Про відрахування коштів за здійснення технічного нагляду за утриманням об’єктів благоустрою


Скачати 157.03 Kb.
НазваПро відрахування коштів за здійснення технічного нагляду за утриманням об’єктів благоустрою
Дата30.04.2013
Розмір157.03 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Економіка > Документи
101 3 лютого

Про відрахування коштів за здійснення технічного нагляду за утриманням об’єктів благоустрою

У зв’язку з необхідністю здійснення технічного нагляду за утриманням об’єктів благоустрою, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про відділ технічного нагляду за ремонтом та утриманням шляхово-мостового господарства, об'єктами зовнішнього благоустрою та капітальним ремонтом, реконструкцією житлового фонду Тернопільської міської ради, затвердженого рішенням сімнадцятої сесії четвертого скликання Тернопільської міської ради від 29.12.2005 року № 4/17/109, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства та екології за здійснення технічного нагляду проводити відрахування у розмірі 2,5% (крім того ПДВ) від вартості надання послуг з утримання об’єктів благоустрою.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства М.Я. Марценюка.
102 4 лютого

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

З метою усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про планування та забудову територій”, Земельним кодексом України, висновком постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, природокористування, охорони довкілля, приватизації та оренди землі №1.2 від 13.01.2010р. виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:

1.Управлінням житлово-комунального господарства та екології, містобудівного та архітектурного комплексу, відділу використання земельних ресурсів і КП „Адміністративно-технічна інспекція” організувати проведення робіт з демонтажу малих архітектурних форм (тимчасових кіосків), які влаштовані на земельних ділянках без документів, що посвідчують право користування землею та розміщені за адресою згідно додатку №1 (додається).

2.Затвердити склад робочої групи для організації проведення робіт, викладених у п.1 даного рішення, у складі згідно з додатком №2 (додається).

3.Комунальним підприємствам „Тернопільміськсвітло”, „Тернопільводоканал”, „Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця”, „Міськшляхрембуд” виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу малих архітектурних форм, що встановлені самовільно, згідно з додатком №1 рішення.

4.Комунальному підприємству „Адміністративно-технічна інспекція” на підставі угод з Тернопільським міським РЕМ забезпечити від’єднання малих архітектурних форм від електропостачання.

5. Управлінню житлово-комунального господарства та екології вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались малі архітектурні форми, до належного стану.

6.Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд комунальному підприємству „Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця” оформити відповідними актами.

7.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників МВ УМВС України у Тернопільській області.

8.Управлінню житлово-комунального господарства та екології забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

9.Прес-службі міської ради опублікувати дане рішення в газеті „Тернопіль Вечірній”.

10.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин В.Є. Дідича та заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства М.Я. Марценюка.
103 4 лютого

Про визначення кандидатури опікуна
104 4 лютого

Про затвердження бюджету розвитку на 2010 рік

Розглянувши пропозиції управління фінансів та бюджету про затвердження бюджету розвитку на 2010 рік , виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити проект рішення міської ради «Про затвердження бюджету розвитку на 2010 рік» (проект додається).

2.Управлінню фінансів та бюджету міської ради (Новосельському З.М.) внести даний проект рішення на розгляд постійних комісій міської ради.
105 4 лютого

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 09.04.2008 р. № 650 «Про порядок видачі суб’єктам підприємницької діяльності всіх форм власності дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та погодження на розміщення об’єктів сфери послуг в м. Тернополі та скасування рішень»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Доповнити пункт 5 додатку 15 до рішення виконавчого комітету міської ради від 09.04.2008р. №650 наступними підпунктами: 5.28. вул. Миру (біля автостоянки); 5.29. вул. Бродівська (біля автостоянки); 5.30. вул. Лесі Українки (біля буд. №11); 5.31. проспект Злуки (біля зупинки громадського транспорту «Текстильник» в напрямку з центру); 5.32. проспект Степана Бандери (біля ринку «Східний»); 5.33. проспект Степана Бандери (біля магазину «Обнова»); 5.34. вул. Лучаківського (біля буд. №7а); 5.35. вул. Живова (навпроти магазину «Серет»).

2.Оприлюднити дане рішення шляхом опублікування в друкованих засобах масової інформації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови О.В. Лакому.
106 4 лютого

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету, про оформлення права власності за Тернопільською міською радою, видачу свідоцтв про право власності за Тернопільською міською радою

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Скасувати п. 1.4. рішення виконавчого комітету від 21.06.2007р. № 829 "Про оформлення права власності за Тернопільською міською радою".

2.Оформити право власності за Тернопільською міською радою на приміщення за адресами: 2.1. Приміщення № 10 будівлі літери "А" за адресою вул. В'ячеслава Чорновола, 14, загальною площею 44,1 кв.м. 2.2. Приміщення № 13 будівлі літери "А" за адресою вул. Родини Барвінських, 14, загальною площею 193,5 кв.м. 2.3. Приміщення № 99 будівлі літери "А" за адресою просп. Степана Бандери, 84 , загальною площею 316,2 кв.м. 2.4. Приміщення № 121 будівлі літери "А" за адресою вул. Генерала М.Тарнавського, 18, загальною площею 183,7 кв.м. 2.5. Приміщення № 40 будівлі літери "А" за адресою вул. Кардинала Сліпого, 1, загальною площею 169,4 кв.м. 2.6. Приміщення № 8 будівлі літери "А" за адресою бульв. С.Петлюри, 2, загальною площею 178,0 кв.м.

3.Товариству з обмеженою відповідальністю “Міське бюро технічної інвентаризації” видати свідоцтва про право власності за Тернопільською міською радою на зазначені в п. 2 об’єкти комунальної власності.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки Гринчишина П.С.
107 4 лютого

Про прийняття на баланс будівель за адресою вул. Князя Острозького,24

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Департаменту економіки, підприємництва та управління комунальним майном прийняти на баланс: - будівлю складу під літерою “Ж ” площею 41,3 кв.м за адресою вул. Князя Острозького,24 вартістю 75250 (сімдесят п’ять тисяч двісті п’ятдесят) гривень. - будівлю гаражів під літерою “К” площею 44,7 кв.м за адресою вул. Князя Острозького,24 вартістю 81440 (вісімдесят одна тисяча чотириста сорок) гривень.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки Гринчишина П.С.
108 4 лютого

Про прийняття на баланс павільйонів за адресою Майдан Перемоги, 4

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Департаменту економіки, підприємництва та управління комунальним майном прийняти на баланс павільйони під літерою “А-А′ ” площею 177,2 кв.м за адресою майдан Перемоги, 4 вартістю 403780 (чотириста три тисячі сімсот вісімдесят) гривень.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки Гринчишина П.С.
109 4 лютого

Про затвердження висновку щодо позбавлення батьківських прав стосовно неповнолітньої та малолітньої дитини

110 4 лютого

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини

111 4 лютого

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу частин квартир від імені малолітніх дітей
112 4 лютого

Про розгляд клопотання об’єднання співвласників багатоквартирного будинку«Новий Світ,97» щодо передачі будинку на баланс

Розглянувши клопотання об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Новий Світ,97», подані матеріали, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Комунальному житлово-експлуатаційному підприємстві «Залізничник» передати, а об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Новий Світ,97» прийняти безкоштовно на баланс і технічне обслуговування житловий будинок за адресою вул. Новий Світ, 97, оформивши прийняття-передачу відповідними документами, згідно чинного законодавства.

2.Затвердити розподільчий баланс між комунальним житлово-експлуатаційним підприємством «Залізничник» та об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Новий Світ,97» по будинку, вказаному в п.1 рішення (додається).

3.Внести зміни в перелік об'єктів житлового фонду, що перебувають на балансі і утриманні в комунальному житлово-експлуатаційному підприємстві «Залізничник», затверджений рішенням виконавчого комітету „Про передачу об’єктів житлового фонду” від 08.06.2005р. №723 та виключити з нього п. 12.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства та екології.
113 4 лютого

Про розгляд заяви суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи щодо виведення квартири з житлового фонду міста

114 4 лютого

Про оформлення права власності

115 4 лютого

Про оформлення права власності

116 4 лютого

Про оформлення права власності

117 4 лютого

Про оформлення права власності

118 4 лютого

Про оформлення права власності

119 4 лютого

Про оформлення права власності

120 4 лютого

Про оформлення права власності

121 4 лютого

Про оформлення права власності

122 4 лютого

Про оформлення права власності

123 4 лютого

Про оформлення права власності на квартири, приміщення та криті стоянки для автомобілів в багатоквартирному житловому будинку з творчими майстернями, офісами, приміщеннями громадського призначення та критими стоянками для автомобілів за адресою вул. Полковника УПА Омельяна Польового, 2б

124 4 лютого

Про оформлення права власності на приміщення в адміністративному будинку за адресою вул. Гетьмана І.Мазепи,10

125 4 лютого

Про оформлення права власності за фізичною особою-підприємцем

126 4 лютого

Про оформлення права власності

127 4 лютого

Про реєстрацію договорів

128 4 лютого

Про реєстрацію договорів

129 4 лютого

Про розгляд звернення щодо прийняття в експлуатацію будівництва за адресою вул. За Рудкою, 16

130 4 лютого

Про розгляд звернення щодо прийняття в експлуатацію будівництва за адресою вул. Проектна, 27

131 4 лютого

Про розгляд звернення щодо прийняття в експлуатацію будівництва за адресою вул. Лемківська, 7

132 4 лютого

Про розгляд звернення ФО-підприємця щодо внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради №1685Д від 07.11.2007 р. «Про затвердження акта державної приймальної комісії суб’єкту підприємницької діяльності» та в акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта

133 4 лютого

Про розгляд звернення щодо прийняття в експлуатацію будівництва за адресою вул. М.Михалевича, 2

134 4 лютого

Про розгляд звернення щодо прийняття в експлуатацію будівництва за адресою вул. Полковника УПА Омельяна Польового, 9а

135 4 лютого

Про розгляд звернення щодо прийняття в експлуатацію будівництва за адресою вул. Є.Гребінки, 30
136 4 лютого

Про розгляд звернення ПП «Технодім Еліт», ПМП «Енергетик» з питань будівництва за адресою вул. Чалдаєва

Розглянувши звернення ПП «Технодім Еліт», ПМП «Енергетик» з питань будівництва, керуючись Законами України «Про основи містобудування», «Про планування і забудову територій», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати приватному підприємству «Технодім Еліт» (ід.код 14033405), приватному малому підприємству «Енергетик» (ід.код 21141319) містобудівні умови і обмеження на будівництво магазину та службових приміщень за адресою вул. Чалдаєва.

2.Зобов’язати приватне підприємство «Технодім Еліт», приватне мале підприємство «Енергетик»: 2.1. Проектну документацію на будівництво погодити в установленому порядку. 2.2. Приступити до будівельних робіт після отримання дозволу на виконання будівельних робіт.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин В.Є. Дідича.
137 4 лютого

Про розгляд звернення з питань будівництва за адресою вул. М.Карпенка, 38 кв.45

138 4 лютого

Про розгляд звернення суб’єкта підприємницької діяльності з питань будівництва за адресою вул. Львівська, 2а
139 4 лютого

Про реконструкцію благоустрою бульвару Тараса Шевченка та Театрального майдану

З метою забезпечення комплексного благоустрою бульвару Тараса Шевченка та Театрального майдану, в зв’язку з спорудженням пам’ятника С.Крушельницькій, у відповідності до рішення міської ради від 21.08.2008 р. №5/20/74 «Про внесення змін в рішення міської ради від 9.11.2006 р. №5/3/63 «Про погодження місця встановлення пам’ятника Соломії Крушельницькій», керуючись Законами України «Про основи містобудування», «Про планування і забудову територій», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Визначити КП фірму «Тернопільбудінвестзамовник» (ід.код 14055223) замовником на проектування реконструкції комплексного благоустрою бульвару Тараса Шевченка, Театрального майдану та виконання будівельно-ремонтних робіт по благоустрою бульвару Тараса Шевченка, Театрального майдану.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин В.Є. Дідича.
140 4 лютого

Про розгляд звернення ТОВ «Видавництво «Навчальна книга-Богдан» з питань будівництва за адресою вул. Коперника, 19

Розглянувши звернення ТОВ «Видавництво «Навчальна книга-Богдан» з питань будівництва, керуючись Законами України «Про основи містобудування», «Про планування і забудову територій», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Видавництво «Навчальна книга-Богдан» (ід.код 24637417) містобудівні умови і обмеження на реконструкцію власного житлового будинку під дім книги з добудовою та надбудовою мансардного поверху за адресою вул. Коперника, 19.

2.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Видавництво «Навчальна книга-Богдан»: 2.1. Проектну документацію на будівництво погодити в установленому порядку.2.2. Приступити до будівельних робіт після отримання дозволу на виконання будівельних робіт.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин В.Є. Дідича.
141 4 лютого

Про розгляд звернення з питань будівництва за адресою вул. Полковника Д.Нечая, 22
142 4 лютого

Про розгляд звернення КП фірми «Тернопільбудінвестзамовник»,ТОВ «Домобудівник» з питань будівництва за адресою вул. М.Карпенка, 30

Розглянувши звернення КП фірми «Тернопільбудінвестзамовник», ТОВ «Домобудівник» з питань будівництва, керуючись Законами України «Про основи містобудування», «Про планування і забудову територій», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» (ід.код 14055223), товариству з обмеженою відповідальністю «Домобудівник» (ід.код 01268970) містобудівні умови і обмеження на переобладнання горища під творчі майстерні в багатоквартирному житловому будинку за адресою вул. М.Карпенка, 30.

2.Зобов’язати комунальне підприємство фірму «Тернопільбудінвестзамовник», товариство з обмеженою відповідальністю «Домобудівник»: 2.1. Проектну документацію на будівництво погодити в установленому порядку. 2.2. Приступити до будівельних робіт після отримання дозволу на виконання будівельних робіт.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин В.Є.Дідича.

143 4 лютого

Про звільнення від оплати

З метою підтримки Тернопільської громадської організації родин дітей-інвалідів «ДИТИНА», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Дозволити комунальному підприємству «Тернопільміськтеплокомуненерго» звільнити в опалювальному сезоні 2009-2010 рр. Тернопільську громадську організацію родин дітей-інвалідів «ДИТИНА», яка орендує приміщення в Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі Тернопільської міської ради по вул. Академіка Сахарова, 4, від оплати за централізоване опалення з віднесенням неотриманих доходів на збитки підприємства.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань О.О. Марушія.
144 4 лютого

Про легалізацію об’єднання громадян

На підставі поданих документів та у відповідності до Закону України “Про об ў єднання громадян”, “Положення про порядок легалізації об’єднання громадян”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.1993р. № 140, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Легалізувати шляхом повідомлення Тернопільську міську громадську організацію “Тернопільська ріелторська палата”, за адресою: м. Тернопіль, вул. Замкова, 7
145 4 лютого

Про надання соціального статусу малолітній дитині та її влаштування

146 4 лютого

Про закріплення житлової площі за неповнолітньою дитиною
147 4 лютого

Про закріплення кімнат в гуртожитку по проспекту Степана Бандери,74 за управлінням освіти Тернопільської міської ради

Керуючись Законом України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», Житловим кодексом, Цивільним кодексом України, Примірним положенням про гуртожитки, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Закріпити за управлінням освіти Тернопільської міської ради кімнати №№204, 216, 221, 223, 226, 230, 232, 234, 235, 323, 327, 335, 401, 403, 405, 408, 414, 416, 417, 418, 422, 428, 436, 503, 507, 510, 513, 517, 525, 527, 532 в гуртожитку по проспекту Степана Бандери,74 для поселення працівників закладів освіти міста Тернополя.
148 4 лютого

Про поселення працівників освіти м. Тернополя

149 4 лютого

Про надання дозволу на зміну прізвища малолітньої дитини

150 4 лютого

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я малолітніх дітей
151 4 лютого

Про Програму економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2010 рік

Програма економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2010 рік спрямована на відновлення економічного зростання та забезпечення стабільного функціонування господарського комплексу, соціальної та гуманітарної сфер задля подальшого стійкого комплексного розвитку міста та підвищення добробуту населення міста.

З метою ефективного вирішення проблем соціально-економічного розвитку та поліпшення якості життя мешканців міста, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету». виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.1.Погодити проект Програми економічного та соціального розвитку Тернополя на 2010 рік (додається).

2.Департаменту економіки, підприємництва та управління комунальним майном подати проект Програми на затвердження сесії міської ради.

3.Галузевим управлінням та відділам міської ради щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним, надавати управлінню економічного розвитку департаменту економіки, підприємництва та управління комунальним майном міської ради інформацію про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Тернополя на 2010 рік.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов'язків.
152 4 лютого

Про укладення договорів найму житла з мешканцями гуртожитку по проспекту Степана Бандери,74
153 4 лютого

Про передачу на баланс збудованої котельні за адресою вул. Фабрична, 5, м. Тернопіль (перша черга)

В зв’язку з закінченням робіт по будівництву котельні за адресою вул. Фабрична, 5 м. Тернопіль (першої черги) та з метою її належного утримання і експлуатації, керуючись Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства та екології передати, а комунальному підприємству „Тернопільміськтеплокомуненерго” прийняти на баланс з поповненням статутного фонду для обслуговування та завершення будівництва збудованої котельні за адресою вул. Фабрична, 5, м. Тернопіль (перша черга), балансовою вартістю 1428827,0 грн.

2.Прийняття – передачу збудованої котельні, вказаної в п. 1 даного рішення, оформити відповідним актом.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово – комунального господарства М.Я. Марценюка.

Схожі:

До Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів
Назва, номер та дата документа, що підтверджує повноваження особи на здійснення технічного нагляду
До Порядку організації та здійснення державного нагляду (контролю)...
Порядку організації та здійснення державного нагляду (контролю) у сфері експлуатації та технічного стану тракторів, самохідних шасі,...
До Порядку організації та здійснення державного нагляду (контролю)...
Порядку організації та здійснення державного нагляду (контролю) у сфері експлуатації та технічного стану тракторів, самохідних шасі,...
Додаток до рішення міської ради Порядок визначення обсягів пайової...
Цей Порядок визначає обсяг пайової участі (внеску) власників пересувних тимчасових споруд для здійснення сезонної торгівлі та надання...
Вивчення Наказу МНС України від 20. 09. 04 №63 „Про затвердження...
ТЕМА Вивчення Наказу МНС України від 20. 09. 04 №63 „Про затвердження Порядку здійснення державного нагляду за станом цивільного...
Матеріали до виступу начальника інспекції державного технічного нагляду...
Відповідно до чинного законодавства інспекція державного технічного нагляду є структурним підрозділом облдержадміністрації, підзвітною...
З В І Т про базове відстеження дії регуляторного акта – рішення міської...
Стислий опис документа: установлюється порядок благоустрою та утримання територій об'єктів благоустрою міста Кременчука, регулюються...
Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївській області
Назва, дата видачі та номер документа, що підтверджує повноваження особи на здійснення технічного нагляду
Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Миколаївській області
Назва, дата видачі та номер документа, що підтверджує повноваження особи на здійснення технічного нагляду
До Порядку щодо організації та здійснення державного нагляду (контролю)...

Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка