Гедеон Буркхард: «Людям треба повчитися у собак деяких їхніх якостей порядності, терпіння, працелюбності і дисципліни»


Скачати 42.22 Kb.
НазваГедеон Буркхард: «Людям треба повчитися у собак деяких їхніх якостей порядності, терпіння, працелюбності і дисципліни»
Дата14.03.2013
Розмір42.22 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Журналістика > Документи
Гедеон Буркхард: «Людям треба повчитися у собак деяких їхніх якостей – порядності, терпіння, працелюбності і дисципліни»

Галина ЯРЕМА

Ексклюзивне інтерв’ю журналіста «ВЗ» з виконавцем головної ролі серіалу «Комісар Рекс».
Одним з гостей на ІІІ Одеському міжнародному кінофестивалі, який щойно завершив роботу, був відомий німецький актор Гедеон Буркхард. Попри те, що Гедеон зіграв у понад 40 фільмах, серед яких відомий у нашій країні «Безславні виродки», його українські глядачі полюбили за роль поліцейського Алекса Брандтнера у серіалі «Комісар Рекс». Коли знімали серіал, Гедеон був визнаний секс-символом Німеччини. Про акторські будні, зйомки серіалу «Комісар Рекс» і особисте життя Гедеон Буркхард розповів журналісту «ВЗ» в ексклюзивному інтерв’ю.
- Ви не боялися, що після вашого попередника Тобіаса Моретті глядачі вас не сприймуть у головній ролі у серіалі «Комісар Рекс»?
- Спочатку не було впевненості, що зможу уникнути тіні свого попередника. Але вже через рік газети писали, що «змінивши Тобіаса Моретті у «Комісарі Рексі», Буркхард привернув до серіалу понад мільйон нових глядачів. В основному жінок» (сміється. – Г.Я.).
- На роль Брандтнера пробувалися 250 претендентів. Це правда, що вирішальним аргументом стало те, що ви знайшли «спільну мову» з виконавцем головної ролі - Рексом? Так любите собак?
- Дуже люблю. Собака ніколи не зрадить, на нього можна покластися. І ніколи не видасть нікому жодної таємниці. Він тебе любить не за те, що ти багатий чи знаменитий. Людям треба було б повчитися у собак деяких їхніх якостей. Таких, як порядність, терпіння, працелюбство і дисципліна.
- У серіалі була задіяна тільки одна вівчарка?
- Собак було кілька. У кожній серії працював «головний герой» і його помічники. Один пес – добрий і лагідний, спокійно сидить і чекає команди. Коли треба бігти за екранним злочинцем, в епізоді працює інший собака. Якщо треба продемонструвати оскал, усю собачу злість – на майданчику з’являється ще інший пес.
- Серіал «Комісар Рекс» приніс вам шалену популярність в усьому світі. Глядачі, особливо жіноча половина, закохувалися у вашого Брандтнера. І були розчаровані новиною, що ви пішли зі серіалу. Чому?
- Це не я пішов зі серіалу – зі мною не підписали нового контракту, коли закінчився термін попереднього.
- Чому?
- Я спровокував конфлікт з Хайєком (Петер Хайєк – продюсер. – Г.Я.). Відверто кажучи, втомився від тої рутинної роботи. Мій герой – завжди однаковий, правильний, передбачуваний. Хотів щось змінити, але мені не вдалося…
- Ви конфліктна людина?
- Завжди відстоюю свою точку зору. Можливо, через це і мав завжди проблеми у житті, особливо у дитинстві.
- Відстоювали свою точку зору, розмахуючи кулаками?
- Різне було (сміється. – Г.Я.). Змінив кілька шкіл, бо мене не раз виганяли зі школи через жахливу поведінку. Не було такого тижня, щоб я з кимось не побився або не нахамив вчителю. Був час, що батьки хотіли віддати мене в інтернат для важких підлітків.
- Але ж не зробили цього?
- Не встигли (сміється. – Г.Я.), бо у 10 років я став знаменитістю. Зіграв у фільмі «Тітка Марія», а через рік – у серіалі «Кров і честь». Я вже не мав часу на бійки, бо треба було вчити мову. Серіал був американо-німецького виробництва, усі сцени знімали двома мовами. Я був єдиним актором, якого не треба було дублювати.
- На що витратили свій перший гонорар від зйомок фільму?
- На акустичну систему.
- Ваше майбутнє було вирішене ще у школі?
- Попри те, що не завжди був слухняною дитиною, батьки мене багато в чому підтримували. Мама привела мене за руку на перший кастинг. Хотіла, щоб я був актором, як і вона. І коли я у 16 років кинув школу і твердо вирішив присвятити себе акторській роботі, батьки мене зрозуміли. Батько – професійний менеджер - консультував мене у фінансових питаннях, а мама репетирувала зі мною важливі ролі. Сім’я – моя найголовніша група підтримки.
- Це правда, що ваша любов до собак стала причиною розлучення?
- Хіба в таке можна повірити? Причина нашого розлучення з Бріджит була іншою (Гедеон був одружений з американською журналісткою Бріджит Каннінгем. – Г.Я.).
- Ця причина називалася Емма Хікікс?
- Якби у наших стосунках з Бріджит не було проблем, ніяка Емма у нашому сімейному житті не з’явилася б.
- Ви якось казали, що мрієте зіграти роль Джеймса Бонда? Любите грати ролі суперменів?
- Мабуть, кожен чоловік у душі мріє хоч ненадовго стати супергероєм. Джеймс Бонд для мене втілення того, яким має бути справжній чоловік. Можливо, це пафосно, але це правда.
- Попри те, що постійно задіяні на зйомках, ви взяли участь у шоу «Танці з зірками» в Італії. А це так багато забирає часу. Любите танцювати, чи хотіли перемогти?
- Мені потрібні були гроші (сміється. – Г.Я.). Тоді на екрани в Італії вийшов фільм з моєю участю. Організатори проекту «Танці з зірками» хотіли, щоб я взяв участь у шоу. Це було доречно, бо я міг щось сказати людям, зробити собі рекламу на перегляд нового фільму. І це було корисніше, ніж витратити цей час і дати тисячу інтерв’ю.
Довідка «ВЗ»
Гедеон Буркхард - німецький актор театру і кіно — народився 3 липня 1969 р. у Мюнхені в акторській сім’ї (прадід - знаменитий австрійський актор Олександр Моїссі). Знімається з 10 років. Розлучений. Дочка — Джойя (народилася 13.07.2004 р.) від моделі італо-німецького походження Філомени Іаннаконе. Зіграв у понад сорока фільмах, серед яких “Безславні виродки”, “Маленькі акули”, “Спрут-7”, “Телефон поліції - 110”, “Спецзагін “Кобра 11”, “Комісар Рекс”.

Одеса.

Схожі:

Словник термінів соціального педагога Авторитет батьків
Авторитет батьків визнаний вплив батьків на переконання й поведінку дітей, який грунтується на глибокій повазі до батьків, довірі...
Здібності собак допомагати людям долати різні недуги (а єгиптяни...
Близький контакт людини з твариною, кінестетична взаємодія, невербальне спілкування сприяють зниженню психічного напру­ження, процесам...
Будник Олена ГОСПОДАРСЬКО-ЕКОНОМІЧНЕ ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ: ЕТНОПЕДАГОГІЧНИЙ АСПЕКТ
Майбутнє віднині належить двом типам людей: людям думки і людям праці. Насправді, обидва вони складають одне ціле, бо мислити – означає...
Які з якостей ви цінуєте в вашому другові найбільше?
О -50 балів. Ви певні, що можете бути найкращим другом, але в цьому треба переконати інших. У глибині душі ви знаєте, що справжніх...
Це система загальних знань про юридичну науку та практику, про вимоги...
Основним змістом юридичної деонтології є знання про вимоги до професійних та особистих якостей юриста. Юридична деонтологія
ПРАВИЛА утримання домашніх собак та котів в м. Миколаєві ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Правила утримання домашніх собак та котів в м. Миколаєві(далі – Правила) регулюють права й обов’язки громадя в галузі наведення порядку...
Педагогічна майстерність — комплекс властивостей особистості вчителя,...
А. С. Макаренко у своїй статті " Деякі висновки з мого педагогічного досвіду": " Майстерність вихователя не є якимось особливим мистецтвом...
«Щоб боротись з абстракцією, треба хоч трошки бути з нею спорідненим»
«… треба бути божевільним сліпцем або просто негідником, аби примиритися з чумою»
Яка у вас освіта ?
Як ви вважаєте, чого не вистачає вам у вихованні вашої дитини (часу, терпіння, педагогічних знань, розуміння сучасного покоління)...
Самоосвіта педагога
Самоосвіта педагога свідома діяльність з удосконалення своєї особистості як фахівця: адаптування своїх індивідуально неповторних...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка