітів.
«Пропонуючи рішення для Zepter в Україні ми опиралися на власний багаторічний досвід реалізації проектів з впровадження систем керування діяльністю компаній, а також на той факт, що Zepter є корпоративним користувачем Microsoft Dynamics NAV», – відзначає Дмитро Попінако, директор Innoware.
Проект з вдосконалення Microsoft Dynamics NAV і впровадженню рішення IW HR&Payroll компанія Zepter International Ukraine разом з Innoware впровадили протягом 2010 року, наприкінці якого всі процеси обліку зарплати й кадрів здійснювалися вже у новій системі.


«Практика попереднього співробітництва Innoware з Zepter зіграла свою роль і в успішнім завершенні цього проекту. У нас були накопичені знання в області організації процесів управління підприємством. А співробітники Zepter були вже знайомі із проектною командою й підходами Innoware до реалізації проектів»

Дмитро Попінако, директор Innoware«Innoware співпрацює з Zepter з 2004 року. Практика попереднього співробітництва Innoware з Zepter зіграла свою роль і в успішнім завершенні цього проекту. У нас були накопичені знання в області організації процесів управління підприємством. А співробітники Zepter були вже знайомі із проектною командою й підходами Innoware до впровадження – адже кількома роками раніше Innoware здійснила для Zepter проект впровадження Microsoft Dynamics NAV із блоками фінанси й логістика», – відзначає Дмитро Попінако, директор Innoware.
Переваги

Для покращення обліку зарплати й кадрів Zepter International Ukraine впровадила на основі ERP-системи Microsoft Dynamics NAV рішення IW HR&Payroll компанії Innoware. За короткий час рішення із обліку кадрів і розрахунку зарплати дозволило привести бізнес-процеси Zepter у відповідність із останніми змінами в законодавчій базі. Також у системі реалізовані механізми швидкого й зручного розрахунку і обробки даних заробітної плати.
На базі рішення IW HR&Payroll створені гнучкі механізми формування нарахувань і утримань по презентантах компанії, розрахунків і виплати винагороди, у тому числі:

ведення допоміжного журналу розрахунків бонусів, які згодом передаються до основного журналу розрахунків зарплати з перерахуванням у гривні за зазначеним курсом на дату розрахунків;

можливість імпортування даних по презентантах із зовнішнього файлу в частині сум умовних одиниць бонусів у допоміжний журнал, а також додаткових нарахувань та утримань до основного журналу розрахунків зарплати;

використання загальної операції за розрахунками зарплати штатним співробітникам і презентантам компанії, що дозволяє суттєво прискорити розрахунки й наступний аналіз даних про заробітну плату всіх співробітників компанії;

формування всієї необхідної регламентованої й управлінської звітності одночасно за всіма категоріями співробітників компанії.
Вдосконалення процесу керування кадрами

Можливості системи дозволяють легко налаштовувати модуль у відповідності до специфіки бізнесу Zepter в Україні, вносити зміни, викликані нововведеннями в законодавстві, створювати індивідуальну звітність. Це дає можливість завжди працювати з актуальною й об'єктивною інформацією.
«Реалізація підходів, закладених у рішенні IW HR&Payroll на Microsoft Dynamics NAV, забезпечує більш обґрунтоване прийняття кадрових рішень для Zepter International Ukraine», – відзначає Дмитро Попінако, директор Innoware.


«На наш взгляд, основным преимуществом системы является возможность ее гибкой настройки под специфику бизнеса»

Елена Игнатенко, руководитель отдела непрямых продаж Zepter International Ukraine

«Ми хочемо відзначити відмінну підтримку рішення на базі Microsoft Dynamics NAV компанією Innoware, завдяки чому ми вчасно отримуємо оновлення функціональності й звітів згідно зі змінами в законодавстві»

Тетяна Благодарова, генеральний директор Zepter International Ukraine


Оптимізація обліку заробітної плати й бонусів

Спеціально для Zepter International Ukraine компанія Innoware розробила ряд спеціальних функцій з оптимізації обліку зарплати й бонусів. Наприклад – унікальний алгоритм розрахунків комісійних (зарплати) презентантам компанії, включно зі всіма необхідними нарахуваннями й утриманнями, а також механізмом депонування заробітної плати.
За словами ключових користувачів системи, проект дав можливість Zepter в Україні:

прискорити процес розрахунків зарплати для великої кількості презентантів згідно з вимогами законодавства України;

імпортувати дані із зовнішніх джерел до основного журналу розрахунків зарплати;

депонувати й виплачувати депоновану зарплату співробітникам;

скоротити час на складання регламентованої звітності.
«Ми хочемо відзначити відмінну підтримку рішення на базі Microsoft Dynamics NAV компанією Innoware, завдяки чому ми вчасно отримуємо оновлення функціональності й звітів згідно зі змінами в законодавстві», – відзначає Тетяна Благодарова, генеральний директор Zepter International Ukraine.
Скорочення часу на складання регламентованої звітності

Впровадження Microsoft Dynamics NAV і IW HR&Payroll надало більш широкі можливості для аналізу даних і формування внутрішньої звітності та суттєво полегшило роботу зі складання обов'язкової звітності для державних органів.
«Проект дозволив оптимізувати існуючі й створити нові необхідні механізми для ведення обліку в частині керування кадрами й розрахунків заробітної плати. Централізована обробка даних по презентантах компанії Zepter в одній системі обліку на базі Microsoft Dynamics NAV дозволила суттєво спростити й, відповідно, прискорити процес розрахунків заробітної плати для великої кількості штатних співробітників і презентантів, формування регламентованої звітності по оплаті праці для державних органів. Це привело до економії витрат часу на ведення обліку, а також передбачає зменшення витрат на подальше обслуговування», – відзначає Дмитро Попінако, директор Innoware.
«Рішення для обліку зарплати й кадрів IW HR&Payrol, впроваджене на основі Microsoft Dynamics NAV, дозволило суттєво прискорити процес розрахунків зарплати й складання обов'язкової звітності», – підкреслює Тетяна Благодарова, генеральний директор Zepter International Ukraine.


Додаткова інформація

Інформація про інші проекти, реалізовані на базі технологій корпорації Microsoft, доступна за адресами:

www.microsoft.com/ukraine/casestudies (українською мовою),або www.microsoft.com/rus/business/casestudies (російською мовою), або www.microsoft.com/resources/casestudies (англійською мовою).

За додатковою інформацією щодо продуктів та послуг Microsoft в Україні звертайтесь до інформаційного центру корпорації Microsoft за телефоном
+38 (044) 230 51 01 або електронною поштою ukraine@microsoft.com.
Адреса корпорації Microsoft в Інтернеті: www.microsoft.com (англійською мовою), www.microsoft.ua (українською мовою).
Докладніше про продукти і послуги Innoware можна дізнатись за телефоном: +38 (044) 490 22 20 або на веб-сайті: www.innoware.ua
Докладніше про продукти і сервіси Zepter International Ukraine можна дізнатись за телефоном: +38 (044) 501 94 23 або на веб-сайті: www.zepter.ua


© Корпорація Microsoft, 2011. Всі права захищені.

Даний документ має виключно роз’яснювальний характер. КОРПОРАЦІЯ MICROSOFT НЕ НАДАЄ ЦИМ ДОКУМЕНТОМ НІЯКИХ ГАРАНТІЙ, ЯВНИХ ЧИ ПРИХОВАНИХ.
Дата публікації: вересень, 2011
Програмні засоби

Продукти

Microsoft Dynamics NAV

Партнери

InnowareMicrosoft Dynamics

Рішення Microsoft Dynamics – це багатофункціональні системи управління підприємством для великого, середнього та малого бізнесу, які просуваються через мережу сертифікованих партнерів Microsoft. На даний час програмні рішення Microsoft Dynamics використовують понад 300 тисяч клієнтів у всьому світі. Міжнародна мережа продажів складається з більш ніж 9000 партнерів у 132 країнах світу.
Докладніше про рішення Microsoft Dynamics можна довідатися за адресою:

www.microsoft.ua/dynamics (українською мовою) або www.microsoft.com/dynamics (англійською мовою).

Схожі:

Customer Solution Case Study
Роздрібна мережа COMFY удосконалила ключові бізнес-процеси за допомогою Microsoft Dynamics AX2009
Customer Solution Case Study
Сформувалася потреба в рішеннях нового класу, здатних максимально оперативно адаптуватися до нововведень і позбавити клієнтів від...
Customer Solution Case Study
Централізована комплексна автоматизована система страхового обліку на базі технологій Microsoft дала змогу НАСК «Оранта» консолідувати...
Case History Misc02

FORMING OF INNOVATION PORTFOLIO OF PHARMACEUTICAL ENTERPRISES BASED...

Study COMPUTER for the sake of the FUTURE
Використання комп’ютерів та комп’ютеної техніки під час навчання, роботи, в різних сферах життя
Case History LH10
Від.: Я не можу багато розказати! Бо це дуже тяжко пережити. Я не можу говорити, згадаючи
Case History UFRC24
Від.: Родина була ж семеро людей. Так, батько арештували, пішов, пішов коня купувати
Библиографический список литературы по вопросам высшей школы
Кhan M. An empirical study of students' perception of ethical behaviour in higher education institutions in Pakistan / M. Asif Кhan...
Case History OH06
Питання: Інтерв'ю з 67-літнім чоловіком, що мешкає в Клівеланді, Огайо, який мешкав під час великого голоду на Україні, в місті Миколаєві....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка