Про розгляд заяви суб’єкта підприємницької діяльності фізичної особи щодо виведення квартири з житлового фонду міста


Скачати 120.12 Kb.
НазваПро розгляд заяви суб’єкта підприємницької діяльності фізичної особи щодо виведення квартири з житлового фонду міста
Дата18.04.2013
Розмір120.12 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Фінанси > Документи
2 21 січня

Про реєстрацію дитини

3 21 січня

Про розгляд заяви суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи щодо виведення квартири з житлового фонду міста
4 21 січня

Про фінансування видатків на розвиток дорожнього господарства та соціально-культурної інфраструктури сіл Миролюбівка, Лучка, Скоморохи, Смолянка, Прошова, Ігровиця, Івачів Горішній, Івачів Долішній Тернопільського району та с. Воля Теребовлянського району

З метою забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану та екологічної безпеки м. Тернополя, враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20.11.2009р. № 840 « Про фінансування видатків на розвиток соціально-культурної інфраструктури сіл Миролюбівка, Лучка, Скоморохи, Смолянка, Прошова, Ігровиця, Івачів Горішній, Івачів Долішній Тернопільського району та с. Воля Теребовлянського району» та рішення Тернопільської обласної ради від 26.11.2009р. №801 « Про базовий пакет соціальних гарантій для територіальної громади населеного пункту, на території якого передбачається розміщення об’єкта поводження з відходами, що обслуговує територію декількох адміністративних районів Тернопільської області (м. Тернополя)» керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити пропозиції щодо фінансування видатків на розвиток дорожнього господарства та соціально-культурної інфраструктури сіл Миролюбівка, Лучка, Скоморохи, Смолянка, Прошова, Ігровиця, Івачів Горішній, Івачів Долішній Тернопільського району та с. Воля Теребовлянського району згідно з додатками 1,2.

2.Управлінню житлово-комунального господарства та екології внести на затвердження міської ради пропозиції, вказані в п.1 рішення.

3.Управлінню фінансів та бюджету першочергово передбачити кошти на розвиток соціально-культурної інфраструктури та дорожнього господарства сіл Миролюбівка, Лучка, Скоморохи, Смолянка, Прошова, Ігровиця, Івачів Горішній, Івачів Долішній Тернопільського району та села Воля Теребовлянського району в проекті міського бюджету на 2010 рік в сумі 3370,4 тис.грн. (три мільйони триста сімдесят тисяч чотириста гривень 00 коп.) згідно з додатками 3,4.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства М.Я.Марценюка та заступника міського голови з фінансових питань-начальника управління фінансів та бюджету З.М. Новосельського.
5 21 січня

Про надання дозволів неповнолітній дитині на укладання договорів купівлі-продажу частин квартир

6 21 січня

Про розгляд заяви щодо погодження проведеного перепланування квартири

7 21 січня

Про внесення змін до п.3 додатку №1 рішення виконавчого комітету „Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування” №2087 від 30.12.2009р.

8 21 січня

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27

9 21 січня

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської дитячо – юнацької спортивної школи № 2

10 21 січня

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа – ліцей № 13»

11 21 січня

Про розгляд заяви щодо виведення квартири з житлового фонду міста

12 21 січня

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу частин квартир від імені малолітньої дитини

13 21 січня

Про надання дозволу неповнолітній дитині на укладання угоди про поділ спадкового майна з подальшою видачею свідоцтва про право на спадщину за законом

14 21 січня

Про надання дозволів неповнолітній дитині на укладання договорів купівлі-продажу та дарування частин квартир

15 21 січня

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини

16 21 січня

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав стосовно неповнолітньої дитини

17 21 січня

Про надання статусу багатодітним сім"ям

18 21 січня

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4
19 21 січня

Про передачу на баланс частин будівлі за адресою вул. Грушевського, 2а

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою створення належних матеріально-технічних умов для організації навчально-виховного процесу виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Тернопільській дитячій хоровій школі «Зоринка» передати на баланс Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 будівлю за адресою: вул. Грушевського, 2а загальною площею 292,8 кв.м. балансовою вартістю 67554,0 грн.

2.Тернопільському «Центру творчості дітей та юнацтва» передати на баланс Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 частину будівлі за адресою: вул. Грушевського, 2 площею 351,8 кв.м. балансовою вартістю 133317,0 грн. та площею 144,4 кв.м. балансовою вартістю 54722,0 грн.

3.Тернопільській дитячій хоровій школі «Зоринка», Тернопільському «Центру творчості дітей та юнацтва» та тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.. № 4 передачу – прийняття будівель вказаних в п.1 та п. 2 оформити відповідними документами згідно з чинним законодавством.

4.Тернопільському «Центру творчості дітей та юнацтва» передати Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 4 договір оренди на нежитлове приміщення в будівлі за адресою: вул. Грушевського, 2а.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань О.Марушія.
20 21 січня

Про розгляд заяви щодо погодження проведеного перепланування квартири

21 21 січня

Про розгляд заяви щодо погодження проведеного перепланування квартири

22 21 січня

Про розгляд заяви щодо погодження проведеного перепланування квартири
23 21 січня

Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів комунальної власності

Враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, керуючись Законами України "Про оренду державного та комунального майна", "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити конкурс на право оренди об’єктів комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово – комунального господарства М.Я.Марценюка.
24 21 січня

Про затвердження списків громадян, які подали акти про відключення квартир від внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання

Розглянувши протокол №54 від 28.12.2009р. засідання постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання та враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 15.10.2009р. №1659 „Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 11.06.2009р. №855 „Про затвердження „Схеми теплопостачання міста Тернополя на розрахунковий період 2008 - 2015 рр.” і від 13.08.2009р. №1260 ”Про відключення окремих квартир від централізованої системи опалення та гарячого водопостачання”, керуючись Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити: 1.1.Список громадян, які подали акти про відключення квартир від внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання і виконали роботи із встановлення індивідуального (автономного) опалення відповідно до рішення виконавчого комітету від 11.06.2009р. №855 „Про затвердження „Схеми теплопостачання міста Тернополя на розрахунковий період 2008 - 2015 рр.”, згідно додатку1(додається). 1.2.Список громадян, які подали акти про відключення квартир від внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання і виконали роботи із встановлення індивідуального (автономного) опалення згідно раніше отриманих рішень постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання, технічних умов та узгодженої проектної документації, згідно додатку 2 (додається).
25 21 січня

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу частин квартир від імені малолітньої дитини

26 21 січня

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я малолітньої дитини

26 21 січня

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я малолітньої дитини

27 21 січня

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4

28 21 січня

Про надання дозволу неповнолітній дитині на укладання договору дарування частини квартири

29 21 січня

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини
30 21 січня

Про передачу на баланс будівель комунальної власності

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству “Тернопільський міський стадіон” безоплатно передати на баланс департаменту економіки, підприємництва та управління комунальним майном будівлі комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству “Тернопільський міський стадіон” та департаменту економіки, підприємництва та управління комунальним майном передачу-прийняття будівель комунальної власності, вказаних в п.1, оформити відповідними документами згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Марушія О.О.
31 21 січня

Про надання в оренду нежитлових приміщень (будівель) комунальної власності

Враховуючи рішення виконавчого комітету від 30.12.2009 р. № 2154 «Про затвердження протоколів конкурсної комісії та надання в оренду нежитлових приміщень», керуючись Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлові приміщення (будівлі) комунальної власності суб’єктам господарської діяльності згідно з додатком додається

2.Комунальному підприємству «Тернопільський міський стадіон» в 15-денний термін укласти договір оренди на приміщення (будівлі), вказані в п.1 даного рішення.

3.Зобов’язати орендарів питання перепланування та реконструкції приміщень погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу у встановленому порядку.

4.Комунальному підприємству “Земельно-кадастрове бюро” в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю підприємствам, суб’єктам господарської діяльності, вказаним в додатку до даного рішення, а орендарям провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань О.О. Марушія.
32 21 січня

Про надання неповнолітній дитині дозволу на укладання договору дарування частини квартири
33 21 січня

Про реєстрацію об'єднання співвласників багатоквартирного будинку „Імідж - 1"

На підставі поданих документів та керуючись Законом України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Зареєструвати об'єднання співвласників багатоквартирного будинку „Імідж - 1", за адресою вул. В.Великого, 1 кв. 38 яке діє згідно Статуту (додається).
34 21 січня

Про реєстрацію змін та доповнень до статуту об"єднання співвласників 60-ти квартирного будинку "Надія"

На підставі поданих документів та керуючись Законом України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Зареєструвати зміни та доповнень до статуту об'єднання співвласників 60-ти квартирного будинку «Надія» , з викладенням його в новій редакції (додається).
35 21 січня

Про реєстрацію об'єднання співвласників багатоквартирного будинку „Гагаріна З"

На підставі поданих документів та керуючись Законом України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Зареєструвати об'єднання співвласників багатоквартирного будинку „Гагаріна,3", за адресою вул. Гагаріна, 3 кв. 2 яке діє згідно Статуту (додається).
36 21 січня

Про розгляд звернення ТОВ „ВКФ „НАЛАДЧИК ЛТД” з питань будівництва за адресою вул. С. Будного

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА „НАЛАДЧИК ЛТД”, у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 489, керуючись Законами України „Про основи містобудування”, „Про планування і забудову територій”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю „ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА „НАЛАДЧИК ЛТД” (ід. код 21158584) містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки за адресою вул. С. Будного для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення.

2.Зобов’язати ТОВ „ВКФ „НАЛАДЧИК ЛТД”: 2.1. Проектну документацію погодити в управлінні містобудівного та архітектурного комплексу. 2.2. Приступити до будівельних робіт після отримання дозволу на виконання будівельних робіт.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин В.Є. Дідича.
37 21 січня

Про розгляд звернення з питань будівництва за адресою вул. М.Глінки, 40

38 21 січня

Про розгляд звернення з питань будівництва за адресою вул. Миру, 13

39 21 січня

Про розгляд звернення суб’єкта підприємницької діяльності з питань реконструкції за адресою вул. Коперника, 9/1
40 21 січня

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ПП «Ідеї які продають»

Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про рекламу”, Постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” від 29.12.2003 р. № 2067, „Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті Тернополі”, Положенням про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають в комунальній власності у м. Тернополі, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.05.2008 р. № 893, протоколу засідання ради з питань зовнішньої реклами від 04 вересня 2009 року, виконавчий комітет Тернопільської міської ради вирішив:

1.Надати приватному підприємству «Ідеї які продають», дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресами згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради в п’ятиденний термін видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення.

3.Зобов’язати приватне підприємство «Ідеї які продають», в трьохмісячний термін з дня видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами встановити рекламні засоби згідно збірника примірних спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин Дідича В.Є.
41 21 січня

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Дім»

Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про рекламу”, Постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” від 29.12.2003 р. № 2067, „Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті Тернополі”, Положенням про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають в комунальній власності у м. Тернополі, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.05.2008 р. № 893, протоколу засідання ради з питань зовнішньої реклами від 04 вересня 2009 року, виконавчий комітет Тернопільської міської ради вирішив:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Дім», дозвіл на розміщення зовнішньої реклами (щит на будівлі) за адресою бульвар Тараса Шевченка, 12 – 1 шт.

2.Комунальному підприємству «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради в п’ятиденний термін видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин Дідича В.Є.
42 21 січня

Про розгляд звернення суб’єкта підприємницької діяльності з питань будівництва за адресою вул. М.Шашкевича, 3 прим.4

Схожі:

Поняття та принципи підприємницької діяльності
Створення (заснування) суб'єкта підприємницької діяльності юридичної особи, а також володіння корпоративними правами не є підприємницькою...
ЗАКОНИ УКРАЇНИ
Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за судовим рішенням щодо визнання фізичної...
РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА про державну реєстрацію припинення підприємницької...
...
РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА про державну реєстрацію припинення підприємницької...
...
Про розгляд заяви щодо погодження проведеного перепланування квартири
Про надання дозволу на укладання договорів дарування будинку та земельної ділянки на ім’я малолітньої дитини
Про розгляд заяви щодо надання дозволу на реконструкцію квартири
Про затвердження акта державної приймальної комісії Тернопільській шляхобудівельній пересувній механізованій колоні-1
ПРАВИЛ А утримання та збереження житлового фонду, в т ч. ОСББ, ЖБК в м. Нікополі
На виконавчий комітет Нікопольської міської ради покладено обов’язок територіальною громадою щодо збереження житлового фонду в тому...
ПОРЯДОК утримання та збереження житлового фонду, в т ч. ОСББ, ЖБК в м. Нікополі
На виконавчий комітет Нікопольської міської ради покладено обов’язок територіальною громадою щодо збереження житлового фонду в тому...
РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА на проведення державної реєстрації припинення...
...
Вказати найменування сторони-суб'єкта підприємницької діяльності та дані про неї

Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка