Погоджено


Скачати 0.54 Mb.
Назва Погоджено
Сторінка 1/5
Дата 27.04.2013
Розмір 0.54 Mb.
Тип Документи
bibl.com.ua > Спорт > Документи
  1   2   3   4   5

Погоджено



___ _____________ 2009 р.
Заступник Міністра

_____________________Т.В.Фініков

Затверджено



___ _______________2009 р.
Директор

_________Діданов Віктор Іванович__

(підпис) (прізвище, ім’я, по батькові)

____________________

(підпис)

Правила прийому

Миколаївського технікуму залізничного транспорту

імені академіка В.М.Образцова

у 2010 році
Провадження освітньої діяльності у Миколаївському технікумі залізничного транспорту

імені академіка В.М.Образцова ( далі – Технікум ) здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України серія АВ № 506002, виданої 27.11.2009 р. за наступними напрямами підготовки (спеціальностями),


п/п

Шифр та найменування галузі знань

Код та назва спеціальності

Ліцензований обсяг

Термін дії ліцензії

Денна

Заочна

1

0505

Машинобудування та матеріалообробка

5.05050204 “Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання”

30

30

01.07.2014

2

0701

Транспорт і транспортна інфраструктура

5.07010602 “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”

60

60

01.07.2013

3

0505

Машинобудування та матеріалообробка

5.05050213 “Експлуатація засобів механізації та автоматизації перевантажувальних робіт”

50

50

01.07.2014

4

0502

Автоматика та управління

5.05020203 “Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті”

60

60

01.07.2014

5

0701

Транспорт і транспортна інфраструктура

5.07010103 “Організація перевезень і управління на залізничному транспорті”

60

60

01.07.2012

6

0701

Транспорт і транспортна інфраструктура

5.07010503 “Обслуговування і ремонт залізничних споруд та об’єктів колійного господарства”

60

60

01.07.2014


Правила прийому розроблені Приймальною комісією Миколаївського технікуму залізничного транспорту імені академіка В.М.Образцова (далі - Приймальна комісія) відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 873 від 18 вересня 2009 року та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 6 жовтня 2009 р. за № 930/16946.

  1. Загальні положення


1.1. Миколаївський технікум залізничного транспорту імені академіка В.М.Образцова оголошує набір на підготовку фахівців за освітньо–кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” за напрямами підготовки (спеціальностями) відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу (див. додаток 1).

1.2. До Технікуму приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

1.3. Прийом до Технікуму на всі освітньо-кваліфікаційні рівні здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування.


  1. Вимоги до рівня освіти вступників


2.1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста приймаються особи з повною загальною середньою освітою.

2.2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою.

2.3. Технікум приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність (див. додаток 2).

2.4. Технікум здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.
3. Фінансування підготовки фахівців

3.1. Фінансування підготовки фахівців у Технікумі здійснюється:

за рахунок видатків державного та місцевих бюджетів — за державним замовленням;

за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб.

3.2. Громадянин України має право безоплатно здобути вищу освіту на конкурсній основі, якщо певний освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше.

3.3. Громадянин України має право безоплатно здобувати вищу освіту за другим напрямом (спеціальністю), якщо він за станом здоров’я втратив можливість виконувати службові чи посадові обов’язки за отриманою раніше кваліфікацією, що підтверджується висновками медико-соціальної експертної комісії.


4. Строки прийому заяв і документів, вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання

4.1. Прийом заяв і документів, вступні екзамени, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі базової, повної загальної середньої освіти та на основі освітньо-кваліфікаційних рівнів кваліфікованого робітника проводиться в такі строки:

Етапи вступної компанії


Денна форма навчання

Навчання без відриву від виробництва

вступники на основі освіти

базової загальної середньої

повної

загальної середньої

повної загальної середньої

Початок прийому заяв та документів

15 липня 2010 року

19 липня

2010 року

Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають складати вступні випробування, що проводить вищий навчальний заклад

22 липня 2010 року

11 серпня

2010 року


Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які не складають вступних випробувань




31 липня 2010 року

17 серпня

2010 року

Строки проведення вищим навчальним закладом вступних екзаменів


23–31 липня 2010 року

12-17 серпня

2010 року

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників


не пізніше

1 серпня 2010 року

18 серпня

2010 року

Терміни зарахування вступників

за державним замовленням — не пізніше 10 серпня;

за кошти фізичних та юридичних осіб — після зарахування на місця державного замовлення відповідного напряму підготовки (спеціальності) — не пізніше 25 серпня

не пізніше

31 серпня



Термін прийому документів та проведення вступних випробувань на навчання на місця, що фінансуються за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, можуть бути продовжені за згодою Міністерства освіти і науки України.

4.2. Прийом документів від осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і мають складати вступні екзамени у Технікумі відповідно до пунктів 5.5, 5.6 розділу 5 цих Правил, закінчується 22 липня. Вступні екзамени проводяться з 23 до 31 липня.
5. Порядок прийому заяв і документів для вступу у вищий навчальний заклад
5.1. Вступники особисто подають заяву про вступ до Технікуму, в якій вказують спеціальність та форму навчання.

5.2. До заяви вступник додає:

документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або завірені копії;

медичну довідку за формою 086-о або її копію;

шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;

завірену за місцем роботи копію трудової книжки (для осіб, що мають трудовий стаж).

При прийомі в порядку переведення або поновлення додається також академічна довідка встановленого зразка про незакінчену вищу освіту.

5.3. Вступники, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, додатково подають сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (або його копію) з оцінками з предметів, що визначені правилами прийому до Технікуму для конкурсного відбору щодо вступу на обраний напрям підготовки (спеціальність). Вступники, які подають сертифікат з кількістю балів з визначених предметів нижче встановленої цими Правилами мінімальної кількості балів, до участі у конкурсному відборі не допускаються (крім випадків, передбачених абзацом другим пункту 6.1 розділу 6 цих Правил).

Вступники мають право подавати сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2008, або у 2009, або у 2010 році.

5.4. Вступник може подати заяву та документи не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три напрями підготовки (спеціальності) у кожному з них, про що робиться відмітка на зворотному боці сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти, засвідчена печаткою приймальної комісії вищого навчального закладу».

5.5. Особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І та ІІ груп, діти-інваліди), а також особи зазначені у пункті 5.6 цих Правил, які не проходили, зовнішнє незалежне оцінювання з відповідних конкурсних предметів, подають документи, що засвідчують їхнє право на складання вступних екзаменів у Технікумі.

5.6. Особи, які не брали участь у зовнішньому незалежному оцінюванні подають документи, що засвідчують їхнє право на складання вступних екзаменів у Технікумі:

військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом — при вступі на заочну форму навчання;

особи, які мають захворювання, вказані в переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, встановленому Міністерством освіти і науки України та Міністерством охорони здоров’я України, для яких Український центр оцінювання якості освіти не може забезпечити проходження незалежного зовнішнього оцінювання навчальних досягнень;

громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до вищого навчального закладу.

Право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних випробувань з конкурсних предметів у Технікумі за їх вибором при вступі на навчання без відриву від виробництва мають особи, які отримали повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше.

5.7. Приймальна комісія здійснює перевірку відповідності сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти базі даних цього центру та участі вступників у зовнішньому незалежному оцінюванні. Письмове підтвердження Українським центром оцінювання якості освіти невідповідності сертифіката є підставою для відмови абітурієнтам щодо їх участі у конкурсі та зарахуванні на навчання. У разі зарахування таких абітурієнтів наказ про зарахування анулюється.

5.8. Приймальна комісія розглядає документи вступників та приймає рішення про допуск до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання до Технікуму .

5.9. Факт ознайомлення вступника з правилами прийому, наявною ліцензією і сертифікатом про акредитацію відповідного напряму підготовки (спеціальності), а також надання ним згоди на оприлюднення результатів зовнішнього незалежного оцінювання (вступних випробувань) та наявності підстав для вступу поза конкурсом фіксується у заяві вступника і підтверджується його особистим підписом.

5.10. Паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон або інший документ, який засвідчує особу і громадянство (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), та військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці) і документи, що підтверджують його право на вступ, вступник пред’являє особисто.

5.11. Особи, які вступають на підготовку за державним замовленням на умовах цільового прийому згідно з установленими квотами, додають направлення, видане відповідними органами освіти Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (для закладів I–II рівнів акредитації — відповідними органами освіти районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій), а також міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, підприємствами, організаціями, установами, що уклали договори з Технікумом відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

5.12. Технікум з метою виявлення відповідності стану здоров’я абітурієнтів вимогам щодо придатності для роботи за професіями, профіль яких відповідає спеціальностям, за якими ведеться підготовка у Технікумі, додатково організовує проведення медичної комісії у медичних закладах системи залізничного транспорту (поліклініка станції Миколаїв).

5.13. При прийнятті на навчання осіб на основі базової або повної вищої освіти осіб, які подають документ про здобутий за кордоном освітньо-кваліфікаційний рівень, обов’язковою є процедура нострифікації документа про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, що проводиться Міністерством освіти і науки України в установленому порядку. Нострифікація цих документів здійснюється протягом першого року навчання.

5.14. Усі копії документів завіряються за оригіналами Технікумом або в установленому законодавством порядку.

5.15. Документи, що дають право на вступ у порядку цільового прийому, поза конкурсом, за результатами співбесіди, які засвідчують досягнення визначних успіхів у вивченні профільних предметів, які дають право на першочергове зарахування при однаковому конкурсному балі, вступник подає (пред’являє) особисто у терміни, визначені для прийому документів. Вступники мають право подати до Приймальної комісії інші додаткові документи, які, на їх думку, можуть бути взяті до уваги при конкурсному відборі.

6. Вступні випробування та конкурсний відбір
6.1. Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають до Технікуму для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, зараховуються бали сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти, з предметів, визначених Переліком конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів) (див. додаток 3), яким також визначаються профільні та непрофільні предмети, мінімальна кількість балів сертифіката з профільних загальноосвітніх предметів, з якими вступник допускається до участі у конкурсному відборі для зарахування на навчання. Вступник допускається до участі у конкурсному відборі для зарахування на навчання, якщо кількість балів із загальноосвітніх предметів складає не менше 124.

Технікум за рішенням приймальної комісії допускає до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступника, який подає сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, кількість балів якого з непрофільних загальноосвітніх предметів (предмета), визначених цими Правилами, нижче 124 балів за умови, якщо кількість балів з профільних загальноосвітніх предметів (предмета), визначених цими же Правилами, становить не нижче 170 балів з кожного предмета.

6.2 Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, враховується середній бал документа про повну загальну середню освіту з округленням до десятих частин бала (за таблицею відповідності середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, значенням 200-бальної шкали, встановленою в додатку до цих Правил) шляхом додавання до суми балів сертифіката з конкурсних предметів (результатів вступних випробувань). Оцінки з документа про повну загальну середню освіту, які виставлені за 5-бальною шкалою, враховуються таким чином: «3» відповідає «6», «4» відповідає «9», «5» відповідає «12»(при використанні інших шкал оцінювання порядок перерахунку визначає приймальна комісія вищого навчального закладу).

6.3. Конкурсний бал особи, яка вступає на основі повної загальної середньої освіти, обчислюється як сума балів визначених правилами прийому до Технікуму предметів із сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти або вступних екзаменів у передбачених цими Правилами випадках, середнього бала документа про повну загальну середню освіту.

6.4. Конкурсний бал особи, яка вступає на основі базової загальної середньої освіти, обчислюється як сума балів вступних екзаменів, що оцінюються за 12-бальною шкалою.

6.7. Для конкурсного відбору осіб при прийомі на навчання за скороченими термінами підготовки молодшого спеціаліста використовується конкурсний бал отриманий на вступних екзаменах, що оцінюються за 12-бальною шкалою.

6.8. Особи, які вступають до Технікуму на основі повної загальної середньої освіти на поповнення груп, зараховуються за конкурсом на місця, які фінансуються за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, згідно з умовами, встановленими цими Правилами для вступу до Технікуму або за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти з результатами оцінювання їх знань не нижче 124 балів непрофільних та профільних предметів.

6.9. Особи, які без поважних причин не з’явилися на вступні екзамени у визначений розкладом час, особи, знання яких було оцінено балами нижче встановленого цими Правилами мінімального рівня, а також особи, які забрали документи після дати закінчення прийому документів, до участі в наступних вступних екзаменах та у конкурсному відборі не допускаються.

6.10. Апеляції на результати вступних екзаменів, що проведені вищим навчальним закладом, розглядає апеляційна комісія Технікуму, склад та порядок роботи якої затвердхується наказом директора. Апеляційна комісія Технікуму діє згідно “Положення про апіляцію” у якому описується порядок подання та розгляду апеляцій на результати вступних випробувань.

6.11. Для кокурсного відбору осіб, які на основі базової загальної середньої освіти вступають до Технікуму, зараховуються результати вступних випробувань з:

- української мови (диктант);

- математики (усно).

Профілюючим встановлюється вступне випробування з математики.

Особам, які не вивчали (не атестовані) з української мови, встановлюється конкурсне вступне випробування з російської мови (диктант).

6.12. Для осіб, які не атестовані з української мови та літератури, приймальна комісія з урахуванням наявності педагогічних і науково-педагогічних кадрів може встановлювати вступний екзамен з тієї мови, оцінки з якої виставлені в документі про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень.
7. Цільовий прийом до Технікуму
7.1. Цільовий прийом організовується:

відповідно до пункту 6 статті 22 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» особи з числа потерпілих від Чорнобильської катастрофи, які проживають на територіях радіоактивного забруднення і направлені на навчання згідно з планом цільової підготовки або договорами з підприємствами, зараховуються поза конкурсом при поданні сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з кількістю балів не нижче встановленого цими Правилами рівня;

відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.06.99 № 1159 «Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості»;

7.2. Міністерство транспорту та зв’язку України доводить квоту приойму сільської молоді на поточний навчальний рік до Технікуму. Місця для цільового прийому виділяються у межах обсягу підготовки за державним замовленням, але їх кількість не повинна перевищувати 50% з кожної спеціальності.

Установлені квоти цільового прийому оголошуються разом з обсягом державного замовлення на підготовку фахівців з кожного напряму підготовки (спеціальності).

7.3. Учасники цільового прийому, передбаченого постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.99 № 1159 «Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості», зараховуються за окремим конкурсом на навчання на здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста. Конкурс відбувається відповідно до суми набраних балів.

7.4. Особи, які не зараховані на цільові місця за окремим конкурсом, можуть брати участь у конкурсі на загальних засадах.
8. Зарахування за співбесідою
8.1. За результатами співбесіди зараховуються до Технікуму особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право.

8.2. Програми співбесід із зазначеними категоріями осіб затверджує голова приймальної комісії.

8.3. Особи, які за наслідками співбесіди не рекомендовані до зарахування на навчання, мають право брати участь у конкурсі на загальних засадах, якщо вони подали приймальній комісії сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з кількістю балів, не менше встановлених приймальною комісією з конкурсних предметів або отримали на вступних екзаменах оцінки з кількістю балів, не менше встановлених приймальною комісією рівня з конкурсних предметів.
9. Зарахування вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти, які досягли визначних успіхів у вивченні профільних предметів
9.1. Зараховуються до Технікуму за умови одержання вступних оцінок не нижче середнього рівня (4 - 12 балів за 12 - бальною шкалою оцінювання знань) або за умови подання сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти з кількістю балів не нижче мінімального рівня (не нижче 124 балів з непрофільних та профільних предметів) для допуску до участі в конкурсному відборі учасники міжнародних олімпіад, призери (особи, нагороджені дипломами І - ІІІ ступенів) ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та призери (особи, нагороджені дипломами І - ІІІ ступенів) ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України за умови, якщо вони вступають на напрями підготовки, для яких профільним є вступне випробування з предмету, з якого вони є призерами”.

9.2. Таке право надається призерам Всеукраїнських, учасникам міжнародних олімпіад та призерам ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів – захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, що відбулися у поточному навчальному році, за переліком, визначеним Міністерством освіти і науки України.


10. Зарахування поза конкурсом
10.1. Зараховуються поза конкурсом:

особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надане таке право;

діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.94 № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами);

інваліди I та II груп та діти-інваліди віком до 18 років, яким не протипоказане навчання за обраним напрямом (спеціальністю), відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;

особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право;

діти, чиї батьки загинули або стали інвалідами на вугледобувних підприємствах, при вступі на навчання за гірничими спеціальностями відповідно до Указу Президента України від 19.05.99 № 524 «Про державну допомогу дітям, які вчаться за гірничими спеціальностями і чиї батьки загинули або стали інвалідами на вугледобувних підприємствах»;

діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, відповідно до Указу Президента України від 21.02.2002 № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді»;

члени сімей шахтарів та гірничорятувальників, які загинули внаслідок аварії на орендному підприємстві «Шахта імені О.Ф. Засядька», згідно з додатком 6 до постанови Кабінету Міністрів України від 09.01.2008 № 6 «Деякі питання соціального захисту членів сімей загиблих шахтарів та гірничорятувальників»;

особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надане таке право.

10.2. Зазначені особи зараховуються поза конкурсом лише за умови одержання вступних оцінок з непрофільних та профільних предметів не нижче середнього рівня (4-12 балів за 12-бальною шкалою оцінювання знань) або за умови подання сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти з кількістю балів не нижче мінімального рівня (не нижче 124 балів з непрофільних та профільних предметів) та інших документі, які засвідчують право на прийом поза конкурсом.

10.3. Кількість місць для осіб, визначених у пункті 10.1 цього розділу становить 25 відсотків обсягу державного замовлення з кожного напряму підготовки (спеціальності), доведеного Технікуму.

11. Право на першочергове зарахування
11.1. Право на першочергове зарахування до Технікуму мають:

особи, яким відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» надане таке право;

особи, яким відповідно до Указу Президента України від 21.02.2002 № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді» надане таке право;

особи, яким відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» надане таке право;

особи, яким відповідно до Указу Президента України від 12.09.2007 № 849 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 вересня 2007 року «Про основні напрями фінансового забезпечення заходів щодо підвищення життєвого рівня населення у 2008 році» надане таке право;

випускники старшої школи (повна загальна середня освіта), які нагороджені золотою або срібною медаллю, при вступі на основі повної загальної середньої освіти;

особи, які проживають на території населеного пункту, якому відповідно до Закону України «Про статус гірських населених пунктів в Україні» надано статус гірського;

випускники основної школи, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою ( при вступі на навчання на основі базової загальної середньої освіти).
11.2. Зазначене право надається за інших рівних умов за черговістю, визначеною пунктом 11.1 цих Правил.

12. Формування та оприлюднення рейтингового списку вступників
12.1. Список вступників, які мають цільове направлення, впорядковується за кількістю балів від більшого до меншого. У списку виділяються вступники, які рішенням приймальної комісії рекомендовані до зарахування відповідно до виділеної квоти.

12.2. Рейтинговий список вступників формується за категоріями у такій послідовності:

особи, які мають право на зарахування поза конкурсом;
особи, які рекомендовані до зарахування за результатами співбесіди;
особи, які досягли визначних успіхів у вивченні профільних предметів;
особи, які зараховуються за конкурсом.
До рейтингового списку не включаються особи, рекомендовані до зарахування на місця цільового прийому.

12.3. У межах кожної зазначеної в пункті 12.2 категорії рейтинговий список впорядковується:

за конкурсним балом від більшого до меншого;

з урахуванням права на першочергове зарахування при однаковому конкурсному балі у порядку додержання підстав для його набуття.

12.4. У рейтинговому списку зазначаються:

прізвище, ім’я, по батькові вступника;

бали сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань, що проводить вищий навчальний заклад) з конкурсних предметів, середній бал документа про повну загальну середню освіту;

наявність підстав для вступу поза конкурсом;

наявність підстав для вступу за результатами співбесіди з відміткою про результати співбесіди;

наявність визначних успіхів у вивченні профільних предметів із зазначенням предмета та олімпіади;

наявність права на першочергове зарахування.

12.5. Рейтингові списки вступників оприлюднюються шляхом розміщення на інформаційних стендах приймальної комісії та веб-сайті Технікуму із зазначенням категорій списку та конкурсного бала кожного вступника. Зазначені списки оновлюються приймальною комісією щодня протягом строку проведення конкурсного відбору.

13. Надання рекомендацій для зарахування
13.1. Приймальна комісія на підставі рейтингового списку вступників приймає рішення щодо рекомендування до зарахування на навчання на місця державного замовлення. Рекомендації на зарахування вступників на навчання за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб надаються після завершення зарахування вступників на місця державного замовлення.

13.2. Офіційним повідомленням про надання рекомендацій до зарахування вважається оприлюднення відповідного рішення на офіційних стендах приймальної комісії.

13.3. Одночасно ця інформація оприлюднюється на веб-сайті Технікуму.

Рекомендованим до зарахування вступникам можуть надсилатись повідомлення засобами електронного та мобільного зв’язку.


  1   2   3   4   5

Схожі:

“Погоджено” “Погоджено” “Погоджено” “Затверджую”
Начальник управління Федерація профспілок Волинська обласна Начальник територіального
Погоджено Санітарний лікар з ГДіП ПОГОДЖЕНО. ЗАТВЕРДЖУЮ Голова ПК...

ПОГОДЖЕНО: ПОГОДЖЕНО: ЗАТВЕРДЖЕНО: Начальник Голова методичної Директор...
Установіть відповідність між дієприкметником у реченні та відмінком, у якому його вжито
ПОГОДЖЕНО: ПОГОДЖЕНО: ЗАТВЕРДЖЕНО: Начальник Голова методичної Директор...
У якому рядку в усіх словах у орудному відмінку відбувається подовження (ким? чим?)
ПОГОДЖЕНО: ПОГОДЖЕНО: ЗАТВЕРДЖЕНО: Начальник Голова методичної Директор...
Вкажіть, у якому рядку в орудному відмінку всі слова пишуться з подвоєними приголосними
ПОГОДЖЕНО: ПОГОДЖЕНО: ЗАТВЕРДЖЕНО: Начальник Голова методичної Директор...
Човен пройшов 8 км за течією річки і 6 км проти течії, витративши на весь шлях 1 год. 12 хв
ПОГОДЖЕНО: ПОГОДЖЕНО: ЗАТВЕРДЖЕНО: Начальник Голова методичної комісії...
Коротке, переважно віршове алегоричне оповідання, у якому закладено дидактичний зміст; один з різновидів ліро-епічних жанрів
Погоджено” „Погоджено” „ Затверджую” Президент Львівського Голова...
Змагання серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р а за програмою „Універсіада Львівщини — 2013” проводяться поетапно
Погоджено” „Погоджено” „ Затверджую” Президент Львівського Голова...
Змагання серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р а за програмою „Універсіада Львівщини — 2011” проводяться поетапно
Погоджено
Провадження освітньої діяльності у Миколаївському технікумі залізничного транспорту
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка