УКРАЇНА БОГОРОДЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДДІЛ ОСВІТИ


Скачати 64.92 Kb.
НазваУКРАЇНА БОГОРОДЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДДІЛ ОСВІТИ
Дата04.07.2013
Розмір64.92 Kb.
ТипКонкурс
bibl.com.ua > Інформатика > Конкурс
УКРАЇНА
БОГОРОДЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДДІЛ ОСВІТИ

77701 вул. Шевченка, 53 смт. Богородчани тел.факс (03471)-21-3-90, 21-8-48, е-mail: vob-56@rambler.ru


11.04. 2013 р. № 200/01-10 На №__________від __________________Керівникам навчальних та

позашкільних закладів
Про проведення конкурсу

юнацької творчості

«Майбутнє моє та моєї країни»
Відповідно до листа Адміністрації Президента України від 22.03.3013 № 32-07.2/256, доручення Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 26.03.3013 № 2340/0/1-13/01-022 «Про поширення інформації щодо конкурсу юнацької творчості «Майбутнє моє та моєї країни» в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах», з метою сприяння творчому та інтелектуальному розвитку дітей, формування їх активної життєвої позиції, виховання в дусі патріотизму проводиться конкурс юнацької творчості «Майбутнє моє та моєї країни».

Конкурс проводиться Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ» у березні-грудні 2013 року за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Ю.О.Павленка на виконання Указу Президента України № 756 від 28 грудня 2012 року «Про Рік дитячої творчості в Україні».

До участі запрошено дітей віком від 12 до 17 років загальноосвітніх навчальних закладів і вихованців позашкільних навчальних закладів. Згідно умов конкурсу, учасники мають надіслати на розгляд журі власні творчі (текстові) матеріали, які відображатимуть їх перші досягнення, мрії та плани на майбутнє тощо. Детальніше про умови конкурсу на сайті shkola.ukrinform.ua. Надсилаємо вам Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу юнацьких творчих робіт "Майбутнє моє і моєї країни".

Просимо довести до відома педагогічних працівників, учнів шкіл, вихованців позашкільних навчальних закладів та забезпечити участь представників від шкіл та позашкільних закладів у даному Конкурсі.
Додаток: на 2 арк.

Заступник начальника відділу освіти Оксана Богдан

О.Близнюк

2-15-44

В.Мельник

2-16-45

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Всеукраїнського конкурсу юнацьких творчих робіт "Майбутнє моє і моєї країни"
Українське національне інформаційне агентство "Укрінформ" (далі -Організатор) проводить творчий конкурс серед обдарованої української молоді (далі - Учасник) "Майбутнє моє і моєї країни" (далі - Конкурс).

Мета та завдання Конкурсу:

- розвивати у дітей творчі здібності та журналістські навички;

- сприяти розширенню світогляду дітей підліткового віку, розвитку активної життєвої позиції, формуванню патріотизму та любові до Батьківщини;

- орієнтувати дітей на успішну освіту й роботу над власним

розвитком з метою подальшого впровадження кращих стандартів якості та рівня життя в рідній державі;

- заохочувати учасників Конкурсу до самореалізації шляхом оприлюднення власних творів на сторінках загальнонаціонального видання.

1. Загальні положення

1.1. У Конкурсі можуть брати участь діти віком від 12 до 17 років, які мають бажання та здатність представити на Конкурс власні творчі доробки запропонованої тематики.

1.2. Роботи мають виконуватися українською мовою.

1.3. На етапі надходження творчих доробків оргкомітет вивчатиме роботи на відповідність умовам Конкурсу, визначених цим Положенням, та оприлюднюватиме їх на сайті Укрінформу.

1.4. По завершенню Конкурсу компетентне журі, визначене наказом генерального директора Укрінформу, обере переможців. Переможці нагороджуються цінними подарунками (призами) від спонсорів.

2. Організатори та партнери Конкурсу

2.1. Організатором Конкурсу є Укрінформ. Завдання щодо організації та проведення Конкурсу визначаються окремими наказами по агентству.

2.2. Для реалізації мети Конкурсу Укрінформ залишає за собою право на підставі чинного законодавства укладати угоди з юридичними особами та іншими суб'єктами (фізичними особами тощо), залучати до проведення Конкурсу спонсорів.

3. Права та обов'язки Сторін

3.1. Права та обов'язки Організаторів

3.1.1. Організатори зобов'язуються виставляти на сайті Укрінформу Конкурсні роботи, що надійшли на визначену адресу за умови їх відповідності умовам Конкурсу.

3.1.2. Організатори залишають за собою право відхиляти матеріали, які не відповідають визначеній темі та умовам Конкурсу, правилам оформлення або надіслані пізніше визначеного терміну.

3.1.3. Організатори залишають за собою право перевіряти доробки учасників на ознаки плагіату та у випадку виявлення таких робіт - усувати їх від участі в Конкурсі.

3.1.4. Організатори забезпечують пошук спонсорів для нагородження переможців Конкурсу.

3.2. Права та обов'язки Учасників:

3.2.1. Учасники Конкурсу мають право отримати обгрунтовану відповідь від Організаторів щодо відбору надісланого матеріалу для оприлюднення на стрічці Укрінформу та подальшої участі в Конкурсі, або щодо відмови від подальшого розгляду творчого доробку.

3.2.2. Учасники Конкурсу та особи, що відповідають за них, самостійно організовують свій переїзд та перебування в Києві на період вручення призів,а також участі в майстер-класах, інших заходах, організованих Укрінформом.

4. Умови Конкурсу

4.1. Учасники повинні дотримуватися умов Конкурсу, які регулюються цим Положенням, а також чинним законодавством України.

4.2. До участі в Конкурсі допускаються творчі роботи учнів середніх загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів віком від 12 до 17 років (включно), що відповідають оголошеній тематиці та вимогам до змісту робіт.

4.3. Для участі в Конкурсі необхідно до 25 жовтня 2013 року (включно) надіслати заявку учасника та творчу роботу. Для цього необхідно заповнити електронну анкету на веб-сторінці Конкурсу та прикріпити до неї файл(и) з творчим доробком. Можна також відправити анкету та творчий доробок на адресу foreign@ukrinform.com

4.4. Кожен учасник не обмежений у кількості конкурсних робіт. При цьому теми творчих робіт мають відповідати темі Конкурсу.

4.5. Учасники зобов'язані надавати правдиву інформацію про себе в анкеті Конкурсу. Відповідальність за таку інформацію несе доросла особа - один із батьків Учасника або особа, що його заміщує (опікун, піклувальник), який також вносить свої дані у відповідні поля анкети. При цьому для подальшої участі творчого доробку в Конкурсі доросла особа має надати згоду для обробки персональних даних, вказаних у анкеті, поставивши галочку в полі "З умовами Конкурсу ознайомлений, погоджуюся їх виконувати".

4.6. До розгляду не прийматимуться роботи, які містять образи й нецензурну лексику, пропагують насильство, жорстокість, розпалюють расову, національну та релігійну ворожнечу.

4.7. Роботи, які містять ознаки порушення авторських прав, усуватимуться від участі в Конкурсі. Організатори залишають за собою право перевіряти доробки учасників на ознаки плагіату, в тому числі, спеціальними програмними засобами.

4.8. З метою підтвердження авторства творчого доробку

передбачається можливість проведення співбесіди з автором надісланої роботи.

4.9. Вручення призів переможцям Конкурсу здійснюватиметься за присутності дорослих осіб, які несуть відповідальність за неповнолітніх учасників Конкурсу.

4.10. Організатор Конкурсу має право на подальше використання даних та Конкурсних робіт учасників Конкурсу для оприлюднення на стрічці Укрінформу, а також в інших інтересах за умови, що вони не суперечать чинному законодавству України.

4.11. Умови Конкурсу виставляються на сайті Організаторів за адресою shkola.ukrinform.ua.

5. Терміни проведення Конкурсу

5.1. Конкурс проводитиметься у два етапи, які передбачають:

I етап (прийом робіт):

- початок Конкурсу — 4 березня (з офіційним оголошенням на веб-ресурсах Укрінформу, сторінках агентства в соціальних мережах, а також на сторінках партнерів);

- прийом та публікація на веб-сторінці Конкурсу творчих доробків - до 25 жовтня (включно).

II етап (оцінювання робіт та визначення переможців):

- робота журі з обробки творчих робіт учасників Конкурсу,визначення переможців - 28 жовтня - 11 листопада;

- церемонія нагородження переможців Конкурсу, а також проведення майстер-класів для учасників - після 18 листопада(вказуватиметься додатково).

5.2. Організатор Конкурсу має право вносити зміни до умов Конкурсу, а також до термінів його проведення, про що також інформуватиме публічно на сторінці Конкурсу shkola.ukrinform.ua

6. Критерії оцінки Конкурсних робіт

6.1. Творчі роботи оцінюватиме компетентне журі Конкурсу, склад якого визначатиметься окремим наказом генерального директора Укрінформу.

6.2. Доробки оцінюватимуть за 12-бальною шкалою. Окремо

враховуватимуться результати інтерактивного голосування на веб-сторінці Конкурсу.

6.3. Зараховуватимуться роботи, надіслані в установлений термін та відповідно до тематики Конкурсу.

6.4. Пріоритетом при визначенні переможців є актуальність, гострота творчого задуму та реалізації ідеї, авторський підхід і оригінальність в оформленні роботи.

6.5. У разі необхідності Організатор може висловити власну думку щодо надання переваги при визначенні переможця.

7. Нагородження переможців

7.1. Інформація про призи розміщуватиметься на веб-сторінці Конкурсу shkola.ukrinform.ua

7.2. Призи надають спонсори Конкурсу.

7.3. Грошові еквіваленти призів не виплачуються.

Схожі:

УКРАЇНА БОГОРОДЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ...
Директорам загальноосвітніх навчальних закладів Богородчанського району забезпечити
УКРАЇНА БОГОРОДЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДДІЛ ОСВІТИ
Богородчани вул. Шевченка, 53 тел факс (03471)-21-3-90, 21-8-48, E-mail: vob-56@rambler ru
УКРАЇНА БОГОРОДЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДДІЛ ОСВІТИ
Шевченка, 53 смт. Богородчани тел факс (03471)-21-3-90, 21-8-48, е-mail: vob-56@rambler ru
УКРАЇНА БОГОРОДЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ...
Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів. 
УКРАЇНА БОГОРОДЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДДІЛ ОСВІТИ
Богородчани вул. Шевченка, 53 тел факс (03471)-21-3-90, 21-8-48, E-mail: vob-56@rambler ru
УКРАЇНА БОГОРОДЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДДІЛ ОСВІТИ
Богородчани вул. Шевченка, 53 тел факс (03471)-21-3-90, 21-8-48, E-mail: vob-56@rambler ru
УКРАЇНА БОГОРОДЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДДІЛ ОСВІТИ
Шевченка, 53 смт. Богородчани тел факс (03471)-21-3-90, 21-8-48, е-mail: vob-56@rambler ru
УКРАЇНА БОГОРОДЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДДІЛ ОСВІТИ
Богородчани вул. Шевченка, 53 тел факс (03471)-21-3-90, 21-8-48, E-mail: vob-56@rambler ru
УКРАЇНА БОГОРОДЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ...
Правил проведення І- ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в Івано-Франківській області, затверджених...
УКРАЇНА БОГОРОДЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ...
Правил проведення І- ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в Івано-Франківській області, затверджених...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка