ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ


Скачати 76.77 Kb.
НазваХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Дата05.05.2013
Розмір76.77 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Бухгалтерія > Документи


УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯРІШЕННЯ

від 28 лютого 2013 року № 12 - 11/2013

смт Нова Ушиця


Про виконання плану роботи

районної ради за ІІ півріччя 2012 року
Керуючись пунктом 6 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
в и р і ш и л а:
1. Звіт про виконання плану роботи районної ради за ІІ півріччя 2012 року взяти до відома (додаток 1).
2. Рішення районної ради від 29 травня 2012 року №6 – 8/2012 “Про затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2012 року” зняти з контролю у зв’язку із його виконанням.
Голова районної ради В.Барчишин

Додаток 1

Затверджено

рішенням районної ради

від ______ 2013 року № -11/2013

Звіт


про виконання плану роботи районної ради за ІІ півріччя 2012 року
Діяльність районної ради у ІІ півріччі 2012 року була спрямована на виконання першочергових завдань з формування й наповнення бюджету району, подальший розвиток основних засад місцевого самоврядування, пошук ефективних шляхів соціально-економічного та культурного розвитку району і проводилась відповідно до плану роботи, затвердженого рішенням районної ради від 29 травня 2012 року № 6 - 8/2012.

Основною формою діяльності депутатів районної ради є пленарні засідання, а основним результатом роботи – прийняття рішень районної ради. За звітний період відбулися 3 сесії районної ради, на яких вирішувалися питання районного масштабу, що виникали у процесі діяльності районної ради. При цьому робота велась до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», регламенту Новоушицької районної ради з урахуванням усіх думок депутатів та інтересів їх виборців. Отже повноваження районної ради значною мірою реалізувалися шляхом прийняття відповідних рішень, яких за звітний період ухвалено 52. З них: на 9 сесії розглянуто 15 питань, на 10 сесії розглянуто 24 питання, на позачерговій сесії розглянуто 15 питань та прийнято рішення «Про районний бюджет на 2013 рік».

Впродовж звітного періоду здійснювався постійний облік та моніторинг районних і цільових програм. У ІІ півріччі 2012 року знято з контролю 6 програм у зв’язку із закінченням терміну дії, в порядку контролю заслухано про хід виконання 6 районних програм, прийнято 10 програм, а саме:

- Комплексну програму мобілізації зусиль органів влади району щодо забезпечення надходжень до бюджету району на 2012-2015 роки.

- Районну цільову соціальну програму подолання та запобігання бідності на період до 2015 року.

- Програму поводження з твердими побутовими відходами у Новоушицькому районі на 2013-2020 роки.

- Цільову комплексну програму розвитку футболу в Новоушицькому районі на 2013-2017 роки.

- Районну програму «Спортивний майданчик» на 2013-2014 роки.

- Районну програму військово-патріотичного виховання молоді та забезпечення призову громадян на дійсну службу в Збройні Сили України на 2013 рік.

- Районну програму підтримки та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2013-2017 роки.

- Програму поліпшення кінообслуговування населення Новоушицького району на 2013 – 2017 роки.

- Програму підтримки та розвитку районної газети «Наддністрянська правда» на 2013-2015 роки.

- Програму розвитку та підтримки тваринництва в Новоушицькому районі на 2013-2015 роки.
Всі питання, що виносилися на сесійні засідання, попередньо розглядалися постійними комісіями. Активною була робота депутатів в постійних комісіях. За звітний період проведено 3 спільних засідань постійних комісій, на яких розглянуто 52 питання. За звітний період проведено 12 засідань постійної комісії районної ради з питань економічної політики, планування, бюджету і фінансів. Окрім планових питань роботи постійної комісії та питань порядку денного сесій районної ради на засіданні постійної комісії розглянуто 10 розпоряджень голови районної державної адміністрації «Про перерозподіл видатків районного бюджету», 106 листів керівників підприємств, установ та організацій району та 2 звернення депутатів районної ради. Значна увага постійної комісії приділялась розгляду питання наповнення районного бюджету та питанням перерозподілу видатків у відповідності Бюджетного Кодексу України та чинного законодавства.

Координаційним центром діяльності Новоушицької районної ради, який забезпечує взаємодію постійних комісій і депутатських фракцій, районної ради та районних органів виконавчої влади є президія районної ради. З метою вироблення узгоджених пропозицій і рекомендацій, порядку денного пленарних засідань районної ради, проектів рішень протягом звітного періоду проведено три засідання президії районної ради.

За звітний період за участю голови районної ради, його заступника та депутатів районної ради проведено виїзний прийом громадян у 5 сільських радах. Керівники районної ради брали також участь у сходах громадян, на яких голови місцевих рад звітували перед громадами про свою роботу.

Особливою ділянкою роботи районної ради є робота із зверненнями громадян. Відповідно до чинного законодавства України у Новоушицькій районній раді на належному рівні здійснюється робота щодо звернень громадян: ведеться відповідний контроль за виконанням звернень, впроваджена система особистих прийомів громадян керівництвом ради, надається методична допомога у роботі із зверненнями громадян органам місцевого самоврядування району. Загалом протягом ІІ півріччя 2012 року до районної ради надійшло 87 звернень громадян. Враховуючи 3 колективних звернень, всього до районної ради звернулося 157 чоловік.

За звітний період головою районної ради видано 23 розпорядження з основної діяльності, 12 розпоряджень з кадрових питань та 6 спільних розпоряджень з головою райдержадміністрації.

Протягом ІІ півріччя 2012 року виконавчий апарат районної ради здійснював організаційне, правове, інформаційне, аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності районної ради, постійних комісій, президії районної ради. Забезпечував взаємодію з органами виконавчої влади, органами та посадовими особами місцевого самоврядування. за цей же період до районної ради надійшло 223 вхідних документів, на виконання яких спеціалістами виконавчого апарату районної ради було підготовлено 305 вихідних документів.

Працівниками апарату забезпечується підготовка до проведення сесій районної ради, засідань постійних комісій, президії районної ради, урочистих заходів, здійснюється контроль за виконанням рішень, прийнятих радою.

Надавалась методична, юридична допомога сільським, селищній радам у вирішенні різноманітних питань їх діяльності.

До повноважень районної ради належить вирішення в установленому законом порядку питань щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селища району.

Районною радою за ІІ півріччя 2012 року прийнято 5 рішень про списання шляхом продажу, ліквідації або передачі майна.

За відповідний період проведено 4 засідання постійно діючої балансової комісії, на яких розглядалися звіти керівників про фінансову та виробничо-господарську діяльність, листи керівників про надання дозволу на здачу в оренду об’єктів комунальної власності, списання майна, тощо. По всіх зверненнях керівників комунальних підприємств прийнято відповідні рішення.

Проведено дві наради з керівниками комунальних підприємств по питаннях виготовлення правоустановчих документів на приміщення та державних актів на земельні ділянки комунальних підприємств; виконання закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»; впорядкування орендних відносин майна спільної власності територіальних громад району; порядок списання майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та селища району; порядок розподілу орендної плати між балансоутримувачем та районним бюджетом; здійснення контролю за термінами укладання договорів оренди та страхування.

Виконавчий апарат районної ради систематично інформував обласну раду про прогнозовані події в районі та про роботу ради, а також готував інформації на виконання листів обласної ради.

Для налагодження системи консультативної, технічної та фінансової підтримки громад продовжує працювати наш районний ресурсний центр громади, де регулярно збираються представники громадських організацій, щоб обмінятись досвідом роботи, отримати інформацію про нові проекти та іншу цікаву інформацію.

Значна робота приділялась підготовці, систематизації, впорядкуванню та передачі на зберігання до Державного архіву документів та матеріалів районної ради, що підлягають постійному зберіганню. Виконавчим апаратом до архівного відділу районної державної адміністрації передано справи за 1998 - 2008 роки.

Зміцнено матеріальну базу районного ресурсного центру громад. Отримано грант в розмірі 8,4 тис. грн., за рахунок чого було придбано комп’ютер, принтер і фотоапарат, що дасть змогу покращити надання інформації, для членів громадських організацій, щодо їх участі у конкурсах, грантах та інших інвестиційних проектах.

Дієвою формою співпраці з сільськими і селищною радами залишається проведення засідань координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. За звітний період проведено 6 засідань, на яких розглянуто 43 питання.

Протягом 2 півріччя 2012 року районною радою організовувалось проведення Днів депутата на базі сільських рад на яких розглянуто 93 питання. Проводився особистий прийом громадян та надання методичної допомоги сільським радам.

Підведено підсумки районного конкурсу «Краща сільська рада» за результатами якого спільним розпорядженням голови районної ради та голови районної державної адміністрації відзначено Дипломами районної ради, районної державної адміністрації і грошовими винагородами Кучанську сільську раду за І місце, Куражинську сільську раду – ІІ місце, Струзьку сільську раду - ІІІ місце.

Кучанська сільська рада прийняла участь в обласному конкурсі «Краща сільська рада» за результатами якого відзначена грамотою обласної ради.

Відповідно до рішення ради від 29 вересня 2009 року № 16 «Про відзнаки Новоушицької районної ради та районної державної адміністрації», з метою відзначення громадян – жителів району за вагомі здобутки в галузі державного будівництва і місцевого самоврядування, видатні особисті заслуги у сприянні соціально–економічному, науково–технічному, культурному розвитку територіальних громад району, плідну благодійну та громадську діяльність, а також з нагоди державних та професійних свят, пам’ятних і ювілейних дат та керуючись частиною 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Грамотою Новоушицької районної ради та районної державної адміністрації нагороджено 59 осіб, Подякою відзначено 18 осіб.

Керівництво районної ради, депутати та працівники виконавчого апарату ради брали активну участь у підготовці та проведенні урочистих заходів з нагоди державних свят, інших урочистостей, які організовувалися в районному центрі та селах району.

Роботу депутатського корпусу, районної ради висвітлювали районні засоби масової інформації. Продовжує працювати офіційний веб-сайт районної ради, через який населення району постійно інформувалось про сесійну діяльність ради, роботу місцевих рад та про події в районі. Зокрема, на офіційному сайті районної ради за останніх півроку розміщено 117 таких інформацій і, як видно з рейтингових показників, на наш сайт заходить багато користувачів, а також з посиланням на нього окремі інформації використовують інші сайти.
Заступник голови ради М.Дергунова

Схожі:

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Затвердити Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та селища району, управління якими здійснює Новоушицька...
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 6 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 6 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка