Аналіз роботи промислових підприємств міста за підсумками першого півріччя 2012 року


Скачати 39.72 Kb.
НазваАналіз роботи промислових підприємств міста за підсумками першого півріччя 2012 року
Дата24.04.2013
Розмір39.72 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Фізика > Документи


Аналіз роботи промислових підприємств міста

за підсумками першого півріччя 2012 року
Реалізацією промислової продукції (товарів, послуг) у місті Бердянську займаються 29 підприємств. За січень-червень 2012 року промисловими підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) у відпускних цінах на суму 918,9 млн.грн., або 124,3% у порівнянні з відповідним періодом 2011 року.

Збільшення виробництва відбулося за рахунок таких підприємств, як ПАТ „Азмол”, ПрАТ „Берті”, ТОВ „Азовгідромаш”, ТОВ ПрАТ „Азовкабель”, ТОВ „Південний завод гідравлічних машин”, ТОВ „Укрспецмаш”, ТОВ „Бердянські ковбаси”.

Збільшилося виробництво косарок на 44,3% (1470 од.), теплоенергії на 12,4% (164,5 тис.Гкал.). Разом з тим, зменшилося виробництво машин збиральних на 39,8% (212 од.), проводів та кабелів електричних низьковольтних на напругу до 1000 В на 15,0% (6304 км.).

Обсяг зовнішньоторговельного обороту у січні-червні 2012 року склав 22,9 млн. грн., або 105,5% до першого півріччя 2011 року, у тому числі експорт – 19,6 млн. грн.(85,6%), імпорт –3,3 млн. грн. (14,4%). Зовнішньоекономічною діяльністю займалися такі підприємства, як ПрАТ „Берті”, ТОВ „Азовські гідравлічні машини”, ТОВ „Азовська кабельна компанія”, ПрАТ „Азовкабель”, ТОВ „НВО „Азов текнолоджі електрик”, ТОВ „Південний завод гідравлічних машин”, ПАТ „Бердянськсільмаш”, ПАТ „БЗПТО”, ТОВ „Склопластик”, ТОВ „Укрспецмаш”.

Обсяг інноваційної продукції склав 9,5 млн. грн., або 1,2% від загального обсягу реалізованої продукції та збільшилися на 26,0% у порівнянні з відповідним періодом 2011 року. Інноваційною діяльністю займалися такі підприємства, як ПрАТ „Азовкабель”, ПАТ „Бердянськсільмаш”, ТОВ „Бердянські ковбаси”.

Промисловими підприємствами в розвиток підприємств вкладено інвестицій у сумі 12,6 млн. грн., що на 74,4% більше відповідного періоду 2011 року. Інвестиційні кошти спрямовано на розширення асортименту, реконструкцію основних засобів, заміну основного обладнання.

На промислових підприємствах працює 5,1 тис.осіб. Збільшення чисельності працюючих на 147 осіб відбулося на таких підприємствах, як ТОВ „Азовські гідравлічні машини”, ТОВ „Азовська кабельна компанія”, ПрАТ „Азовкабель”, ТОВ „НВО „Азов текнолоджі електрик”, ТОВ „Південний завод гідравлічних машин”, БВК-77, ТОВ „Азовкабель-Донелектро”, ТОВ „Укрспецмаш”, ПрАТ „ШТП „Гармонія”, ТОВ „Бердянські ковбаси”, ПАТ „Бердянський хлібокомбінат”.

На промислових підприємствах міста постійно проводяться заходи щодо збільшення обсягів реалізації продукції, реконструкції виробництва, реалізації інвестиційних проектів, освоєння нових видів продукції, впровадження сучасних технологій.

Так, на ПрАТ „Азовкабель” відбулося збільшення обсягів виробництва за рахунок збільшення кількості замовлень від покупців. У перспективі освоєння нових видів продукції та випуск високовольтних кабелів для напруги, випуск пластикату для власних потреб та продажу іншим споживачам.

ТОВ „Азовська кабельна компанія” здійснювалося поліпшення маркетингової діяльності, освоєння нових технологічних процесів, розробка та впровадження нових видів кабельно-провідникових виробів, що відповідають сучасним вимогам щодо надійності та безпеки (пожежно-стійкі, безгалогенні, малодимлячі). У перспективі будівництво нового цеху, серійне виробництво кабелів для гірничодобувної промисловості, придбання нового високотехнологічного обладнання, розширення ринків збуту по Україні та країн СНД, а також міжнародного ринку.

На ПрАТ „ВО „Бердянський кабельний завод” та ТОВ „Азовкабель-Донелектро” планується освоєння виробництва нових силових кабелів.

ТОВ „НВО „Азов текнолоджі електрик” проводилися заходи, спрямовані на реалізацію більш рентабельної продукції.

ТОВ „Південний завод гідравлічних машин” розроблено та освоєно нові насоси для нафтових родовищ. Підприємством планується розширення можливостей більш повного задоволення ринку насосної продукції України та країн близького і дальнього зарубіжжя.

ПАТ „Бердянськсільмаш” відбулося розробка та освоєння модифікацій жниварок для збирання соняшнику, пристроїв для збирання ріпаку, платформи-підбирача. Планується розробка та освоєння нових виробів, модернізація раніше освоєних в частині застосування прогресивних покупних виробів, підвищення технічного рівня та конкурентоспроможності продукції, технічне переозброєння та реконструкція підприємства.

ПАТ „БЗПТО” освоєно цілий ряд нових видів продукції, і в подальшому планується освоєння нових видів продукції.

ДП „Бердянський завод сільгосптехніки” проведено розробку 18 зразків моделей та модифікацій нової техніки, поставлено на виробництво 11 зразків нової та модифікованої збиральної техніки, підготовлено до серійного виробництва три види техніки. Підприємство працює над розширенням номенклатури продукції та збільшенням обсягів виробництва.

БВК-77 планується збільшення обсягів випуску продукції та її реалізації.

ПАТ „Азмол” відбулося збільшення обсягів виробництва за рахунок переходу на давальницьку сировину.

ПрАТ „Берті” відбулося збільшення виробництва важких стрічок конвеєрних, планується удосконалення процесу розвитку виробництва.

ТОВ „Склопластик” проведено сертифікацію продукції та реєстрацію торгівельної марки. До кінця року планується модернізація та придбання нового обладнання.

ПраТ „ШТП „Гармонія” освоєно та впроваджено у виробництво нові моделі трикотажних та швейних виробів. До кінця року планується збільшення обсягів виробництва на 10%.

ПАТ „Бердянський хлібокомбінат” підтверджено Міжнародний сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів. Планується впровадження нових вдосконалених видів хлібобулочних виробів.

ТОВ „Бердянські ковбаси” відбулася комп’ютеризація обліку та звітів, розширення асортименту ковбасних виробів до 220 найменувань та збільшення його виробництва.

Майже на всіх підприємствах діє система управління якістю, продукція сертифікована на відповідність вимогам міжнародних стандартів.

Підприємства постійно беруть участь у міських виставках-ярмарках та ярмарках, що проводяться в обласних центрах України.Схожі:

Розвиток машинобудівної галузі промисловості міста за підсумками першого півріччя 2012 року
До кола основних підприємств машинобудування входить 14 промислових підприємств, обсяг продукції машинобудування у загальному обсязі...
Аналіз роботи промислових підприємств міста за підсумками 9 місяців 2012 року
За даними Головного управління статистики у Запорізькій області за січень-вересень 2012 року промисловими підприємствами міста реалізовано...
Аналіз роботи промислових підприємств міста за підсумками 2011 року
За даними Головного управління статистики у Запорізькій області за 2011 рік промисловими підприємствами міста реалізовано промислової...
Аналіз роботи промислових підприємств міста за підсумками 2012 року
За 2012 рік промисловими підприємствами перераховано до бюджетів усіх рівнів 63,4 млн грн., що складає 26,0% від загальної суми надходжень,...
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Нікополя на 2012 рік робота виконавчих органів міської ради, організацій та установ, комунальних та промислових підприємств міста...
Осадчук Оксани Павлівни Звіт аспіранта за перше півріччя першого року навчання
Протягом першого півріччя 1 – го року навчання в аспірантурі була запланована та виконана наступна робота
УКРА Ї Н А Ш ПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ Р І ШЕНН Я
Антимонопольного комітету України від 18. 12. 2012 року №04/3270, враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань регулювання...
На виконання статті 78 Бюджетного кодексу України міським фінансовим...
За І півріччя 2011 року до загального фонду міського бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 14618,6 тис. грн.,...
Аналіз діяльності малих підприємств м. Бердянська за 2011 рік
За підсумками 2011 року в м. Бердянську на 10 тис осіб наявного населення припало 46 малих підприємств
М. Бердянськ за підсумками 2011 року
Станом на 01. 01. 2012 року в місті працює 30 підприємств з виробництва промислової продукції
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка