Варіанти: 13
Контрольні питання: 13
а. * ■ 17
ДФвс? = 00 Д«/ В ох ~ <2*Ш/ вох 26
М. 28
Я. 41
х,~ 42
42
З
ВСТУП
Освоєння дисципліни «Техніко-економічний аналіз» дозволяє вивчити виробничо-господарську діяльність підприємств в умовах ринку з метою реалізації управлінських рішень спрямованих на підвищення ефективності використання матеріальних, трудових та фінансових ресурсів, особливо при функціонуванні складних систем таких як автомобільний транспорт. В умовах ринкової економіки використання результатів техніко-економічного аналізу дозволяє запобігти значних витрат виробництва та спрямувати кошти підприємства на розвиток та впровадження у виробництві нових технологій та технологічних процесів.
Метою вивчення курсу «Техніко-економічний аналіз» є підготовка висококваліфікованих спеціалістів здатних до прийняття управлінських рішень на базі отриманих результатів аналізу на всіх рівнях управління економікою, впровадження останніх досягнень науки і техніки, набуття практичних навичок.
Основною
задачею вивчення дисципліни являється освоєння методики проведення техніко-економічного аналізу виробничо-господарської діяльності підприємств. Вивчивши дисципліну студент
повинен уміти:
•розробити методику проведення аналізу;
оцінити вплив факторів на досягнення економічних результатів;
•виділити резерви підвищення ефективності використання матеріальних,
трудових та фінансових ресурсів;
розробити управлінські рішення та їх економічне обґрунтування.
Міждисциплінарні зв'язки при викладанні курсу «Техніко-економічний аналіз» базуються на використовуванні набутих студентами
знань з дисциплін: «Основи інформатики», «Основи статистики», «Бухгалтерський облік», «Фінанси», «Фінанси підприємства», «Основи менеджменту», «Теорія економічного аналізу», «Маркетинг», «Планування».
Курс-А Семестр- 8
|
Напрям освітньо- кваліфікаційного рівня
|
Характеристика навчальноїдисципліни
|
Кількість кредитів:
Есте -4
Модулів - /
Змістовних модулів -10
Загальна кількість годин -162
|
«Менеджмент організацій»
|
Нормативна
Лекції- ЗО
Лабораторні заняття -43
Самостійна робота - 87
Форма підсумкового контролю: іспит
|