УНІАН-Кіровоградщина №010 6 грудня


Скачати 302.89 Kb.
НазваУНІАН-Кіровоградщина №010 6 грудня
Сторінка1/3
Дата21.02.2016
Розмір302.89 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Інформатика > Документи
  1   2   3

УНІАН-Кіровоградщина № 010 6 грудня

Кіровоградщина
Українське незалежне інформаційне агентство новин (УНІАН). Засновано в березні 1993 року. Генеральний директор Олег НАЛИВАЙКО. Головний редактор Олександр ХАРЧЕНКО.Редактор випуску Анна Осадченко.

Видається українською мовою. При передруку посилання на УНІАН обов’язкове.

Адреса редакції: 01001, Київ-1, вул. Хрещатик, 4, к. 30. Телефон 278-7148

http://www.unian.net, E-mail: info@unian.net

Відділ маркетингу: тел. 279-3690,279-3158, факс 461-9111,279-3320. E-mail :zvv@unian.net

Технічна підтримка: тел. 278-0007, E-mail: postmaster@unian.net
6 грудня 2005 року, вівторок, №010

НОВИНИ З КІРОВОГРАДА

Інфраструктура

З 1 ГРУДНЯ В КІРОВОГРАДІ ЗРОСЛИ ТАРИФИ НА ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ З ПРИВАТНОГО ЖИТЛОВОГО СЕКТОРУ

Кіровоград. 1 грудня. УНІАН. З 1 грудня в Кіровограді вводиться в дію новий тариф на вивезення та знешкодження твердих побутових відходів з приватного житлового сектору.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у відділі взаємодії зі ЗМІ Кіровоградського міськвиконкому, тариф збільшено майже вдвічі – з 1,2 грн. до 2 грн. За новими правилами, тариф не буде диференціюватись за віком громадян, при цьому жителі приватного сектору користуватимуться старими абонентськими книжками.

За інформацією міськвиконкому, новий тариф розраховувався майже півроку тому і передбачав мінімальну рентабельність. Відтоді відбулось значне подорожчання газу – пального, на якому працюють сміттєприбиральні автомобілі. Тому, як підкреслили у відділі, у кращому випадку новий тариф передбачатиме нульову рентабельність.

(C) УНІАН, 2005

#

Молодіжні проекти

У КІРОВОГРАДІ ОБДАРОВАНУ МОЛОДЬ НАВЧАТИМУТЬ У „ШКОЛІ МОЛОДОГО ПОЛІТИКА”

Кіровоград. 3 грудня. УНІАН. У Кіровограді стартував проект для обдарованої молоді „Школа молодого політика”, ініціаторами якого є “Українська студентська спілка” (УСС) та “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ).

Як повідомила УНІАН голова обласної організації УСС Світлана ГАРАЩЕНКО, участь у проекті візьмуть 25 найкращих активістів молодіжного студентського руху з вищих навчальних закладів Кіровограда, які пройшли суворий конкурсний відбір.

Проект триватиме 4 місяці, протягом яких обдаровану молодь планується навчити правилам публічного виступу, співпраці із засобами масової інформації, проведенню масових заходів, акцій тощо.

С. ГАРАЩЕНКО зазначила, що навчання проводитимуть професійні тренери з усієї України. За результатами проекту учасники отримають офіційні сертифікати „Школи молодого політика”.

(C) УНІАН, 2005

#

Політичне життя

У КІРОВОГРАДІ СТВОРЕНО ФАН-КЛУБ ЛИТВИНА

Кіровоград. 1 грудня. УНІАН. У Кіровограді створено міську молодіжну громадську організацію “Фан-клуб Володимира ЛИТВИНА”.

Як передає кореспондент УНІАН, про створення фан-клубу на прес-конференції оголосили прихильники спікера.

За словами голови Кіровоградської міської молодіжної громадської організації „Фан-клуб Володимира ЛИТВИНА” Сергія КУЗНЄЦОВА, 27 листопада відбулася установча конференція клубу.

„Ще 31 жовтня мною було ініційовано створення фан-клубу Володимира ЛИТВИНА, адже я давно відстежую його кар'єру, і він імпонує мені як виважений політик та талановитий суспільний діяч”, - розповів С.КУЗНЄЦОВ.

Організація об'єднує більш як півсотні молодих людей, в основному студентів місцевих вищих навчальних закладів, які оголосили своїм завданням сприяти популяризації голови українського парламенту як політичного кумира.

„Незважаючи на статус В.ЛИТВИНА, наша організація немає жодного політичного забарвлення і не збирається брати участь у майбутніх парламентських виборах. Фан-клуб допомагатиме молоді знаходити альтернативні способи відпочинку”, - підкреслив С.КУЗНЄЦОВ.

За його словами, серед членів фан-клубу також чимало молоді, що працює, адже саме за рахунок добровільних внесків поки що існує організація. „Але надалі ми б не відмовились від спонсорської підтримки, тому що обов'язкових членських внесків у нас немає, організація існує виключно на добровільних засадах”, - зауважив С.КУЗНЄЦОВ.

(C) УНІАН, 2005

#

Фінанси

КІРОВОГРАДСЬКА КОМПАНІЯ „КРЕАТИВ” ГОТУЄТЬСЯ РОЗМІСТИТИ АКЦІЇ ІРО НА ЛОНДОНСЬКІЙ ФОНДОВІЙ БІРЖІ

Кіровоград. 3 грудня. УНІАН. Кіровоградська компанія „Креатив” розпочала підготовку до розміщення акцій ІРО на Лондонській фондовій біржі.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив фінансовий директор компанії Юрій ДАВИДОВ.

За його словами, спочатку заплановано продаж 15-20% пакету акцій компанії. У результаті ІРО очікується залучити не менше 12 млн. фунтів стерлінгів. Ці кошти підприємство планує спрямувати на рефінансування кредитів із високою відсотковою ставкою і будівництво заводу із переробки сої.

Ю. ДАВИДОВ підкреслив, що сьогодні розглядаються варіанти корпоративної реструктуризації. За попередніми планами, розміщення акцій відбудеться наприкінці 2006 – початку 2007 рр.
Довідка УНІАН: в Україні лише одна компанія, що працює в аграрному секторі, здійснила розміщення ІРО на лондонській фондовій біржі — „Укрподукт Груп” (27% пакет із залученням 6 млн. фунтів стерлінгів). На сьогодні промислова група „Креатив” є власником олійноекстракційного заводу, заводу з виробництва м’яких маргаринів і спендів, підприємства з виробництва майонезів і соусів, елеваторного комплексу. В серпні 2005 року компанія "Креатив" стала одноосібним власником Кіровоградського заводу модифікованих жирів, викупивши у ТОВ "Зерноторгова компанія" частину акцій.

Група випускає продукцію під ТМ „Сокола”, „Кум” (внутрішній ринок) і „Дивное” (експортний продаж).

(C) УНІАН, 2005

#

Спорт

В КІРОВОГРАДІ ВПЕРШЕ ЗА ОСТАННІ 25 РОКІВ ВІДБУВСЯ ПРОФЕСІЙНИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР

Кіровоград. 5 грудня. УНІАН. У Кіровограді відбувся шаховий турнір „Зірки Кіровоградщини”, організований обласним осередком партії ВО „Батьківщина” та територіальним відділенням Асоціації платників податків України.

Як повідомили УНІАН в прес-службі регіонального штабу БЮТ, у турнірі взяли участь десять шахістів Кіровоградщини, переважна більшість з яких – кандидати у майстри та майстри спорту, які свого часу були чемпіонами області, брали участь у республіканських змаганнях, грали за збірну України.

За словами головного судді змагань, голови шахової федерації області Георгія ДУБІВКИ, востаннє подібний турнір проводився на Кіровоградщині 25 років тому.

Переможці турніру отримали від організаторів цінні подарунки

(C) УНІАН, 2005

#
НОВИНИ З ОБЛАСТІ

Приватизація

КІРОВОГРАДЩИНА ПІСЛЯ ПРОДАЖУ КГЗКОР ОТРИМАЄ 2% СПЛАЧЕНИХ КОШТІВ НА РОЗВИТОК ТЕРИТОРІЇ - СЕМЕНЮК

Кіровоград. 3 грудня. УНІАН. Приблизно 2% від сплачених за приватизцію Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд коштів отримає Кіровоградщина на розвиток території.

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час робочого візиту до м. Долинської у зв'язку з майбутньою приватизацією КГЗКОР повідомила голова Фонду Держмайна України Валентина СЕМЕНЮК.

Вона наголосила на доцільності приватизації підприємства та відмітила, що КГЗКОР будувався східноєвропейськими інвесторами для задоволення потреб СРСР і країн Варшавського договору, але, враховуючи реалії часу та фінансовий стан України, добудувати комбінат та запустити виробництво самотужки держава не зможе.

"Якщо ми хочемо, щоб регіон розвивався, ми повинні дати змогу комбінату запрацювати, навіть якщо господарювати на ньому будуть іноземні інвестори", зауважила В. СЕМЕНЮК.

За її словами, для Кіровоградщини продаж КГЗКОР дозволить суттєво збільшити надходження до обласного та місцевого бюджетів, наростити обсяги виробництва, розв'язати ряд соціальних проблем, зокрема, вирішити проблеми працевлаштування, розвинути інфраструктуру м. Долинської тощо.

Як зазначила В. СЕМЕНЮК, аукціон планується провести в лютому-березні 2006 року, оскільки уряд прагне, аби інвестори розпочали добудову КГЗКОР, реконструкцію комунального господарства та проведення певних придоохоронних заходів вже навесні-влітку наступного року.

„Окрім власника "Криворіжсталі”, зацікавленість у придбанні комбінату виявили 8 компаній, серед яких є вічизняні інвестори”, підкреслила В. СЕМЕНЮК

Як повідомляв УНІАН, будівництво КГЗКОР (Кіровоградська обл.) почалося в 1985 році. Після розпаду СРСР його правонаступником стала Україна, частка якої в проекті становить 56,4%, Румунія претендує на 28%, інша частина належить Словаччині. Для добудуви і введення першої черги комбінату необхідно близько 200 млн. дол. Кошторисна вартість будівництва КГЗКОР становить 2,4 млрд. дол., з яких освоєно 1,65 млрд. дол. Потужність підприємства - 10 млн. тонн окатишів, першого пускового комплексу - 6,6 млн. тонн.

Серед претендентів на придбання комбінату, які раніше називалися: українські Інгулецький і Полтавський ГЗК, компанія Mittal Steel, Магнітогорський меткомбінат (РФ) та Sinosteel (Китай).

(C) УНІАН, 2005

#
ГОЛОВА ФОНДУ ДЕРЖМАЙНА ПООБІЦЯЛА, ЩО ПРІОРИТЕТОМ ПРОДАЖУ КГЗКОР СТАНЕ ВРАХУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ

Кіровоград. 3 грудня. УНІАН. Пріоритетом продажу Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд, що на Кіровоградщині, для Фонду Держмайна стане не обсяг отриманих коштів, а врахування в договорі якомога більше соціальних гарантій для мешканців регіону та дотримання екологічної безпеки.

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час робочого візиту до м. Долинської у зв'язку з майбутньою приватизацією КГЗКОР повідомила голова Фонду Держмайна України Валентина СЕМЕНЮК.

За її словами, незабаром в Долинській буде проведено екологічний аудит, від результатів якого залежатиме реалізація соціальних програм в районі, зокрема будівництво санаторно-лікувальних пансіонатів, проведення періодичного лікування працівників та членів їх сімей, соціальне забезпечення пенсіонерів з урахуванням шкідливих для здоров'я умов проживання.

В. СЕМЕНЮК наголосила, що готова узгодити всі умови продажу КГЗКОР з обласною владою Кіровоградщини, врахувати пропозиції від Долинської райдержадміністрації, міськради та профспілкового комітету.

Серед таких пропозицій: завершення будівництва об”єктів української частки КЗГКОР як промислового, так і соціального та культурно-побутового призначення; дотримання екологічної безпеки виробництва; погашення заборгованості підприємства перед бюджетом, Пенсійним фондом та працівниками (борг із виплати заробітної плати становить більше 3,5 млн. грн.)

„Я вважаю, краще отримати до державного бюджету не такі значні кошти, як від приватизації ВАТ „Криворіжсталі”, але заручитись чіткими соціальними гарантіями. Головне, щоб комбінат жив, а люди отримували заробітну плату”, підкреслила В. СЕМЕНЮК.

(C) УНІАН, 2005

#

Регіональна політика

ГУБЕРНАТОР КІРОВОГРАДЩИНИ ВВАЖАЄ ГОЛОВНИМ ЗАВДАННЯМ ВЛАДИ в наступному році ВИВЕСТИ ОБЛАСТЬ НА САМООКУПНіСТЬ

Кіровоград. 5 грудня. УНІАН. Пріоритетним завданням в наступному році для органів виконавчої влади Кіровоградщини стане виведення області із ряду дотаційних на самоокупність.

Як передає кореспондент УНІАН, про це в інтерв”ю сайту „Весь Кіровоград” повідомив голова Кіровоградської облдержадміністрації Едуард ЗЕЙНАЛОВ.

За його словами, доки Кіровоградщина є дотаційною, тобто отримує допомогу від інших областей, жодних проривів у фінансуванні освіти, медицини, соціального захисту бути не може.

„Аби вивести область на самоокупність, повинен запрацювати Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат окислених руд. По-друге, ми 10 місяців працюємо над програмою розвитку уранової галузі. Тут є певні зрушення: в бюджеті на 2006 рік закладено 120 млн. грн. на екологічні та соціальні програми, пов”язані з видобутком та переробкою урану”, розповів Е. ЗЕЙНАЛОВ.

За його словами, обласна влада готує ще один проект- всеукраїнську програму вироблення паливного етанолу з кукурудзи.

„Ми пропонуємо, щоб базою для цієї програми стала наша область, тоді вже у наступному році тут почнеться будівництво переробного заводу. Паливний етанол – це екологічно чистий продукт, який дозволить економити на імпорті пального. Зараз ця програма є особливо актуальною, оскільки Євросоюз ухвалив законопроект, що запроваджує з 2010 року додавання 5% етанолу до всіх видів бензину”, підкреслив губернатор.

(C) УНІАН, 2005

#

Соціальна політика

НА КІРОВОГРАДЩИНІ ДО КІНЦЯ РОКУ ПЛАНУЄТЬСЯ СТВОРИТИ 9 ДБСТ І 14 ПРИЙОМНИХ СІМЕЙ – ОДА

Кіровоград. 6 грудня. УНІАН. До кінця календарного року в Кіровоградській області планується створити 9 дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та 14 прийомних сімей.

Про це в розмові з кореспондентом УНІАН повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Ельза ЛЕЩЕНКО.

За її словами, на сьогодні в області функціонують 8 ДБСТ та 11 прийомних сімей, і з початку року їх кількість збільшилась на 2 і 9 одиниці відповідно.

Е. ЛЕЩЕНКО зауважила, що голова обласної адміністрації Едуард ЗЕЙНАЛОВ особливу увагу приділяє питанню виховання дітей, позбавлених батьківського піклування.

За словами начальника управління, Кіровоградщина – одна з 4 областей України, яка підписала угоду з Християнським дитячим фондом.

„Фонд розподіляє кошти, отримані від Нідерландів, на підготовку потенційних батьків, які готуються створити прийомну сім”ю. Для них проводять тренінги і семінари, щоб допомогти зробити усвідомлений вибір”, підкреслила Е. ЛЕЩЕНКО.

Раніше Е. ЗЕЙНАЛОВ повідомляв, що в області почала працювати програма патронату дитячих будинків, спрямована на те, щоб потужні підприємства не просто допомагали дитбудинкам як спонсори, але й брали на себе відповідальність у вихованні, подальшому навчанні та працевлаштуванні випускників інтернатів.

(C) УНІАН, 2005

#

Комунальне господарство

З ПОЧАТКУ РОКУ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА КІРОВОГРАДЩИНИ ЗАБОРГУВАЛИ ЗА СПОЖИТИЙ ГАЗ 6 МЛН. ГРН.

Кіровоград. 6 грудня УНІАН. З початку року теплопостачальні підприємства Кіровоградщини заборгували за спожитий природний газ 6 млн. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції повідомив начальник Головного управління містобудування, архітектури та ЖКГ Кіровоградської облдержадміністрації Олександр РОМАНЮК.

За його словами, станом на 1 грудня теплопостачальними підприємствами області спожито природного газу на суму 26,4 млн. грн., а сплачено – 20,4 млн. грн.

„За відповідний період минулого року стан розрахунків за спожитий газ складав 69%”, зауважив О. РОМАНЮК. Водночас, він зауважив, що усі теплопостачальні підприємства області мають ліміти природного газу на першу декаду грудня.

Як повідомив начальник управління, станом на 5 грудня в області стовідсотково опалюються дошкільні заклади і лікарні, житлові будинки – 99,7%, учбові заклади – 99,4%.

(C) УНІАН, 2005

#

  1   2   3

Схожі:

УНІАН-Кіровоградщина №012 20 грудня
Українське незалежне інформаційне агентство новин (УНІАН). Засновано в березні 1993 року. Генеральний директор Олег НАЛИВАЙКО. Головний...
УНІАН-Кіровоградщина №007 15 листопада
Українське незалежне інформаційне агентство новин (УНІАН). Засновано в березні 1993 року. Генеральний директор Олег НАЛИВАЙКО. Головний...
Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) (010 020)

Павло Глазовий народився ЗО серпня 1922 року в так званому історичному...
Новоскалювата (тодішня Кіровоградщина) Миколаївської області у родині хлібороба. Його предки носили козацьке прізвище Окань. Але,...
В Інтернеті УНІАН користується послугами компанії «Топпінг» -т. 228-05-46
Українське незалежне інформаційне агентство новин (УНІАН). Засновано в березні 1993 року
В Інтернеті УНІАН користується послугами компанії «Топпінг» -т. 228-05-46
Українське незалежне інформаційне агентство новин (УНІАН). Засновано в березні 1993 року
В Інтернеті УНІАН користується послугами компанії «Топпінг» -т. 228-05-46
Українське незалежне інформаційне агентство новин (УНІАН). Засновано в березні 1993 року
В Інтернеті УНІАН користується послугами компанії «Топпінг» -т. 228-05-46
Українське незалежне інформаційне агентство новин (УНІАН). Засновано в березні 1993 року
Українське незалежне інформаційне агентство новин (УНІАН). Засновано...
«Проект Адвокатської фірми «Пукшин і партнери» та інформаційного агентства УНІАН»
Українське незалежне інформаційне агентство новин (УНІАН). Засновано...
«Проект Адвокатської фірми «Пукшин і партнери» та інформаційного агентства УНІАН»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка