Перш ніж ми будемо говорити про секс, розглянемо два дуже важливі запитання: як відбувається збудження в хлопців і в ді- вчат і чим вони відрізняються. Хлопці і дівча- та відрізняються не лише за зовнішніми, фізіологічними ознаками, але й внутріш- ньо, психологічно


Скачати 52.66 Kb.
НазваПерш ніж ми будемо говорити про секс, розглянемо два дуже важливі запитання: як відбувається збудження в хлопців і в ді- вчат і чим вони відрізняються. Хлопці і дівча- та відрізняються не лише за зовнішніми, фізіологічними ознаками, але й внутріш- ньо, психологічно
Дата15.03.2013
Розмір52.66 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Математика > Документи
4 причини шкідливості сексу до шлюбу.

Перш ніж ми будемо говорити про секс, розглянемо два дуже важливі запитання: як відбувається збудження в хлопців і в ді- вчат і чим вони відрізняються. Хлопці і дівча- та відрізняються не лише за зовнішніми, фізіологічними ознаками, але й внутріш- ньо, психологічно.

  «Коли дівчина прокидається, вона ду- має про ніжну, романтичну любов. Коли дівчина встає, чистить зуби, снідає, вона думає про ніжну, романтичну любов. Коли вона сидить на лекціях і слухає приємний голос викладача математики чи фізики, вона думає про ніжну, романтичну любов. Коли дівчина готує уроки, прогулюється ввечері, лягає спати і навіть коли спить, то їй сниться… Підказуйте, що… Правильно, ніжна, романтична любов. 
      Хлопці ж, навпаки, дуже відрізняються від дівчат в цьому плані, бо коли хлопець прокидається, він думає про секс. Коли хлопець встає, чистить зуби, снідає, він думає про секс. Коли він сидить на лекціях і не слухає приємний голос вчителя математики чи фізики (як можна думати тоді, коли ти спиш?), його думки зайняті іншим – він думає про секс. Коли хлопець не готує уроки (правду кажу, хлопці?), гуляє ввечері, лягає спати, то він думає про одне… Про що? Так, він думає про секс. 
      Дівчина збуджується через те, що хлопці вішають їй на вушка «локшинку». Після п’ятого-шостого разу навіть найбільш неприступні дівчата починають вірити найбільшим брехунцям. Хлопці, якщо ви поважаєте себе і дівчину, з якою зустрічаєтеся, ніколи не кажіть їй неправду. 
      Дівчата збуджуються через те, що хлопці кажуть їм, що вони їх дуже люблять, що вони в них єдині тощо. Дівчата! Не вірте хлопцям, бо ви добре знаєте, що вони хочуть. Коли хлопці кажуть: «Я люблю тебе...», насправді це означає: «Я люблю себе, але для цього мені потрібна ти…» 
      Наука довела: хлопці збуджуються через зір і значно швидше, ніж дівчата. За останнім соціологічним дослідженням, серед хлопців таких 99% (залишаємо 1% на сліпих). Напевно, ви ніколи не бачили, як дівчина оглядається за хлопцем так, що аж викривлює шию і спину. 
      І ось зустрічаються два протилежні полюси: ніжність, романтика, чарівність – і секс; бажання кохати, бути коханою – і секс. Цікаво зазначити, що ініціаторами сексу до шлюбу між молодими людьми є саме хлопці, але розплачуватися, на жаль, доводиться дівчатам. 
      Одного разу ми проводили зустріч в одній із шкіл міста, в якому я виріс. Ми мали нагоду спілкуватися з учнями довший період часу, роздали їм листочки, де вони написали свої запитання, на які ми відповідали впродовж нашої зустрічі. І ось до нас надійшла одна записка. За почерком я міг визначити, що її написала дівчина і що вона дуже-дуже хвилювалася. Вона писала: «Чому буває секс без любові?». Це саме я хочу запитати у вас: чому? Чому те, що Бог дав для того, аби користуватися цим лише в шлюбі, молоді люди пробують до шлюбу? 
      Розглянемо аргументи шкідливості сексу до шлюбу. Отже, секс до шлюбу шкідливий тому, що він завдає болю. На одній зустрічі у школі хлопці сміялися з серйозних речей і дуже заважали слухати дівчатам, які хотіли знати всю правду про секс. Тоді я запитав: «Хлопці, скажіть, хто з вас хотів би зустрічатися з дівчиною, яка курить?». Майже всі підняли руку. «А з дівчиною, яка п’є чи вживає наркотики?». Руки підняли декілька хлопців. «А з дівчиною, яка до весілля переспала б з вами?». «А як без того?» – запитали вони. «А хто хотів би взяти собі за дружину дівчину, яка курить, п’є, вживає наркотики і до весілля переспала з кимось із ваших друзів?». Ні один не підняв руки. Запала тиша.   Ви вловили ідею? Те, що молоді люди хочуть випробувати до весілля, у шлюбі вони не хочуть, те, що до шлюбу є пріоритетом, у шлюбі розглядається як вада. 
      Ще один парадокс: хоча ініціаторами дошлюбних статевих відносин виступають хлопці, розплачуватися за це, на жаль, доводиться дівчині. 
      Одного разу після зустрічі до лектора підійшла заплакана дівчина. Вона сказала: «На цій зустрічі був присутній мій колишній хлопець з моєю колишньою най- кращою подругою. Я знаю, чим вони займаються, бо цим він займався зі мною…» 
      Секс до шлюбу завдає болю, з яким важко далі жити. Секс до шлюбу шкідливий, ще й тому, що він впливає на подальші взаємини між чоловіком і дружиною вже в шлюбі. Нині я одружений. До шлюбу зустрічався з дівчиною Людою, та в силу певних обставин нам довелося розлучитися. Ми залишилися друзями, і я знаю, що коли мені буде потрібна будь-яка її допомога, вона допоможе мені. Коли їй потрібно буде щось від мене, я також зроблю все, що зможу, щоб допомогти їй. Через декілька років я одружився, а вона вийшла заміж. Звичайно ж, я познайомив свою дружину зі своєю колишньою подругою. Особи жіночої статі швидше знаходять спільну мову, і коли моя дружина дізнається від моєї колишньої найкращої подруги, скільки в мене було можливостей переспати з нею, а я не скористався жодною, мої взаємини з дружиною будуть ще міцнішими. 
      Дівчата, хто з вас не хотів би почути такого від колишньої дівчини свого чоловіка? Хлопці, робіть висновки. 
      Отже, секс до шлюбу впливає на подальші взаємини між чоловіком і дружиною. 
      Секс до шлюбу також шкідливий, бо виникає ймовірність захворіти на венеричне захворювання, яких сьогодні понад 30 видів, і більше половини з них практично невиліковні. Невиліковні… 
      Подумайте: лише один контакт до шлюбу – і необхідність витрачати сотні гривень на постійне лікування (у кращому разі), або неможливість народити дитину, або смерть від якоїсь форми венеричної хвороби, що передається лише статевим шляхом. 
      Якось на зустрічі на таку тему мене запитали, чи знаю я людей, хворих на СНІД. На той час я не знав жодної людини, яка була б хвора на венеричне захворювання. І не тому, що мало знав про ці проблеми, а тому, що такі дані не написані на обличчі чи одязі, однак хворі люди є поруч із нами. 
      Фреді Меркурі, Джим Гопкінс, Меджик Джонсон, Рен Келлі… Це відомі люди, деякі з них, захворівши на СНІД, вже померли. Цей список, на жаль, можна продо- вжувати і продовжувати. Бережіться, щоб ваше прізвище не було наступним у цьому чорному списку. 
      Отже, секс до шлюбу шкідливий, бо він завдає болю, впливає на подальші взаємини між чоловіком і дружиною вже в шлюбі, сприяє поширенню різноманітних венеричних захворювань. 
      Секс до шлюбу також шкідливий, бо перед Богом це гріх. Ми християни, для нас Біблія – Слово Боже, непогрішимий, святий авторитет. А в ній написано: «Нехай буде в усіх чесний шлюб та ложе непорочне, а блудників та перелюбників судитиме Бог». 
      Біблія вчить, що секс до шлюбу є гріхом. Коли одружена людина шукає втіхи поза сім’єю, це також гріх. За ці гріхи людину судитиме Бог. Кожен, хто боїться Бога і поважає себе, ніколи не захоче бути осудженим Богом. 
      Спробуйте приклеїти до своєї руки скотч. Стрічка міцно приклеїться, і коли ви відклеїте її, на ній залишаться клаптики шкіри, волосинки. Приклейте її до другої руки. Вона приклеїться слабше, і коли ви відірвете її, залишаться сліди з обох рук. Так само буває і з тими, хто вступає в дошлюбні статеві відносини. Це ніколи не зникає безслідно. 
      Секс – це не щось гріховне, за що потрібно карати, ні. Бог створив секс для того, щоб з’єднати чоловіка і дружину, щоб дарувати радість упродовж життя і щоб за посередництвом цього продовжувався людський рід. 
      Те, що люди перевернули це чисте, святе, непорочне почуття на гріховне і розбещене, – це і є гріх. Але завжди пам’ятайте: Бог, що створив увесь Всесвіт, усе що оточує нас, постійно поруч з нами, і як би далеко ми не закотилися, які б гріхи не чинили, Він готовий простити і очистити від усякої неправди кожного грішника, що звертається до Нього з простими словами покаяння. Він Той Бог, Який ніколи не зрадить нас і не залишить у скрутну хвилину, бо Він – Любов. 
      Якщо ви не мали сексу до шлюбу – зберігайте вірність своєму майбутньому чоловіку чи дружині. Якщо ви вже мали такий досвід, зупиніться, обстежтеся у лікаря і пообіцяйте собі та Богу берегти себе, щоб бути щасливими у подальшому житті.

Схожі:

Урок з основ здоров ’ я
Перш ніж приступимо до нового матеріалу відгадаємо кросворд і зашифроване слово і дізнаємося про що будемо говорити на уроці
До цього обряду-вертепу дібрано лише дитячі тексти й дійства,вони...
Діти входять до світлиці з восьмипроменевою зіркою — знаком, що вістує скоре народження Колядою-Матір'ю Нового Світла
Лекція 1 ПОНЯТТЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ
Перш ніж говорити про інформаційну безпеку необхідно з’ясувати, що таке інформація
Знайомство з персонажами підручників природознавства для 1 і 2 класів
Оскільки маленьким учням дуже непросто осягнути зміст навчального предмета, віртуальні герої приходять їм на допомогу. Але, перш...
МАТЕРІАЛИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТА ОПТОЕЛЕКТРОННОЇ ТЕХНОЛОГІЙ Навчальний посібник Чернівці
У природі існує два різновиди твердих тіл, які відрізняються за властивостями – кристалічні та аморфні
Конспект заняття з біології на тему: «Будова, властивості, роль в життєдіяльності полісахаридів»
Чим складні ліпіди відрізняються від простих? Наведіть приклади простих і складних ліпідів
КОНТРОЛЬОВАНІ МОВИ - МЕТА, ЗАВДАННЯ, ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
Хоча КМ створюються штучно на ґрунті природних мов для певної фахової галузі, але поняття "КМ" не ідентичне поняттю "фахова мова"...
Тема: Свійські тварини
Закріпити вміння дітей розпізнавати котика за зовнішніми ознаками, дати знання про те, що котик ловить мишей, часто вмивається лапкою....
Урок, як форма організації навчання
Всі вони суттєво відрізняються за ступенем самостійності пізнавальної діяльності учнів і ступенем ке­рівництва навчальною діяльністю...
Подих романтизму в інтерпретації ХХI сторіччя
Ліст і Шуман – двоє композиторів, дуже різних майже у всьому зовнішньому і дуже схожих у чомусь зовсім внутрішньому та головному....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка