ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ


Скачати 108.39 Kb.
НазваХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Дата09.04.2013
Розмір108.39 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Фінанси > Документи


УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 22 березня 2012 року № 7 - 7/2012

смт. Нова Ушиця

Про внесення змін до

Районної Програми „Питна вода

Новоушиччини” до 2020 року
Відповідно до пункту 4 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2006-2020 роки», пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Районної Програми „Питна вода Новоушиччини” на 2007-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22.05.2007 року № 15 виклавши її у новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради М.Дергунову та постійну комісію районної ради з питань промисловості, енергетики, будівництва та житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку (голова Михайлиця І.П.).

Голова районної ради В.Барчишин

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення сьомої районної ради
від 22.03.2012 року № 7
Районна Програма „Питна вода Новоушиччини” до 2020 року.
Паспорт Програми

1. Районна Програма „Питна вода Новоушиччини”до2020 року (далі – Програма) затверджена: рішенням сесії Новоушицької районної ради від __.__.2012 року № _____.

2. Ініціатор розроблення Програми: районна державна адміністрація.

3. Розробник Програми: відділ регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

4. Керівник Програми: начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

5. Виконавці заходів Програми: райдержадміністрація, селищна та сільські ради, підприємства житлово-комунального господарства.

6. Строк виконання: 2012-2020 роки.

7. Прогнозні обсяги та джерела фінансування:

Мета Програми

Метою Програми є забезпечення гарантованих Конституцією України прав громадян на достатній життєвий рівень та екологічну безпеку шляхом забезпечення якісною питною водою у необхідних обсягах та відповідно до встановлених нормативів, як це передбачено Законом України «Про Загальнодержавну цільову Програму “Питна вода України” на 2011-2020 роки».

Сучасний стан водопровідно-каналізаційної мережі та якості питної води в районі

Смт. Нова Ушиця та сільські населені пункти району забезпечуються питною водою в основному з підземних джерел та з поверхневих водозаборів. Діючі водопроводи розташовані селах Куча, Отроків, Заміхів, Вільховець, Хребтіїв, Борсуки, Браїлівка, Песець, Зелені Курилівці, Куражин та смт. Нова Ушиця.

Водопостачання

В районі здійснює діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення 1 комунальне підприємство ГП «Водоканал» (смт. Нова Ушиця).

Забір прісних вод з природних джерел склав 0,126 млн. м3. Всього використано 0,103 млн. м3 підземних вод, у т.ч.: на господарсько-питні потреби – 0,063 млн. м3, на виробничі – 0,040 млн. м3.

Централізованим водопостачанням охоплено 24% населення району. Цілодобове водопостачання забезпечене у всіх населених пунктах району.

Питоме водопостачання на 1 людину становить 360 л/добу.

На території району функціонують 15 централізованих водозаборів, а саме: комунальний – 1, сільських – 12, відомчі – 3.

Потужність централізованих водозаборів становить 0,140 млн. м3/рік. Існує потреба у нових потужностях, а саме 0,25 млн. м3/рік.

Середньодобова подача питної води всім споживачам склала 0,350 тис.м3/добу, у т.ч. населенню – 0,175 тис.м3/добу.

Витрати електроенергії на видобування і транспортування питної води до споживачів склали 0,302 млн. кВт·год/рік, питомі витрати електроенергії – 2,40 кВт·год/1000 м3 води.

В смт. Нова Ушиця функціонують 2 насосні станції. 2 із 3 насосів замінено. Загальна проектна потужність насосних станцій становить 0,137 млн. м3/рік, фактична потужність – 0,130 млн. м3/рік.

Із 89,7 км водопровідної мережі району потребують заміни 32,5 км. Проведено заміну 1,7 км водопроводів. На цей час залишається актуальною проблема нестачі об’ємів споруд для зберігання води (400 м3).

Приладами обліку води забезпечені 1076 споживачів. Тарифи на водопостачання для населення встановлені на рівні 4,75 грн/м3, для промисловості – 5,42 грн/м3.

Рівень відшкодування вартості послуг з водопостачання для промисловості склав 63 %, для населення – 75 %.

Водовідведення

В смт. Нова Ушиця забезпечені централізованим водовідведенням 20% населення. Питоме водовідведення на одну людину склало 450,36 л/добу.

Витрати електроенергії на водовідведення склали 0,01 млн. кВт·год/рік, питомі витрати електроенергії – 0,21 кВт·год/1000 м3 стічної води.

На території селища функціонує 1 каналізаційно-насосна станція. Потребують заміни 2 із 3 насосів.

Загальна проектна потужність КНС складає 0,065 млн. м3/рік, що відповідає фактичній загальна потужності.

Проведено реконструкцію каналізаційно-очисної споруди. Проектна загальна потужність становить 0,065 млн. м3/рік, що співпадає із загальною фактичною потужністю.

1,2 км із 7,6 км каналізаційної мережі селища потребують заміни. У 2010 році проведено заміну 0,6 км.

Тарифи на водовідведення для промисловості встановленні на рівні 4,36 грн./м3, для населення – 4,00 грн./м3. Собівартість послуг водовідведення становить 3,46 грн./м3.

Рівень відшкодування вартості послуг з водовідведення для промисловості склав 89 %, для населення – 100,5 %.

Однією з найактуальніших проблем забезпечення якості питної води є стан водопостачання

У 1993 році «Хмельницькгіпроводхозом» була розроблена проектно-кошторисна документація на будівництво водогону с. Браїлівка – смт. Нова Ушиця в сумі 5345173 крб. Замовник будівництва – Новоушицька селищна рада, головний розпорядник коштів – управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Протягом 1993-1996 років проводилось фінансування будівництва водогону. Виконаний значний обсяг робіт. Роботи виконувались Новоушицьким виробничим управлінням житлово-комунального господарства. За цей термін було побудовано 3 свердловини глибиною до 100 м, приміщення для обслуговування свердловин, під’їзні дороги до свердловин, трубопровід діаметром 250 мм довжиною 3,6 км (товстостінна стальна труба 140 м, чавунні труби – 3460 м). Від свердловин до існуючої водопровідної мережі в смт. Нова Ушиця (врізка біля стадіону), станцію другого підйому – резервуар для накопичення води, приміщення для насосного обладнання (двигуни, електрообладнання, запірна арматура), побудована огорожа станції другого підйому, встановлена електропідстанція, побудоване приміщення хлораторної.

З 1996 до 2004 рік фінансування об’єкта не проводилось. Фінансування будівництва водогону відновилося у 2005 році і продовжувалося до 2007 року включно. У 2005 році були виділені кошти в сумі 200 тис. грн. (роботи проводились ГП «Водоканал», проведено заміну 628 м чавунних труб на дільниці свердловин – існуюча мережа, проведена реконструкція існуючої водонапірної вежі), у 2006 році – 480 тис. грн., у 2007 – 400 тис. грн. Були прийняті зміни до проектно-кошторисної документації. Зміни до проектно-кошторисної документації розроблені Хмельницькою філією «ДНІ Проектреконструкція». Подача питної води мала б відбуватись зі свердловин, минаючи станцію другого підйому, в водонапірні вежі, які мають бути побудовані біля території ГП «Водоканал». Кошторисна документація на будівництво водогону с. Бріїлівка – смт. Нова Ушиця перерахована в цінах на 01.11.2007 року на суму 4392396 грн.

За термін фінансування об’єкта 2006-2007 років було влаштовано фундамент під водонапірну вежу, побудовано цегляний стовп висотою 15 м, виготовлено металевий резервуар ємністю 300 м. куб., проведено його утеплення та монтаж, частково проведено благоустрій території, побудована під’їзна дорога до водонапірної вежі, проведено випробування водопровідної мережі від свердловини до місця приєднання до існуючої мережі.

Для забезпечення якісного безперебійного водопостачання споживачам, необхідно негайне фінансування щодо завершення будівництва водогону с. Браїлівка – смт. Нова Ушиця та відновлення водопровідних мереж в селищі і селах району.

Для істотного покращення послуг водопостачання потрібно запроваджувати новітні технології подачі та очищення води, зменшити технологічні витрати при подачі води до споживача.

Шляхи і способи розв’язання проблем

Оптимальним варіантом розв’язання проблеми є реалізація державної політики щодо розвитку та реконструкції систем централізованого водопостачання та водовідведення; охорони джерел питного водопостачання; доведення якості питної води до вимог державних стандартів.

Проблему передбачається розв’язати шляхом:

приведення до нормативних вимог зон санітарної охорони та водоохоронних зон джерел питного водопостачання, проведення оцінки екологічного та гігієнічного стану джерел питного водопостачання на відповідність установленим вимогам;

будівництва і реконструкції водопровідних та каналізаційних очисних споруд з метою зменшення обсягів неочищених стічних вод, що скидаються у водні об’єкти, а також утилізації осадів;

будівництва та впровадження станцій знезараження питної води;

розроблення схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання;

оснащення лабораторій контролю якості води та стічних вод сучасним контрольно-аналітичним обладнанням.

Прогнозні обсяги та джерела фінансування Програми наведені у додатку 1.

Завдання і заходи Програми

Основними завданнями Програми є:

упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання;

будівництво та реконструкція водозабірних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання ( заміна (встановлення) лічильників і насосів);

упровадження станцій (установок) знезараження питної води у системах централізованого водопостачання, насамперед для водозабезпечення дошкільних, шкільних і лікувальних закладів, зокрема в сільських населених пунктах;

будівництво та реконструкція водопровідних та каналізаційних очисних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання;

розроблення схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення;

оснащення лабораторій здійснення контролю якості води та стічних вод сучасним контрольно-аналітичним обладнанням.

Завдання і заходи з виконання Програми наведені в додатку 2.

Очікувані результати, ефективність Програми

Виконання Програми дасть можливість:

забезпечити реалізацію державної політики у сфері питної води та питного водопостачання;

підвищити якість питної води та очищення стічних вод;

забезпечити утилізацію осадів, що утворюються під час очищення стічних вод та питної води;

поліпшити санітарну, епідемічну та екологічну ситуацію в районі;

забезпечити охорону джерел питного водопостачання;

впровадити на підприємствах житлово-комунального господарства новітні технології із застосуванням сучасного обладнання, приладів і матеріалів;

зменшити втрати питної води;

забезпечити безперебійне постачання якісної питної води населенню, що має доступ до систем централізованого водопостачання.

Очікувані результати виконання Програми наведені в додатку 3.

Обсяги та джерела фінансування Програми

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок:

коштів Державного бюджету України;

коштів місцевих бюджетів;

коштів підприємств житлово-комунального господарства відповідно до програм їх розвитку, затверджених в установленому порядку;

коштів населення та інших джерел фінансування.

Обсяги фінансування Програми уточнюються під час складання проекту державного та місцевих бюджетів на відповідний рік у межах видатків, передбачених головному розпоряднику коштів, відповідальному за виконання завдань і заходів Програми.

Кошти державного бюджету на виконання заходів Програми спрямовуються згідно з порядками їх використання на відповідний рік за умови співфінансування з інших джерел.

Райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування щороку розробляються та затверджуються заходи щодо реалізації завдань Програми з визначенням обсягів робіт та їх фінансування, очікуваного результату від впровадження і подаються в облдержадміністрацію та управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації щодо їх фінансування з Державного бюджету України .

Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 11762 тис. грн., з яких за рахунок державного бюджету – 10572 тис. грн., місцевий бюджет – 1118 тис. грн., інших джерел – 72 тис. грн.
Заступник голови ради М.Дергунова
Додаток 1
до районної Програми “Питна вода Новоушиччини” до 2020 року

Прогнозні обсяги та джерела фінансування Програми


Джерела фінансування

Обсяг фінансування, тис. грн.

У тому числі за роками

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

Державний бюджет

10572

0

1994

3145

1233

352

470

2550

473

355

Місцевий бюджет

1118

0

219

351

142

53

65

161

68

59

Інші джерела

72

0

2

5

6

1

12

22

22

2

Усього

11762

0

2215

3501

1381

406

547

2733

563

416


Заступник голови ради М.Дергунова

Схожі:

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Затвердити Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та селища району, управління якими здійснює Новоушицька...
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 6 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 6 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка