Після цього він випив повну чашку. Чого він більше випив: чорної кави або молока?


Скачати 51.09 Kb.
НазваПісля цього він випив повну чашку. Чого він більше випив: чорної кави або молока?
Дата28.04.2013
Розмір51.09 Kb.
ТипВопрос
bibl.com.ua > Географія > Вопрос
Перша частина завдань

 1. Хлопчик відлив чашки чорної кави і долив її молоком. Потім він випив   чашки і знову долив її молоком. Потім він випив пів-чашки і знову долив її молоком. Після цього він випив повну чашку. Чого він більше випив: чорної кави або молока?

А. кава

Б. молока


В. порівну

Г. визначити неможливо

 1. Прямокутний лист паперу площею S розрізали на три трикутні шматки. Площа одного з них виявилася рівній напівсумі площ двох інших шматків. Чому рівна площа якнайменшого шматка?

  А.

  Б.


  В.

  Г.

 2. Визначимо операцію * так: а * b = a2 + b2. Чому рівно (2 * 3) * 5?

  А. 38

  Б. 194


  В. 850

  Г. 1160

 3. Хтось погодився працювати рік з умовою отримати в кінці одяг і 10 флориків. Але після закінчення 7 місяців припинив роботу і при розрахунку отримав одяг і 2 флорики. Скільки флориков стоїть одяг?

  А. 8

  Б. 9,2


  В. 5,6

  Г. відповідь відрізнена від приведених

 4. В тенісному турнірі узяло участь n лівшів і 2n правшів, причому, загальна кількість учасників не перевершувала 20. Кожний з учасників грав з кожним рівно один раз. Відомо, що нічийних результатів не було, і кількість партій, в яких виграли лівші, відноситься до кількості партій, в яких виграли правші, як 3:4. Чому рівно n?

  А. 3

  Б. 4


  В. 5

  Г. 6

 5. Скільки натуральних чисел, кратних 10 і не перевершуючих 200, можна представити у вигляді двох складових таких, що перший доданок є повним квадратом, а друге  – повним кубом натурального числа?

  А. 3

  Б. 4


  В. 5

  Г. 7

 6. Хай х2 = 63 + у2 (х, у Z). Скільки різних значень може прийняти вираз х2 + у2?

А. 1

Б. 2


В. 3

Г. 4

 1. В прямокутному трикутнику АВС (АС = ВС = 1) узяли крапку D на гіпотенузі АВ і з'єднали з вершиною З і серединою М катета АС. На якій відстані від крапки А повинна знаходитися крапка D, щоб величина МD + DС була якомога меншою?

А.

Б.


В.

Г.

 1. В змаганнях по стрільбі брало участь 30 чоловік. Перший стрілець вибив 80 очок, другий вибив 60 очок, третій вибив середнє арифметичне чисел окулярів перших двох, четвертий – середнє арифметичне чисел окулярів перших трьох. І взагалі, кожний наступний вибивав середнє арифметичне чисел окулярів, вибитих попередніми стрілками. Скільки очок вибив останній стрілець?

  А. 74

  Б. 68


  В. 70

  Г. 72

 2. Якщо – кути прямокутного трикутника, то вирази і відповідно рівні .

А. 1 і 1

Б. 1 і 2


В. 1,5 і 1,5

Г. 2 і 1

 1. Дерев'яний куб розміром отриманий шляхом склеювання 113 одиничних кубиків. Яку найбільшу кількість одиничних кубиків можна побачити з однієї крапки?

А. 333

Б. 332


В. 331

Г. 363

 1. На поверхні куба проведена замкнута восьмизіркова ламана, вершини якої співпадають з вершинами куба. Яке якнайменше число ланок цієї ламаної може співпадати з ребрами куба?

  А. 1

  Б. 2


  В. 3

  Г. 4

 2. Чотирикутники АВСD і ЕFGH – квадрати із стороною а, Е – центр квадрата АВСD. Обчисліть площу загальної частини цих квадратів.

А.

Б.


В.

Г. 1. На діаграмі представлені показники підготовки медалістів в деякому регіоні. Яке з наступних тверджень є найправильнішим тлумаченням цієї діаграми?

А. кількість медалістів істотно виросла;

Б. кількість медалістів виросла неістотно;

В. підвищився рівень методичної роботи в школах;

Г. в регіоні підвищився рівень кваліфікації вчителів.

 1. Для лялькового спектаклю необхідно було вирізувати кухлі різних розмірів з квадратного листа картону. Буратіно вирізував один великий круг, П'єро – чотири трохи менше, а Мальвіна – дев'яти маленьких. У кого з них економна витрата картону? Тато Карло це визначив, хоча школу не відвідував. А Ви?

А. у Буратіно

Б. у П'єро


В. у Мальвіни

Г. однаковоДруга частина завдань


  1. Віддам я тобі Василину, сказав Кощій Безсмертний Івану, якщо виграєш у мене гру математичну. В замку моєму є кімната з 2004 кутами. По черзі прокладатимемо доріжки прямі від одного кута до іншого, але доріжки не повинні перетинатися і з одного кута повинна виходити тільки одна доріжка. Програє той, хто не зможе прокласти доріжку за цими правилами. Чи може Іван погодитися грати з Кощієм? Якщо так, то як він повинен грати?

  2. Знайдіть цілі числа х, у, z такі, що

, , .

  1. Середини сторін неопуклого чотирикутника послідовно з'єднали. Доведіть, що площа отриманого чотирикутника удвічі менше площі даного чотирикутника.

  2. Три кола попарно торкаються один одного зовнішнім чином і торкаються двох паралельних прямих в чотирьох крапках. Радіуси двох кіл рівні r1 і r2. Знайдіть радіус третього кола.

  3. Учень вирішив накопичити за рік гроші на літній відпочинок таким чином: в перший тиждень відкласти 10 коп, в другий тиждень – 20 коп, в третю – 40 коп, і т.д. щонеділі подвоюючи збирану суму. Чи зможе учень зібрати таким чином гроші на поїздку в Анталію?

  4. Чи можна відвезти 50 ящиків, маси які 370 кг, 372 кг, 374 кг, 376 кг ., 468 кг на семи грузовиках тритонок?

  5. Про трикутник АВС були зроблено чотири твердження:

а) трикутник АВС рівносторонній; в) АВ=ВС;

б) трикутник АВС прямокутний; г) АВ=2АС.

Відомо, що два з цих тверджень вірні, а два інші невірні. Чому може дорівнювати периметр трикутника АВС, якщо менша його сторона рівна одиниці?

 1. Нагадаємо, що для натурального числа m запис m! позначає твір всіх натуральних чисел від 1 до m. Наприклад, 5! = = 120. Відомо, що число 10! ділиться на натуральне число n3. Яке найбільше значення може приймати n?

 2. Робот-шукач на поверхні Місяця рухається по наступному закону: просунувшися на 1 метр він випадковим чином вибирає напрям рух в трьох можливих напрямах – прямо, направо і наліво. Пройшовши 1 метр – точно також продовжує рух. Робот пройшов n метрів.

 1. На яку найбільшу відстань він міг віддалитися?

 2. На яку якнайменшу відстань він міг віддалитися?

 3. При яких n його рух міг закінчитися на початку шляху?

 1. Сім гравців умовилися, що той, що кожний програв платить кожному з решти шести партнерів стільки грошей, скільки у того є, тобто подвоює його гроші. Зіграли 7 партій. Програли все – кожний по разу. Після закінчення гри підрахували, скільки у кожного грошей. Опинилося біля них порівну – по 12 грн 80 коп. Скільки грошей було до початку гри у того, що програло першими?

Схожі:

8-10-ті КЛАСИ Перша частина завдань
Хлопчик відлив чашки чорної кави і долив її 6 молоком. Потім він випив чашки і знову долив її молоком. Потім він випив півчашки і...
ПЕРСПЕКТИВНА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ УНІВЕРСИТЕТУ або ЧОГО ЧЕКАТИ ВІД МЕНЕ...
Декан соціально-психологічного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка
Уроком з української літератури для учнів 10 кл на тему: «Він більше працював, ніж жив…»
«Він більше працював, ніж жив…» (до 150-річчя з Дня народження Бориса Грінченка), відповідає чинній програмі для загальноосвітніх...
Час і місце, або Моя остання територія
Тим більше, що, як мені здається, практика нападників загалом ясна, послідовна і виграшна. Одного разу я спробував систематизувати...
Час і місце, або Моя остання територія
Тим більше, що, як мені здається, практика нападників загалом ясна, послідовна і виграшна. Одного разу я спробував систематизувати...
Шановний Олександре!!!
Григорій Гаврилович (1953р народження). Він написав більше 200 пісень на українській мові,на самі різні теми. Постійно показують...
Фотографією. По всій можливості він навчався у Гюстава ле Грі або,...
Вог і історик Емманюель-Гильом Рей запропонували молодій людині взяти участь в експедиціях до Сирії та Малу Азію, він був уже відомим...
ПАНОРАМА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО. Допрем'єрні покази французьких фільмів
Не знайшовши жодного інструмента, який міг би її замінити, він вирішує дочекатися смерті у власному ліжку. В надії піти з цього світу,...
М. Кропив'янського скидали у непам'ять, щоб їхнє міс­це зайняв Щорс....
Щорс. З ньо­го зробили полум'яного комуніста, хоч він ніколи таким не був. І походив він не з бідної родини. І не був атеїстом, адже...
Кушнір В. Л. Запитання – як інтелектуально-мовна одиниця
Добре поставлене запитання – це запитання, на яке учень захоче відповісти, зможе відповісти або над яким він схоче задуматись, і...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка