Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції Запорізькій області Державної податкової служби


НазваБердянської об’єднаної державної податкової інспекції Запорізькій області Державної податкової служби
Сторінка1/4
Дата03.04.2013
Розмір0.54 Mb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Економіка > Документи
  1   2   3   4
ЗВІТ

про виконання Плану основних питань

економічної та контрольної роботи

Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції Запорізькій області Державної податкової служби

на 2012 рік


Вступ
Діяльність Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції Запорізькій області Державної податкової служби у 2012 року була спрямована на виконання завдань, визначених Законами України „Про Державний бюджет України на 2012 рік” та „Про державну податкову службу в Україні”, доручень Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, наказами ДПС України, а також реалізації єдиної державної податкової політики.

План основних питань економічної та контрольної роботи Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції Запорізькій області Державної податкової служби на 2012 рік затверджений Головою ДПС у Запорізькій області Тімарцевим О.Ю. 19.12.2011 року. План передбачає вжиття комплексу організаційних заходів щодо виконання завдань із надходження платежів до бюджетів усіх рівнів, контролю за додержанням податкового законодавства, повнотою і своєчасністю сплати платежів до бюджету, удосконалення механізмів адміністрування платежів, скорочення податкового боргу, поліпшення ефективності контрольно-перевірочної роботи, виявлення, розкриття та упередження порушень у сфері оподаткування, організації роботи з платниками податків, громадськістю та засобами масової інформації.

Реалізація запланованих заходів сприяла поліпшенню ефективності організації роботи Бердянської ОДПІ із забезпечення виконання у 2012 році встановлених завдань та досягнення позитивних темпів приросту надходжень до бюджетів усіх рівнів порівняно з попереднім роком.

Розділ І.

Організація роботи щодо виконання завдань із збору платежів до бюджетів та інших завдань із надходження платежів до бюджетів
Бердянською ОДПІ у 2012 році за рахунок вжитих заходів до зведеного бюджету зібрано податків та платежів, які контролюються органами податкової служби, на загальну суму 371,5 млн.грн. Досягнуто позитивної динаміки надходжень до бюджетів усіх рівнів порівняно з 2011 роком. Так приріст надходжень до зведеного бюджету становить 60,4 млн.грн. або 19,4 відсотка. До державного бюджету зібрано 164,8 млн.грн., що на 33,4 млн.грн. або 25,4 відсотка перевищує рівень надходжень 2011 року. Вагомим є внесок у місцевий бюджет – 206,7 млн.грн., що більше минулорічного рівня надходжень на 27,0 млн.грн., темп росту надходжень становить 15,0 відсотка.

За підсумками 2012 року до загального фонду державного бюджету надійшло податків та платежів на загальну суму 162,0 млн.грн., що на 33,0 млн.грн. більше аналогічного показника 2011 року, темп росту становить 125,6 відсотка.

В структурі надходжень загального фонду державного бюджету забезпечено приріст надходжень по основних джерелах дохідної частини загального фонду державного бюджету, в т.ч.:

- податку на прибуток – на 564,3 млн.грн., або 42,2 відсотка;

- податку на додану вартість – на 479,7 млн.грн., або 31,7 відсотка

За підсумками 2012 року досягнуто виконання доведених відповідними наказами ДПС у Запорізькій області прогнозних показників розрахункової бази надходжень до загального фонду державного та місцевого бюджетів відповідно на 97,4 та 108,5 відсотка. Понадпланові надходження податків та платежів місцевого бюджету 16,2 млн.грн.Бердянською ОДПІ забезпечено виконання доведених прогнозних показників основних податків та платежів загального фонду державного бюджету, в т.ч.:

- податку на прибуток - на 106,3 відс., понадпланові надходження становили 3,2 млн.грн.;

- податку на додану вартість – на 94,5 відс., не виконання планових надходжень складає 5,9 млн.грн.

В структурі місцевого бюджету забезпечено виконання у повному обсязі планових показників по основних платежах та податках місцевого бюджету, в т.ч. по податку з доходів фізичних осіб на 105,5 відс., запланований рівень перевищено на 7,3 млн.грн.

Постійно проводиться аналіз наданих податкових пільг.

Згідно звітів юридичних осіб, податковими пільгами по земельному податку користуються 166 підприємств, установ та організацій, сума задекларованих на 2012 рік пільг складає 8301,2 тис.грн.

З метою виявлення можливих втрат бюджету від застосування пільгового оподаткування платниками у сфері сільського та лісового господарства проводиться постійний аналіз показників господарської діяльності. За результатами проведених перевірок додержання вимог законодавства до бюджету додатково надійшло 3942,3 тис.грн. Знаходяться в суді на оскарженні матеріали перевірки на 5138,2 тис.грн.

Протягом 2012 року проводилась робота щодо реєстрації та обліку платників податків. Так, протягом 2012 року взято на облік фізичних осіб - підприємців – 564, юридичних осіб – 83. Знято з обліку: фізичних осіб - підприємців – 579, юридичних осіб – 74.

З метою забезпечення виконання вимог Закону України „Про Державний бюджет України на 2012 рік” та постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 року № 106 „Деякі питання ведення обліку податків і зборів (обов'язкових платежів) та інших доходів бюджету”, здійснення контролю за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування і сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), контроль за справлянням яких закріплено за Державною податковою службою України, наказом Бердянської ОДПІ від 24.05.2012 № 370 було затверджено Перелік платежів, закріплених за структурними підрозділами Бердянської ОДПІ.

Протягом 2012 року юридичним відділом Бердянської ОДПІ забезпечено супроводження 939 справ на суму 240531,88  тис.грн., де стороною є Бердянська ОДПІ. В результаті проведеної юридичним відділом позовної роботи забезпечено надходження до бюджету 2946,41 тис.грн.

За період січень-грудень 2012 року загальна кількість здійснених перевірок СГ – юридичних осіб складає 188, а за відповідний період минулого року в кількості 298. В поточному році кількість перевірок знижено на 110 перевірок тобто на 63%.

За результатом контрольно-перевірочної роботи донараховано до бюджету узгоджених податкових зобов’язань в сумі 23827,0 тис.грн, що на 2762,0 тис.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року (21065,0 тис.грн.)

Стягнуто до бюджету 24090,0 тис.грн., або 101% від узгоджених донарахувань, що на 3139,0 тис.грн. більше ніж за відповідний період минулого року (20951,0 тис.грн.).По проведених перевірках відділу податкового контролю фізичних осіб донараховано 3876,8 тис.грн., в т.ч. по перевіркам фізичних осіб - підприємців 2702,6 тис.грн., по перевірках юридичних осіб з питання правильності обчислення та своєчасності внесення до бюджету податку з доходу фізичних осіб, податку з власників транспортних засобів 1174,2 тис.грн.

Згідно плану-графіку по перевірках фізичних осіб - підприємців донараховано 1474 тис.грн., по перевірках юридичних осіб з питання правильності обчислення та своєчасності внесення до бюджету податку з доходу фізичних осіб, податку з власників транспортних засобів донараховано 520 тис.грн.

По проведених перевірках надійшло 3281,9 тис.грн.До плану-графіку проведення перевірок в першу чергу включаються СГД, які мають податкове навантаження по податку на прибуток менше 1 відсотку або нижче за середню по галузі, які не сплачують або сплачують не в повному обсязі платежі до бюджету, використовуючи схеми мінімізації або ухилення від сплати податків та мають максимальну кількість критеріїв ризиків (не менше 3 ризиків високої категорії). Доперевірочним аналізом досліджується питання формування схемного кредиту по ПДВ та складається схема товарно-грошових потоків.

Проводиться підготовка відповідних аналітичних матеріалів керівництву ОДПІ на засідання колегії ДПС області в вигляді довідки.

Протягом 2012 слідчим відділом Бердянської ОДПІ направлено до суду 5 кримінальних справ за ознаками злочину, передбаченого ст.212 КК України.

По направленим до суду справам встановлено збитків 6832 тис.грн., з них відшкодовано 886 тис.грн. З метою забезпечення відшкодування державі збитків, завданих злочинами, на майно обвинувачених накладено арешт на суму 21170 тис.грн.

Розділ 2.

Організація роботи щодо контролю

за додержанням податкового законодавства, повнотою і своєчасністю

платежів до бюджетів юридичними особами

  1   2   3   4

Схожі:

Звіт про виконання плану роботи Бердянської об’єднаної державної...
Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції Запорізької області Державної податкової служби
Звіт про виконання плану роботи Бердянської об’єднаної державної...
Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції Запорізької області Державної податкової служби
План основних питань економічної і контрольної роботи Бердянської...
Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції Запорізької області Державної податкової служби
План роботи Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції...
Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції Запорізької області Державної податкової служби
План роботи Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції...
Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції Запорізької області Державної податкової служби
План роботи Бердянської об’єднаної державної податкової інспекції...
Голова комісії з проведення реорганізації ДПА в Запорізькій області, голова ДПС у Запорізькій області
План основних питань економічної і контрольної роботи Бердянської...
Голова комісії з проведення реорганізації ДПА в Запорізькій області, голова ДПС у Запорізькій області
Звіт про виконання Плану основних питань економічної і контрольної...
Розділ Організація роботи Чуднівської міжрайонної державної податкової інспекції щодо забезпечення виконання завдань із надходження...
Звіт про виконання П лану р оботи Чуднівської міжрайонної державної...
Розділ Організація роботи Чуднівської МДПІ щодо забезпечення виконання завдань із збору
План основних питань економічної і контрольної роботи Чуднівської...
Розділ Організація роботи Чуднівської МДПІ щодо забезпечення виконання завдань із надходження платежів до бюджету
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка