Урок Тема


Скачати 175.53 Kb.
Назва Урок Тема
Дата 17.12.2013
Розмір 175.53 Kb.
Тип Урок
bibl.com.ua > Інформатика > Урок
Урок 1.

Тема. Колискові пісні – перлинки української мови. Л.Забашта “Рідна мова.”М.Сингаївський “Колискова пісня, колискова…” Колискові пісні.

Мета.Розширювати знання дітей про усну народну творчість, ознайомити дітей з історією виникнення і особливостями виконання колискових; вчити виділяти дійових осіб; виховувати почуття любові до народної творчості.

Обладнання. Грамзапис колискової, таблиця, картки з завданням, ілюстрації рослин.

Тип уроку. Ознайомлення з новим матеріалом.

Комплекс використаних методів. Розвиваючі ігри, творча робота, розповідь, ІКТ, робота в групах.

Список літературних джерел. О. Савченко "Читанка" ( 1 частина ), посібник "Уроки читання 2 клас" Тернопіль "Навчальна книга" – 2003р., "Цікавинки на уроках читання" П.Карнаух, "Ігри та цікаві вправи на уроках читання",А. Гамалій, журнал "Початкова школа" №4 2004р.

Структура уроку. I. Організація класу.

II. Мовна розминка.

III. Повідомлення теми і мети уроку.

IV. Ознайомлення з новим матеріалом.

V. Підсумок.

VI. Домашнє завдання.

Хід уроку.

I. Організація класу.

Встаньте, діти, всі рівненько.

Посміхніться всі гарненько.

Посміхніться ви до мене,

Посміхніться сам до себе.

Привітаймось: “Добрий день!”

II. Мовна розминка.

1. Розвиваюча гра. “Зроби як…”.

- Як плаче дитина? ( у-а )

- Як сміється? ( ха-ха-ха )

- Як мама колисає дитину? ( а-а-а )

2. Творча робота.

Доповни чистомовку

Шу-шу-шу чистомовки я … ( пишу ).

Ят-ят-ят я пишу для всіх… ( малят ).

Ки-ки-ки всі говорять… ( залюбки ).

Ло-ло-ло щоб чисте мовлення… ( було ).

3. Розчитування.

Читай швидко і відповідай”

Руда, хитра, голодна…

Маленька, сіренька, ляклива…

Нова, цікава, бібліотечна…

4. Підготовка до сприйняття теми уроку.

Прочитай, зрозумій

п ї м

е о о

к р к в

о л ь и

л и с

и н н

с і и ї

к н а

о с р

в і к

і п у

III. Повідомлення теми і мети уроку.

- Прочитайте ще раз назву теми нашого уроку.

- Яке слово незрозуміле?

1.Словникова робота.

Перлина – коштовний, дорогоцінний камінь.

Сьогодні ви дізнаєтесь багато цікаво про колискові пісні, послухаєте їх, познайомитесь з деякими з них.

IV. Ознайомлення з новим матеріалом.

1. Розповідь вчителя про колискові пісні.

Колискові пісні відомі всім народам. Це перші твори, з якими звертаються до дитини. Ці пісні виникли дуже давно. Їх співали мами, бабусі своїй дитині. Під цю пісеньку дитинка засинає і поринає в казку, яка є в словах колискової пісні.

2.Слухання колискової пісні “Ой люлі, люлі” ( грамзапис ).

- До кого звернена пісенька?

- Яке її призначення?

- Як ще можна назвати колискову пісню? ( маминою ) Чому?

- Якою мовою виконується колискова? ( рідною ).

3. Опрацювання вірша Л.Забашти “Рідна мова”.

- Як називається наша рідна мова?

а) Виразне читання вірша вчителем.

- Як звертається поетеса до рідної мови?

б) Словникова робота.

Мовоньку кохали, щире слово.

в) Напівголосне читання учнями.

- Який наказ дає нам поетеса?

г) Виразне читання вірша учнями.

- Як ви розумієте виділені слова?

- Хто найперший прививає дитині любов до рідної мови? За допомогою чого?

Фізкультхвилинка.


Совенята

Сплять маленькі совенята.

Раз – закрили оченята.

Подивилися навколо,

Потім вгору і додолу.

Оченята – блим, блим, блим!

Відпочити треба їм!

Вправо, вліво оченята

Повертали совенята.

Совенята будуть спати,

А ми будемо читати.

3. Опрацювання колискової “Колискова пісня…” М.Сингаївський.

а) Виразне читання пісні окремими учнями.

- Чиєю мовою є колискова пісня?

б) Напівголосне читання учнями.

в) Словникова робота: чебрець, м'ята, спориш, ласкавість і шана.

г) Вибіркове читання.

- Знайдіть і прочитайте, чим пахне колискова пісня? Співвідношення з ілюстраціями.

4. Декламація напам'ять колискових пісень.

- Які пісні колискові знаєте ви?

5. Робота в групах.

1 гр. Робота над піснею “Ой люлі, люлі”.

Завдання: 1. Які дійові особи колискової?

2. Хто таки гулі?

3. Складіть опис голубів.

4. Виразно прочитати або проспівати пісню.

2 гр. Робота над піснею “Тиха нічка, теплесенька…”

Завдання: 1.Які дійові особи колискової?

2.Опишіть якою була нічка?

3.Хто буде колихати дитину?

4. Виразно прочитати або проспівати пісню.

3гр. Робота над піснею “Ходить котик…”

Завдання: 1. Як звати дитинку?

2. Хто ще, крім дівчинки є у пісні?

3. Поміркуйте, чому для Марійки сон “так” дається.

4. Прочитати виразно або проспівати пісню.

V. Підсумок.

1. Гра “Продовж”.

Пахне вона м'ятою і …

Сіли на воротях в…

Тиха нічка …

Ходить котик по …


2.Гра “З якої колискової?”

ЛиСі ан ворохтя в нихчерво бочотях.

- З яким видом народної творчості познайомились?

- Чим ці пісні особливі?

VI. Домашнє завдання. Вивчити колискову пісню напам'ять.




Урок 2.

Тема. Українські дитячі пісні та ігри. “Кукуріку, півнику”, “Добрий вечір, зайчику”. Дитяча народна гра “Ой ходить Іванко”.

Мета. Розширювати знання дітей з усної народної творчості, формувати в учнів навички читального діалогу. Розвивати мову учнів. Виховувати любов до Батьківщини, шанобливе ставлення до історії рідного краю.

Обладнання: таблиці, запис пісні “Ой, є в лісі калина”, ілюстрації.

Тип уроку. Комбінований .

Комплекс використаних вправ. Творча робота, розвиваючі ігри, ІКТ, групова робота, робота в парах, розповідь, рольова гра.

Список літературних джерел. О. Савченко "Читанка" ( 1 ), посібник "Уроки читання 2 клас ” Тернопіль " Навчальна книга" 2003р., "Цікавинки на уроках читання" П.Карнаух, "Ігри та цікаві вправи на уроках читання" А. Гамалій.

Структура уроку. I. Організація класу.

II. Мовна розминка.

III. Перевірка домашнього завдання.

IV. Робота над матеріалом уроку.

V. Підсумок уроку.

VI. Домашнє завдання.

Хід уроку.

I. Організація класу.

Урок почнемо без зупинки

З організуючої хвилинки.

II. Мовна розминка.

1. Творча робота. Гра “Слова грають у віднімання”.

Брат – бра Злак – лак

Коса – оса Перон – перо

Страва – трава Жоржина – ожина

Умова – мова

2. Скоромовка.

Скочив котик, сів на плотик,

Миє ротик і животик.

3. Гра “Сонечко”.

- Хто любить грітися на сонечку?

- Які назви тварин ми прочитали? ( півник, зайчик, лисичка )

III. Перевірка домашнього завдання.

1. Виразне читання колискових пісень напам'ять групами учнів.

- З якими піснями ми познайомилися на минулому уроці?

IV. Робота над матеріалом уроку.

1. Повідомлення теми і мети уроку.

- Перш ніж навчатися говорити, дитина слухає колискові пісні, після того, як дитина навчилася говорити, з нею розучують пісеньки, які склав для дітей народ. Ось сьогодні ми познайомимось з деякими з них.

- Як могли зберегтися дитячі пісні з давніх давен?

2. Слухання дитячої пісеньки “Ой є в лісі калина”.

- Про що ця пісенька?

- Хто знає її, той може співати.

- Який настрій передає музика?

3. Опрацювання пісеньки “Кукуріку, півнику…”

1) Виразне читання вірша вчителем.

- Хто розмовляє з півником?

2) Словникова робота проводиться спираючись на ілюстрації.

- Значення яких слів вам незрозуміло?

Лобода, кроква, лати.

- Перегорніть сторінку і біля знака оклику прочитайте ці слова і пояснення їх значень.

3) Робота над правильним читанням.

- В нас для півника є інший будинок – із слів.

ото моя

йдеш куди

моркви живеш

хатонька правдонька

4) Виразне читання. Групова робота.

Клас поділяється на групи.

1 група читає 1 куплет вголос, а всі інші про себе, 2 група – 2 куплет і так далі.

5) Аналіз змісту.

- Чим хвалився півник?

- Прочитайте, з чого у нього хатка?

- Що хорошого у цій хатці? Чи була вона міцною?

- Яку рису характеру мав півник?

6) Творча робота.

- Давайте намалюємо цю хатку на дошці.

7) Гра “Знайди пару”.

8) Знайдіть і прочитайте пари слів, які рифмуються.

Йдеш – живеш, край води – з лободи, крокви – з моркви, лати – з м'яти. 9)Зразок читання. Читають найкращі учні виразно, показуючи зразок виразного читання.

Фізкультхвилинка.

Два півники, два півники

Горох молотили,

Дві курочки - чубарочки

До млина носили.

Цап лим, цап лим,

Коза насипає.

А маленьке козенятко

На скрипочці грає.

4. Опрацювання народної пісні “Добрий вечір, зайчику”.

- Про кого ми говорили на початку уроку?

1) Читання пісеньки учнями мовчки.

- Кого зустрів зайчик?

- Чи може заєць з лисицею товаришувати?

- Чому?

2) Робота в парах.

- Знайдіть слова зайчика, лисоньки. Читання в особах.

- Постарайтесь передати голосом правильну інтонацію.

3) Гра “Читання Незнайком”.

Виправ помилки.

-Добрий, вечір, котику,

куди біжиш?

Заспівай мені правдоньку,

де живеш.

- Отут живу в хатоньці

край бережку

а ти, туди вовчику,

не ходи.

Учні повинні виправити помилки.

5. Опрацювання дитячої народної гри “Ой, ходить Іванко”.

1) Розповідь вчителя.

Діти люблять не тільки співати, а ще й гратися. Любили гратися ваші батьки, батьки ваших батьків. Старші передавали свої вигадки меншим, менші додавали щось своє. Так збереглися ігри до наших днів. Гра для дітей була і є великою школою життя, тому що в ній закладено народну мудрість.

- Які ігри ви знаєте?

2) Ознайомлення із структурою гри.

а) Вказівка на те, які дійові особи приймають участь.

б) Слова пісні чи вірша.

в) Опис проведення і правил гри.

3) Читання гри мовчки.

а) Словникова робота.
блу во та бли

кає ро зенько

шу го да ни
б) Аналіз гри.

- Хто дійові особи?

- Як проводиться гра?

- Які слова виконуються?

Творча робота. Рольова гра.

в) Проведення гри групами.

V. Підсумок.

- Які твори для дітей створив народ?

- Вгадай пісеньку і продовж.

-Отож моя хатонька

край води…
Отут живу в хатоньці

Край води…

VI. Домашнє завдання.

Розпитати старших членів родини про народні ігри, розповісти про них.

Урок 3
Тема. Т.Шевченко “Тече вода з-під явора”.

І. Франко “Дрімають села”.

П. Тичина “Осінь така мила”.

О. Олесь “Літній вечір”.

Мета. Поглиблювати і розширювати знання учнів про рідну мову, її багатство і милозвучність; формувати елементи виразного читання віршів; розвивати уяву; виховувати любов до природи.

Обладнання : ілюстрації, індивідуальні картки.

Тип уроку. Комбінований.

Комплекс використаних методів. Творча робота, робота по картках, словесне малювання, робота в групах, розвиваючі ігри.

Список літературних джерел. О.Савченко "Читанка" ( 1 ), посібник "Уроки читання 2 клас"Тернопіль "Навчальна книга" 2003р., П.Карнаух "Цікавинки на уроках читання", А.Гамалій "Ігри та цікаві вправи на уроках читання", журнал "Розкажіть онуку" №8 2003р.

Структура уроку. I. Організація класу.

II. Мовна розминка.

III. Розчитування.

IV. Перевірка домашнього завдання.

V. Робота над матеріалом уроку.

VI. Закріплення.

VII. Підсумок.

УIII. Домашнє завдання.

Хід уроку.

I. Організація класу.

II. Мовна розминка.

Творча робота.

1. Закінчи чистомовку.

Би – би – би – ще зелені ( боби )

Бі – бі – бі – плаття зшию ( собі )

Да- да – да – стоїть в глечику ( вода )

Ди - ди – ди – дай напитися ( води )

- Хто бажає створити свій рядок чистомовки?

III.Розчитування.

1. Робота по картках.

1) Відтвори текст.

Во. ени.

Пт.шк. в.е ві.леті.и в те.лий кр.й. Д.і ста.и ко.рот.і. Со.ечко ма.о гр.є.

2) Знайди зайве слово, поясни чому.

З*М*В*Й

Л*ТН*Й

ОС*НН*Й

В*ВК 20

3) Обведи кожну четверту букву, прочитай слово.

К І Я У Ш О С Р В Е Н О Б Д Ї К

2.Тим часом весь клас працює над скоромовкою.

У полі просо, на просі роси.

Роса росила, коса косила.

3.Перевірка завдань по картках.

IV. Перевірка домашнього завдання.

- Про які дитячі ігри ви дізналися у своїх старших членів родини?

V. Робота над матеріалом уроку.

1. Повідомлення теми і мети уроку.

1)Читання речення із з'єднаними словами.

- Вітерець змів усі слова в реченні.

Прочитайте його правильно.

Розвивайсязвеселяйсямояріднамово

-Яка наша мова?

-Що ми можемо робити за допомогою неї?

2. Розповідь вчителя.

Наша мова – українська. Вона незміряно багата, дзвінка, ніжна, милозвучна. Це мова нашої природи, народної пісні і звичайно поезії.

- Хто з поетів написав багато віршів про нашу природу? ( Т.Г.Шевченко )

- Сьогодні на уроці ми познайомимося з віршами Т.Г.Шевченко, І.Франка, П.Тичини, О.Олеся.

3. Опрацювання вірша Т.Г.Шевченка “Тече вода з-під явора”.

1) Читання вчителем.

- Закрийте очі. Уявіть картину, яку змалював Т.Г.Шевченко.

- Яку картину ви уявили?

2)Словникова робота.

Явір

яром на долину

верболози

3) Читання вірша учнями.

- Яка пора року зображена? Чому?

4) Аналіз змісту з елементами вибіркового читання.

- Прочитайте куди тече вода.

- Як автор написав про калину?

4. Опрацювання вірша І.Франка “Дрімають села”.

1) Напівголосне читання вірша учнями.

- Яка пора року описана?

2) Виразне читання.

- Який куточок України описано?

Творча робота. Словесне малювання.

3)Читання вірша рядками ( по 2 рядки ). Словесне малювання картини.

Фізкультхвилинка.


Трава низька – низька,

Дерева високі – високі.

Вітер дерева колише – гойдає,

То вправо, то вліво нахиляє.

То вгору, то назад, то вниз.

Птахи летять, відлітають,

А учні тихенько за парти сідають.

5.Робота в групах.

1 група. Опрацювання вірша П.Тичини “Осінь така мила”.

Завдання. 1. Виразно прочитати вірш.

2. Як поет називає осінь?

3. Що осінь матусі несе?

4. Намалювати картину. ( Кожен учасник може зобразити один предмет.)

2 група. Опрацювання вірша О.Олеся “Літній вечір”.

Завдання. 1. Виразно прочитати вірш.

2. Яка пора року описана?

3. Як ви розумієте слова “Сон обняв гори і долини”?

4. Намалювати картину, яку ви уявляєте собі після читання цього вірша.

VI. Закріплення.

1) Гра “До якого вірша ілюстрація?”

Перегляд ілюстрацій.

- До якого вірша ілюстрація? Підтвердити рядками з вірша.

VII. Підсумок.

1) Гра “Впізнай вірш”.

- Назвіть вірш і його автора за ключовими словами.

Дрімають, сяє, повіває, гріються, гнуться ”

Вода, яром, калина, явір, верболози й лози “

У горщику, жменці, пазусі, хвартушку “

- Який вірш не згадали?

- Вірші яких українських поетів ми читали?

VIII. Домашнє завдання.

Вивчити вірш, який сподобався напам'ять.

Урок 4.

Тема. Цікаві слова. А.М'ястківський “Неня”, Д.Білоус “Звертання”, О.Олесь “Є слова, що білі – білі…”.

Мета. Вчити дітей читати в особах, збагачувати мову синонімами; вчити правильно звертатися до близьких. Розвивати мову учнів. Виховувати в дітей почуття любові до найдорожчої людини, бажання приносити їй радість.

Обладнання: таблиця, запис на дошці, малюнки.

Тип уроку. Комбінований.

Комплекс використаних методів. Творча робота, розвиваючі ігри, бесіда, виразне читання, вибіркове читання.

Список літературних джерел. О.Савченко "Читанка ( 1 ), посібник "Уроки читання 2 клас" Тернопіль "Навчальна книга" 2003р., П.Карнаух "Цікавинки на уроках читання".

Структура уроку. I. Організація класу.

II. Перевірка домашнього завдання.

III. Розчитування.

IV. Робота над матеріалом уроку.

V. Підсумок.

Хід уроку.
I. Організація класу.

II. Перевірка домашнього завдання.

1. Бесіда

Писати

- Які значення має це слово? Що воно означає? Поясніть по ілюстраціях?

2. Продовж рядок слів.

Письмо, писати...

- А хто дізнався звідки пішло ваше прізвище?

III. Розчитування.

1. Читання вірша В.Гринько.

Мати, матінка, матуся,

Мама, мамочка, мамуся! –

Називаю тебе я, рідна ненечко моя!

- Назвіть слова, близькі до слова «мама» з правильною інтонацією.

- Як ви звертаєтеся до мами, тата, бабусі, дідуся?

IV. Робота над матеріалом уроку.

1. Повідомлення теми і мети.

Сьогодні на уроці ми прочитаємо оповідання Андрія М'ястківського “Неня” і вірш Дм. Білоуса “Звертання”, на яких повчимося, як правильно звертатися до рідних людей і завершимо урок віршем Ол.Олеся “Є слова, що білі – білі…”

2. Опрацювання оповіді А.М'ястківського “Неня”.

а) Передбачення змісту за заголовком і малюнком.

- Як ви думаєте, про що це оповідання?

б) Читання оповідання кращими учнями.

- Чи зрозумів зразу хлопчик, про кого говорив дідусь?

в) Читання дітьми напівголосно.

- Між ким відбулася розмова?

г) Читання за особами

д) Складання діалогу між трьома особами (переказ).

е) Творча робота.

- Продовжити оповідання.

Фізкульхвилинка.

Дружно вправними руками

Допоможемо ми мамі.

Посуд гарно перемиєм

Витрем насухо, складем

Пил зітремо й підметем –

Скрізь порядок наведем.

- Як же можна називати маму?

3. Опрацювання вірша Д.Білоуса “Звертання”.

а) Гра “Додай своє слово.”

Тато,

Дід,

Бабка,

- Якщо ви будете вживати ці слова кожного дня, то станете чудовою людиною. А не такою, як герой вірша “Звертання”.

б) Читання вірша вчителем.

- Чи вживав чудові слова Федько?

- Як він звертався до мами і тата?

в) Словникова робота.

Сокровенне – щось особливе, своє.

Творить – утворює, робить.

Оглашає – оголошує.

Белькотати – незрозуміло говорити.

Кумекать – розуміти.

г) Читання вірша напівголосно.

- Красива мова у Федька? Доведіть.

д) Читання вірша по куплетах.

е) Вибіркове читання.

- Прочитайте слова-звертання.

- Прочитайте звертання Федька.

ж) Поради Федькові.

4. Опрацювання вірша “Є слова, що білі-білі…”

а) Виразне читання.

- Про які слова говорить автор?

б) Словникова робота.

Лагідні, ніжносяйні

в) Зразок читання.

- Назвіть слова, які на твою думку білі-білі.

V. Підсумок.

1. «Мікрофон»

- Про які слова ми говорили на уроці?

2.Гра “Слова, що білі-білі”.

- Назвіть слова, з якими треба звертатися до рідних, друзів.

Урок – гра.

Тема. Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово”.

Мета. Перевірити засвоєння знань учнями з розділу “Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово…”. Розвивати у дітей бажання читати книги. Розвивати мову, пам’ять. Виховувати у дітей культуру спілкування.

Обладнання. Таблиця з лабіринтом, ілюстрації до віршів Т.Шевченка, М.Рильского, В.Сосюри, запис на дошці.

Тип уроку. Урок – гра.

Комплекс використаних методів. Конкурси, творча робота, розвиваючі ігри.

Список літературних джерел. "Уроки позакласного читання", "Ігри та цікаві вправи на уроках читання" А.Гамалій, журнал "Початкова школа" №4 2004р., " Розкажіть онуку" №5 2002р.

Структура уроку. I. Організація класу.

II. Робота над матеріалом уроку.

III. Підсумок.

Хід уроку.

I. Організація класу.

II. Робота над матеріалом уроку.

1.Повідомлення теми і мети уроку.

У нас сьогодні незвичайний урок – це урок-гра,

на тему «Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово…»

- Чому саме така тема?

2. Конкурс «Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово…»

1) Привітання команд

Рідне слово - пісню Ти постаєш в ясній обнові,

Завжди серцем чуй, Як пісня линеш, рідне слово?

Як вітчизну й матір, Ти наше диво – калинове -

Їх люби, шануй. Кохана материнська мова.

2) Конкурс «Мамина пісня».

Виразне читання напам'ять колискових пісень ( по 4 учні від команди ).

3)Відгадай прислів'я в буквених лабіринтах.

о а є д а в а ч п р

с р а ї є о г а і о

і и в з” с а н н х

н б е а е б а с а

ь з с н н и в е ч

- Поясни це прислів'я.

- Які ще прислів'я ви знаєте?

- Учасники протилежної команди їх пояснюють.

4) Конкурс на кращого читця вірша.

Виразне читання віршів ст.16-17 ( позакласне читання ).

Учасники протилежної команди повинні відшукати ілюстрацію до цього вірша.

5) Конкурс “Далі – далі”.

В.Чухліб “Журавлі – веселики”.

- Повертаються з вирію… (веселики наші)

- А восени зватимуться вони…журавлями.

- Чому?

6) Конкурс “Я тобі – ти мені”.

Діти по черзі називають лагідні слова.

III. Підсумок уроку.

- Закінчився наш конкурс. Ви показали себе кмітливими, уважними, ви знаєте і любите рідну мову і хочете її далі вивчати. Адже рідна мова – це наш безцінний скарб.

-Підсумуємо наш урок такими словами.

Спасибі доле, що нам судила

У цьому краї пізнати світ

Спасибі, нене, що нас навчила

Дзвінкої мови з дитячих літ.
У тій мові ми співаєм,

В ній казки ми кажем

У тій мові минулість

Нашу відкриваєм.
Ось тому плекаймо, діти,

Рідну свою мову.

Вчимося складно говорити

Своїм рідним словом.

Схожі:

Урок №54 Тема
Тема. Підсумковий урок з теми «Квадратні рівняння. Формула коренів квадратного рівняння. Теорема Вієта»
УРОК У «ДІЛОВА ГРА»
Мета ділової гри поглибити та розширити діапазон знань учнів, формувати діловий стиль спілкування у практично-професійній діяльності....
Урок № Тема
Сьогодні ми продовжуємо вивчати тему «Дихання», повторимо органи дихання і з’ясуємо будову та значення гортані. Але урок проведемо...
Урок №63 Тема
Тема. Підсумковий урок з теми «Квадратний тричлен. Розв'язування рівнянь, що зводяться до квадратних рівнянь та їх використання для...
Урок №41 Тема. Урок узагальнення та
Мета: повторити, узагальнити та систематизувати знання та вміння учнів, які вони дістали з теми «Многочлени»
Урок у нас сьогодні незвичайний урок-дослідження
ТЕМА. ФІЛОСОФСЬКЕ ОСМИСЛЕННЯ КРАСИ ПРИРОДИ І ЛЮДИНИ В КІНОПОЕМІ О. ДОВЖЕНКА “ЗАЧАРОВАНА ДЕСНА”
Урок №87 Тема. Додавання і віднімання десяткових дробів.( Урок подорож.)
Мета. Формувати вміння та навички учнів додавати і віднімати десяткові дроби, розвивати
УРОК З МАТЕМАТИКИ ДЛЯ 6 КЛАСУ Тема: Розв’язування вправ на
ОБЛАДНАННЯ: картки з завданнями, три варіанти самостійної роботи, літери слова УРОК, вислови вчених
УРОК У 5-МУ КЛАСІ Тема. Стилізація і декоративна переробка рослин­них форм
Тип уроку. Комбінований урок засвоєння нових знань, формування умінь і творче застосування їх на практиці
Урок тренінг. Тема уроку: Сонце. Сонячна система
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка