Заробітну плату, отриману від декількох роботодавців, потрібно задекларувати


Скачати 17.42 Kb.
НазваЗаробітну плату, отриману від декількох роботодавців, потрібно задекларувати
Дата05.07.2013
Розмір17.42 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Бухгалтерія > Документи
Податкова повідомляє:

Заробітну плату, отриману від декількох

роботодавців, потрібно задекларувати

Якщо загальна сума доходів, отриманих за результатами звітного року від двох і більше роботодавців перевищує 120 розмірів мінімальної заробітної плати (за 2012 рік –128760) громадяни повинні подати податкову декларацію про доходи.

Так, обов’язковому декларуванню підлягають доходи, що могли нараховуватися, виплачуватися або надаватися у формі заробітної плати, або інших виплат і винагород, двома або більше податковими агентами. При цьому, частина річного доходу, що перевищує зазначену суму, оподатковується за ставкою 17 відс.

Нагадаємо, цього року платники вперше отримали можливість декларувати доходи через Інтернет. Щоб скористатися цим сервісом достатньо мати доступ до мережі Інтернет та безкоштовно отримати ключ електронного цифрового підпису.
З продажу одного автомобіля податок не сплачується

З 1 січня 2013 року дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, та/або мотоцикла, та/або мопеда, не оподатковується.

Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року двох та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, та/або мотоцикла, та/або мопеда, оподатковуватиметься за ставкою 5%.

Дохід від продажу (обміну) такого транспортного засобу визначатиметься виходячи із ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче середньоринкової вартості відповідного транспортного засобу або не нижче його оціночної вартості, визначеної згідно із законом (за вибором платника податку).

Платник податку може самостійно обирати один із способів визначення вартості відчужуваного майна, а саме: використати оціночну вартість, визначену згідно із законом, або середньоринкову вартість відповідного транспортного засобу.

Для довідки: порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого майна регламентовано статтею 173 Податкового кодексу, до якої внесено зміни Законом України від 02.10.2012р. №5413.

Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськості

Синельниківське відділення

Дніпропетровської МДПІ

Схожі:

ДОВІДКА про середню заробітну плату (дохід)

ДОВІДКА про середню заробітну плату (дохід) (для розрахунку виплат на випадок безробіття)
Місяці розрахункового періоду (зазначити рік, в якому визначений розрахунковий період)
Законодавства Матеріально-технічне забезпечення
Мета заняття: навчити обліку оплати праці, нараховувати заробітну плату, лікарняні, відпускні, та утримувати податки із заробітної...
Законодавства Матеріально-технічне забезпечення
Мета заняття: навчити обліку оплати праці, нараховувати заробітну плату, лікарняні, відпускні, та утримувати податки із заробітної...
ТРУДОВИЙ ДОГОВІР ПРО РОБОТУ ЗА СУМІСНИЦТВОМ
А Роботодавець зобов'язується виплачувати Працівникові встановлену цим Договором заробітну плату, забезпечувати умови праці, необхідні...
402. Мій син навчається в інституті та в вечірній час працює та отримує...
Я навчаюсь в інтернатурі медичного університету, чи мають право на податкову знижку мої батьки, які сплачують за моє навчання ?
До наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту
...
ЗАТВЕРДЖЕНО
України «Металіндустрія Миколаїв» (далі Організація) є галузевою органiзацiєю роботодавців підприємств металообробної та машинобудівної...
Анкета Шановний студенте ЛІБС УБС НБУ! Пункти даної анкети потрібно...
«». У випадку, якщо питання ставиться з урахуванням певної умови, яка, у вашому випадку, не виконується, будь-ласка, пропустіть...
Систематично вправляйтеся в одночасному спостереженні декількох об’єктів....
Привчайте себе уважно працювати в найрізноманітніших умовах і навіть у шумній і відволікаючій обстановці. Треба намагатися не помічати...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка